Nasi milusińscy :-)
#4203
Napisano 27 grudnia 2008 - 22:35
I trochę ruchu się przyda, bo coś pisałaś, że przytyła ostatnio i faktycznie trochę widać...
[ Dodano: 2008-12-27, 22:35 ]
ja w pierwszej chwili myślałam, że to szczeniakna tym pierwszym to ma jakiegos pluszowego przyjaciela
#4205
Napisano 27 grudnia 2008 - 22:42
Ale w moim życiu i tak kiedyś będą królowały goldeny...moje niespełnione jeszcze marzenie
od 11 lat
#4206
Napisano 27 grudnia 2008 - 22:43
my jak ją mamy na co dzień, to nie widzimy.pisałaś, że przytyła ostatnio i faktycznie trochę widać...
ale już jesteśmy na diecie, a że piesia energii ma całą masę, to za jakiś czas powinna zrzucić co nieco
tak, ten jaśniejszy to jej poduszeczka. bo ona arystokratka to musi mieć coś pod łebkiemma jakiegos pluszowego przyjaciela
#4208
Napisano 27 grudnia 2008 - 22:46
#4209
Napisano 27 grudnia 2008 - 22:50
jak zaczęłam myśleć o drugim psie, to też w pierwszym momencie pomyślałam o goldenie. ale potem doszliśmy do wniosku, że za dużo włosów.w moim życiu i tak kiedyś będą królowały goldeny..
więc padła decyzja o labku.
a i labuś miał być biszkoptowy. ale dostaliśmy cynka od znajomej, że urodziły się w hodowli niedaleko Wałbrzycha czekoladki. pojechaliśmy zobaczyć. i wróciliśmy już z naszą
#4210
Napisano 27 grudnia 2008 - 22:54
Pewnie i tak mniej niż z dalmatyńczykadoszliśmy do wniosku, że za dużo włosów.
wiadome było,że tak się to skończypojechaliśmy zobaczyć
A swoją drogą-obawiasz się trochę jak przyjmie nowego członka rodziny?
#4211
Napisano 27 grudnia 2008 - 23:22
jestem raczej ciekawa niż się obawiam. Luna to oaza łagodności. a i my nie odrzucimy całkowicie psa, kiedy tylko pojawi się dzidziuś. wydaje mi się, że na początku może być w stosunku do Małego obojętna. a jak będzie - to niedługo się okażeA swoją drogą-obawiasz się trochę jak przyjmie nowego członka rodziny?
#4213
Napisano 27 grudnia 2008 - 23:28
#4214
Napisano 28 grudnia 2008 - 01:04
Gdy urodził sie mój brat mama zaraz po powrocie do domu położyła małego i zawołała psa i dało mu dzidzie obwąchać... i pies później już cały czas spał obok łóżeczka i nie chciał nikogo oprócz domowników dopuścić do małego od razu warczał
Suczki są łagodne więc na pewno nie będzie problemu
#4215
Guest_niki_*
#4218
Guest_niki_*
Napisano 28 grudnia 2008 - 11:09
#4220
Guest_niki_*
Napisano 28 grudnia 2008 - 11:15
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













