Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4221 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:17

nasza ciamajda siedzi na balkonie, patrzy w szybę, ale nie da znać, że chce wejść, bo zimno.

a to Luna też na początku cierpliwie gapi się w szybę i czeka ;-) dopiero po dłuższej chwili raz szczeknie ;-) i wszyscy mamy wtedy radochę, że pies do nas rozmawia ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4222 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:17

niki, świetna jest...nie wiedziałam, że też masz labka... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4223 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 28 grudnia 2008 - 11:26

mam, tylko zawsze uciekała od zdjęć, a że na święta była zbyt ociężała i zmęczona to jakoś dało radę :]

#4224 mysiunia89

mysiunia89
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 12:50

a ja odważyłam sie miec nowego pieska po stracie poprzedniego,przyniosła mi ja moja siostra:)i nie żałuje,to najcudowniejszy piesio na swiecie,tak Ja kocham,ze szok:)ma na imie Kofii:)

Załączone miniatury

  • DSC00015 (1).JPG
  • DSC00045.JPG
  • DSC00467.JPG
  • DSC00496.JPG
  • DSC00021.JPG
  • DSC00011.JPG
  • DSC00018.JPG

Tak kocham to zycie,ktore nie raz sypie mi sola w oczy....

#4225 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 28 grudnia 2008 - 12:52

cudeńko z tego psiaka, śliczny jest <serduszka></span> <serduszka></span> <serduszka></span>

#4226 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 13:28

Mamy wysyp labów na BS? :mrgreen:

mysiunia89, ale masz kruszynkę :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4227 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 13:35

wszystkie pieski są cudne
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4228 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 15:31

wysciskala bym wszystkie... OJ MOCNIATSO
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#4229 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 15:37

mysiunia89, ale okruszek malutki <zakochany></span>
a wogóle psiaki śliczne <serduszka></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4230 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 18:42

bokser w bokserkach :D Mojemu bratu się najwidoczniej nudziło... :D ale za to jakie efekty ? :D

Załączone miniatury

  • 20081228032.jpg
  • 20081228031.jpg
  • 20081228030.jpg


#4231 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 18:43

OMG świetne!!! :D

#4232 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 19:04

śmieszny bokser :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#4233 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 19:09

śmieszny bokser

wśmiesznych bokserkach :lol:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4234 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 12:13

swietne te wasze wszystkei zwierzaki ale wygrywa bokser w bokserkach :D :mrgreen:

#4235 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 13:00

krowka17, to mial zajefajny pomysl :mrgreen:

#4236 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 14:06

hehe :) fajnie :) że sobie tak dał założyć ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4237 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 23:05

Pasuja mu te bokserki idealnie <luzak></span> <hoho2></span> <hoho2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4238 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 20:01

Kofii to sliczny piesek
co do boksera w bokserach - ogonek mu nie zmarznie

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4239 mysiunia89

mysiunia89
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 22:24

ale za to jakie efekty ?


normalnie bardzo trendy:)
słodka psinka:)

Ja mam tez chomika,zapomnialam o nim wspomniec,ostatnio chyba jest chory ma katar czy cos,tak pisczczy caly czas a ja niew iem co mu jest i przezywam to bo nie moge mu pomoc,NIE KUPUJCIE GRYZONI,PROSZE one sie tylko mecza:(ja tego uratowalam od smierci kolega chcial go malutkiego zabic.Przygarnelam go i tak chowam a teraz mi smutno:((((((((((((((((((((((((((

[ Dodano: 2008-12-30, 22:25 ]
:(

[ Dodano: 2008-12-30, 22:26 ]
miałyscie taki podobny problem??

Załączone miniatury

  • DSC00455.JPG

Tak kocham to zycie,ktore nie raz sypie mi sola w oczy....

#4240 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 22:33

mysiunia89, miałam kiedyś takiego podobnego :)
zdechł mi ... ale uwieżcie że to był 1 mój gryzoń który się mnie słuchał 0.o chodziłam z nim na ramieniu,wystawiałam lekko reke to już wlazil mi na nia :) nie uciekal :) jadl mi z reki :) wogule super:)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych