zaniepokojona, kocham takie maleństwa, poprostu boski jest
Nasi milusińscy :-)
#4301
Napisano 08 stycznia 2009 - 21:05
zaniepokojona, kocham takie maleństwa, poprostu boski jest
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#4302
Napisano 08 stycznia 2009 - 22:49
Prze - piękny jest...
zaniepokojona, słodki maluch...
#4303
Napisano 09 stycznia 2009 - 07:59
#4306
Napisano 09 stycznia 2009 - 09:52
Olenka jutro będzie miał równo 6 tygodni, więc jest jeszcze malutki
magdaaaaa na uszkach ma plasterki. Jego pani weterynarz przykleiła mu je, żeby jak już będzie dorosły nie miał klapniętych uszek.
#4307
Napisano 09 stycznia 2009 - 13:35
aha, tak myslałam , ze to po to ale wolałam sie upewnićplasterki. Jego pani weterynarz przykleiła mu je, żeby jak już będzie dorosły nie miał klapniętych uszek
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4309
Napisano 11 stycznia 2009 - 19:05
Proszę, kliknijcie w link i wyślijcie list do pana Burmistrza.
ja rozumiem, ze biedne zwierzątka ale nie podajemy linków innych forum
#4311
Napisano 12 stycznia 2009 - 17:35
Ja żadnego nie mam zwierzaka..Ale chciała bym miec psa yorka,no ale inny też może byc.
Ale jak narazie to jest nie możliwe.
#4312
Napisano 12 stycznia 2009 - 23:12
#4314
Napisano 12 stycznia 2009 - 23:22
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#4316
Napisano 12 stycznia 2009 - 23:36
#4318
Napisano 13 stycznia 2009 - 08:36
#4319
Napisano 13 stycznia 2009 - 08:46
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













