Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4261 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:35

dziewczyny - mam pytanie. czy jakieś małe zwierzątko nadaje się do szklanej kuli? mieliśmy już dwie rybki, obie padły. wiem, że nie powinno ryb trzymać się w takiej kuli, więc już nie chcę żadnej. zastanawiam się czy jest jakieś żyjątko, któremu będzie w niej dobrze. macie jakiś pomysł?

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4262 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:53

Może patyczaki albo chomiczek, albo mały żółwik :?: :?:

#4263 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 18:04

albo myszka

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4264 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 22:17

Madzia81, dużo też zależy jaką pojemność ma kula ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4265 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 22:22

mały żółwik :?: :?:

no sa takie malenkie zolwiki ale nie wiem czy masz duza ta kule bo tam musialaby byc woda i jeszcze zyby on mogl sie troche wynurzyc na powierzchnie

one musza miec wode i jakas wysepke czy cops takiego zyby mogly sie wygrzac pod lampka np - wiem bo moja kolezanka miala kiedys takiego - byl kochany :P

Załączone miniatury

  • zolw-3.jpg
  • 7342_zolw_wodny.jpg


#4266 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 22:32

Olciiia, a zdajesz sobie sprawę do jakich rozmiarów dorasta taki żółw?samice nawet do 30 cm długości(mówię o tym na zdjęciu) Fakt,że zajmuje to trochę czasu,ale trzeba mieć to na uwadze.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4267 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 22:53

Tilia, prawda, zolwie ozdobne sa duze, ja mam dwa i ogromne akwarium, bo one inaczej sie mecza.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#4268 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 22:54

Tilia, no niby tak ale moja kolezanka miala go ladnych pare lat urosl do wielkosci dloni (nie liczac palcow)

nie jest chyba tak zle ...

#4269 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 23:09

nie jest chyba tak zle ...

ale one mogą żyć nawet 30 lat ;-)

Bardzo dużo ludzi oddaje potem żółwie do zoo lub co gorsza wypuszcza na wolność.

A zresztą kula nie wydaje mi się odpowiednia dla żółwia <bezradny></span>

ja mam dwa i ogromne akwarium, bo one inaczej sie mecza.


dokładnie,nawet 1 żółw potrzebuje dużej przestrzeni
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4270 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 23:11

lub co gorsza wypuszcza na wolność.

no wlasnie w taki sposób moja ciocia znalazła żółwia koło domu, był duży
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4271 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 23:13

moja ciocia znalazła żółwia

moja koleżanka też :-/ a ile widuje ogłoszeń "oddam dorosłego żółwia" :-/
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4272 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 10:57

Olciiia, ślicznego masz żółwkia
ja ma rybke bojownika(samca), kiedyś umieszcze jego fotkę ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#4273 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 12:09

Olciiia, ślicznego masz żółwkia

Ale to nie jej żółwik :-)

ja ma rybke bojownika(samca), kiedyś umieszcze jego fotkę ;-)

jak najszybciej :-) ja też planuje zakup :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4274 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 12:14

kula jest mała, chyba 3l. wczoraj w sumie doszliśmy do wniosku, że o jakiejś roślince się pomyśli, bo dla zwierzątek to za mała.
żółw fajowy, ale nie chciałabym go po jakimś czasie musieć oddać. dla chomika czy myszki to też za mała przestrzeń. a patyczaki....a co w nich fajnego? ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4275 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 12:23

żółw fajowy, ale nie chciałabym go po jakimś czasie musieć oddać.

uwielbiam ALE w takich zdaniach :-) dla mnie oznacza to,że ludzie MYŚLĄ ;-) bo przy zakupie jakiegoś zwierzaka zawsze jest jakieś ALE,które trzeba rozważyć i przemyśleć :-)

Madzia81, to może pomyślicie o większym akwarium?fajne i łatwe w hodowli są np gupiki :-) nieduże rybki,ale samce są bardzo kolorowe :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4276 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 12:32

Madzia81, to może pomyślicie o większym akwarium?

chyba narazie damy sobie spokój. lada moment dzidzia przyjdzie na świat, będziemy mieć co robić ;-) a przy większym akwarium - więcej obowiązków.
może za parę lat, jak dzieci podrosną i będą chciały jakiegoś zwierzaka, to pomyślimy o chomiku i kupimy wtedy dla niego odpowiednią klatkę czy akwarium.
ja uwielbiam zwierzątka i mogłabym ich mieć kilka, ale zawsze to ALE... ;-)
póki co czekoladowy rozbójnik nam wystarczy w zupełności ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4277 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 12:36

póki co czekoladowy rozbójnik nam wystarczy w zupełności ;-)

To może jakieś nowe zdjęcia pokażesz? :-)

[ Dodano: 2009-01-06, 12:36 ]
Stare też mogą być :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4278 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 12:37

Madzia81, moja mam nie miala co zrobic z taka kula ;-)
Wczesniej chyba jakas malutka rybka tam plywala, nawet nie wiem.
Do polowy polowy, wylozyla ja fajnymi ozdobnymi kamieniami a na nie postawila porcelanowe delinki. Fajna ozdoba i kula wykorzystana ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#4279 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 12:41

Do polowy polowy, wylozyla ja fajnymi ozdobnymi kamieniami a na nie postawila porcelanowe delinki. Fajna ozdoba i kula wykorzystana ;-)

właśnie o czymś takim pomyślimy. ale to już jak będzie po wszystkim, teraz nie mam głowy do tego ;-) karma dla rybek już poszła do szkoły, przyrodniczki mają duże akwaria, wykorzystają na pewno. nie wiem czy zostawiać pompkę <bezradny></span>

To może jakieś nowe zdjęcia pokażesz? :-)

[ Dodano: 2009-01-06, 12:36 ]
Stare też mogą być :-P

nowe były niedawno, zaraz po świętach coś wrzucałam ;-)
a stare...jak wrócę dzisiaj do domu, to coś poszperam i jak wynajdę coś fajnego (a na pewno wynajdę), to wrzucę.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4280 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 23:14

ja ma rybke bojownika(samca), kiedyś umieszcze jego fotkę ;-)

jak najszybciej :-) ja też planuje zakup :-D

ciężko jest jemu zrobić zdjęcie,to już mój drugi, poprzedni żyło około 7 lub 8m-cy, mieszka w kuli :mrgreen: ;-)

Załączone miniatury

  • sweedy.JPG






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych