Nasi milusińscy :-)
#4261
Napisano 05 stycznia 2009 - 15:35
#4262
Napisano 05 stycznia 2009 - 15:53
#4263
Napisano 05 stycznia 2009 - 18:04
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4265
Napisano 05 stycznia 2009 - 22:22
no sa takie malenkie zolwiki ale nie wiem czy masz duza ta kule bo tam musialaby byc woda i jeszcze zyby on mogl sie troche wynurzyc na powierzchniemały żółwik
![]()
one musza miec wode i jakas wysepke czy cops takiego zyby mogly sie wygrzac pod lampka np - wiem bo moja kolezanka miala kiedys takiego - byl kochany
#4266
Napisano 05 stycznia 2009 - 22:32
#4267
Napisano 05 stycznia 2009 - 22:53
#4268
Napisano 05 stycznia 2009 - 22:54
nie jest chyba tak zle ...
#4269
Napisano 05 stycznia 2009 - 23:09
ale one mogą żyć nawet 30 latnie jest chyba tak zle ...
Bardzo dużo ludzi oddaje potem żółwie do zoo lub co gorsza wypuszcza na wolność.
A zresztą kula nie wydaje mi się odpowiednia dla żółwia
ja mam dwa i ogromne akwarium, bo one inaczej sie mecza.
dokładnie,nawet 1 żółw potrzebuje dużej przestrzeni
#4272
Napisano 06 stycznia 2009 - 10:57
ja ma rybke bojownika(samca), kiedyś umieszcze jego fotkę
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#4273
Napisano 06 stycznia 2009 - 12:09
Ale to nie jej żółwikOlciiia, ślicznego masz żółwkia
jak najszybciejja ma rybke bojownika(samca), kiedyś umieszcze jego fotkę
#4274
Napisano 06 stycznia 2009 - 12:14
żółw fajowy, ale nie chciałabym go po jakimś czasie musieć oddać. dla chomika czy myszki to też za mała przestrzeń. a patyczaki....a co w nich fajnego?
#4275
Napisano 06 stycznia 2009 - 12:23
uwielbiam ALE w takich zdaniachżółw fajowy, ale nie chciałabym go po jakimś czasie musieć oddać.
Madzia81, to może pomyślicie o większym akwarium?fajne i łatwe w hodowli są np gupiki
#4276
Napisano 06 stycznia 2009 - 12:32
chyba narazie damy sobie spokój. lada moment dzidzia przyjdzie na świat, będziemy mieć co robićMadzia81, to może pomyślicie o większym akwarium?
może za parę lat, jak dzieci podrosną i będą chciały jakiegoś zwierzaka, to pomyślimy o chomiku i kupimy wtedy dla niego odpowiednią klatkę czy akwarium.
ja uwielbiam zwierzątka i mogłabym ich mieć kilka, ale zawsze to ALE...
póki co czekoladowy rozbójnik nam wystarczy w zupełności
#4277
Napisano 06 stycznia 2009 - 12:36
To może jakieś nowe zdjęcia pokażesz?póki co czekoladowy rozbójnik nam wystarczy w zupełności
[ Dodano: 2009-01-06, 12:36 ]
Stare też mogą być
#4278
Napisano 06 stycznia 2009 - 12:37
Wczesniej chyba jakas malutka rybka tam plywala, nawet nie wiem.
Do polowy polowy, wylozyla ja fajnymi ozdobnymi kamieniami a na nie postawila porcelanowe delinki. Fajna ozdoba i kula wykorzystana
#4279
Napisano 06 stycznia 2009 - 12:41
właśnie o czymś takim pomyślimy. ale to już jak będzie po wszystkim, teraz nie mam głowy do tegoDo polowy polowy, wylozyla ja fajnymi ozdobnymi kamieniami a na nie postawila porcelanowe delinki. Fajna ozdoba i kula wykorzystana
nowe były niedawno, zaraz po świętach coś wrzucałamTo może jakieś nowe zdjęcia pokażesz?
[ Dodano: 2009-01-06, 12:36 ]
Stare też mogą być
a stare...jak wrócę dzisiaj do domu, to coś poszperam i jak wynajdę coś fajnego (a na pewno wynajdę), to wrzucę.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













