I jak pozuje dol zdjęć
Ja za moim muszę latać i na 50 zdjęć 1lub2 się nadaje
Napisano 13 stycznia 2009 - 09:32
Napisano 13 stycznia 2009 - 09:39
Napisano 13 stycznia 2009 - 21:19
Moja mała kuleczka to york, tyle, że jeszcze bardzo młodzziutki:PAle chciała bym miec psa yorka.
Napisano 14 stycznia 2009 - 18:55
Domyślam sięTilia, kolczatka zakładana tylko ja idziemy na spacer bo nie daje sobie rady żeby ją utrzymać
Napisano 14 stycznia 2009 - 19:38
Napisano 14 stycznia 2009 - 23:50
Uzdę trzeba umieć używać,bo faktycznie można psu zaszkodzić. Ja np wiele wysiłku włożyłam w nauczenia psa chodzenia grzecznie na smyczy(uparte to niesamowiciePomogła jedynie okropna uzda ... To musi być straszne dla psa.
Napisano 15 stycznia 2009 - 12:59
nasza nigdy nie nosiła kolczatki. nauczyła się na szkoleniu reagować odpowiednio na łańcuszek i na nim ją prowadzimy, gdy jest na smyczy. nie ma żadnych problemów z utrzymaniem jej, bo pies po prostu nie ciągnie.kolczatka zakładana tylko ja idziemy na spacer bo nie daje sobie rady żeby ją utrzymać
Napisano 15 stycznia 2009 - 14:41
Madziu tak naprawdę przy każdym psie to super sprawanie myślałaś, żeby zrobić z nią takie podstawowe szkolenie? fajna sprawa przy labkach.
Napisano 15 stycznia 2009 - 16:37
Napisano 15 stycznia 2009 - 16:54
Napisano 15 stycznia 2009 - 18:16
Napisano 16 stycznia 2009 - 10:42
No właśnie u nas weterynarz to zalecił, szkoleniowiec potwierdził i pomogło, na jakiś czas ... Bo na szkoleniu do niego rzucił się jakiś wilk czy coś takiego i później już musiał chodzić w kagańcu jak dla Lectera, a na spacery chodzili z nim wyłącznie faceci.Uzdę trzeba umieć używać,bo faktycznie można psu zaszkodzić.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych