Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4321 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 09:32

Asia świetnie wygląda ta twoja Tigra na śniegu.
I jak pozuje dol zdjęć :mrgreen:
Ja za moim muszę latać i na 50 zdjęć 1lub2 się nadaje :roll:
Jestem w Peru...

#4322 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 09:39

Asiu psinke masz boska teraz juz jest dorosla i taka ladna :-D

#4323 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 09:41

Tigra chyba bardzo lubi sie bawic na sniegu :lol: fajnie :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4324 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 11:55

dziekuje dziewczyny :*

hyba musze porobic jakies fotki i przypomniec wam Dolara.

koniecznie :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4325 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 12:37

asia21_87, to za kolczatkę <boks></span> ale psinka słodka :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4326 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 21:19

Ale chciała bym miec psa yorka.

Moja mała kuleczka to york, tyle, że jeszcze bardzo młodzziutki:P
Madzik:), asia21_87 dziękuję ślicznie...
Tigra to śliczna psinka... Widac, że lubi śnieg i patyki, hehe. Piękny kolorek ma sierści

#4327 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 21:39

Tilia, kolczatka zakładana tylko ja idziemy na spacer bo nie daje sobie rady żeby ją utrzymać

ale psinka słodka :mrgreen:


Tigra to śliczna psinka... Widac, że lubi śnieg i patyki, hehe. Piękny kolorek ma sierści


dziękuje :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4328 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 18:55

Tilia, kolczatka zakładana tylko ja idziemy na spacer bo nie daje sobie rady żeby ją utrzymać

Domyślam się ;-) a jak w kolczatce chodzi?też są problemy?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4329 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 19:38

Tigra piękna.
Ale ja swojemu psu też zakładałam kolczatkę i podczas spaceru też nic to nie dawało ...
Pomogła jedynie okropna uzda ... To musi być straszne dla psa.

#4330 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 23:50

Pomogła jedynie okropna uzda ... To musi być straszne dla psa.

Uzdę trzeba umieć używać,bo faktycznie można psu zaszkodzić. Ja np wiele wysiłku włożyłam w nauczenia psa chodzenia grzecznie na smyczy(uparte to niesamowicie :-P ). Obecnie mogę z nim chodzić bez smyczy albo jeśli to konieczne wtedy używam flexi,bo wygodniej ;-)

Chciałam się pochwalić,że mam już bojowniczka o imieniu Bolesław ps.BOLEK :mrgreen: i dwa kiryski pstre(jeden to albinos) :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4331 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 12:59

ślicznotka :)
stawy zdrowe?

kolczatka zakładana tylko ja idziemy na spacer bo nie daje sobie rady żeby ją utrzymać

nasza nigdy nie nosiła kolczatki. nauczyła się na szkoleniu reagować odpowiednio na łańcuszek i na nim ją prowadzimy, gdy jest na smyczy. nie ma żadnych problemów z utrzymaniem jej, bo pies po prostu nie ciągnie.

nie myślałaś, żeby zrobić z nią takie podstawowe szkolenie? fajna sprawa przy labkach.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4332 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 14:41

nie myślałaś, żeby zrobić z nią takie podstawowe szkolenie? fajna sprawa przy labkach.

Madziu tak naprawdę przy każdym psie to super sprawa ;-) ale labki są dość żywiołowe i ciekawskie więc lepiej umieć nad nimi panować :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4333 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 16:19

Jako że mam wreszcie aparacik którym mogę pstrykać fotki przedstawiam wam mojego pieska Rikusia, który jest najsłitaśniejszym pieskiem na świecie :mrgreen:

Załączone miniatury

  • MAMA 002.JPG
  • MAMA 005.JPG
  • MAMA 004.JPG
  • MAMA 003.JPG


#4334 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 16:37

malenka, ale fajne minki robi Twój piesiu :mrgreen:

#4335 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 16:54

malenka, fajny on :mrgreen:
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#4336 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 17:35

nie myślałaś, żeby zrobić z nią takie podstawowe szkolenie? fajna sprawa przy labkach.

oczywiście że myślałam, ale ja nie mieszkam w mieście i żeby jechać na takie szkolenie musielibyśmy jeździć ok 30 km, ja sama nie mam jak ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4337 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 18:16

malenka Świetny ten twój psiaczek :mrgreen:
Jestem w Peru...

#4338 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 20:54

asia21_87, próbuj sama szkolić psa :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4339 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 09:42

malenka smieszne minki strzela piesio :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4340 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 10:42

Uzdę trzeba umieć używać,bo faktycznie można psu zaszkodzić.

No właśnie u nas weterynarz to zalecił, szkoleniowiec potwierdził i pomogło, na jakiś czas ... Bo na szkoleniu do niego rzucił się jakiś wilk czy coś takiego i później już musiał chodzić w kagańcu jak dla Lectera, a na spacery chodzili z nim wyłącznie faceci. <bezradny></span>
malenka psina urocza.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych