Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4241 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 22:36

mysiunia89, slodki ten twoj malenki
najlepiej isc do weterynarza bo nie wiem co poradzic mu na katarek <bezradny></span>

#4242 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 23:24

Fajniusi chomiczek :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4243 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 00:12

mysiunia89, ładny chomiczek ja z gryzoni mam szynszyle :mrgreen: a To co jest twojemu chomiczkowi ??? ja już tyle zwierząt musiałam leczyć że szok począwszy od jeży po kosy i dzięcioły :-) 8-) ;-)

#4244 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 13:16

wrzuciłam pare fotek mojego faksa teraz jest na podwółrku bo jak wiecie taka pogoda to dla tych psów to raj :-D

Załączone miniatury

  • Zdjęcie014.jpg
  • Zdjęcie013.jpg
  • Zdjęcie011.jpg
  • Zdjęcie010.jpg
  • Zdjęcie008.jpg
  • Zdjęcie006.jpg
  • Zdjęcie005.jpg

Dołączona grafika

#4245 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 13:21

MonikaK, genialny!! <serduszka></span>
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#4246 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 13:23

mysiunia89 ja tez mam chomika (już drugiego) no ici poradze co do piszczenia to jesli masz go niedługo to to jest normalne ....nie należny go wtedy ruszać bo to reakcja ze strachu i tego jka sie czuje nie pewnie... mój tak tez piszczał i po jakimś czasie przestał teraz tylko czasem jak sie boi .... co do katarku to poczytaj sobie na blogach o chomikach i jak ci objawy pasują to idz z nim do weterynarza lepiej być spokojnym ... ale z tego co ja wiem to mój tez tak parskał jakby miał katar i tak mu w nosku wrzało a to tylko było ze strachu i potem mu przeszło .... chomiczka masz ślicznego ..... naprawdę jet piękny ...kocham chomiczki ....

MonikaK, śliczny piesek i fakt że one lubią zimno .....

#4247 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 13:55

MonikaK świetny psiak

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4248 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 16:29

MonikaK, śliczny, choć powiem szczerze, że nie podoba mi się, że jest na łańcuchu...

Zdecydowanie jestem za tym, żeby psy podwórkowe miały kojce czy wybiegi - a nie łańcuch...
Pomyśl o tym, widzę, że macie spore podwórko - dałoby radę... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4249 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 17:00

śliczny, choć powiem szczerze, że nie podoba mi się, że jest na łańcuchu...

wiem ale on teraz musie byc na jakis czas poniewarz musimy ogrodzic dobrze podwurko bo przez te ogrodzenie co mamy on sie wymyka a boimy sie bo mieszkamy przy drodze krajowej wiec przez jakis czas musi sie pomeczyc chodzimy z nim na pole zeby tam mógł sie wybiegać
Dołączona grafika

#4250 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 17:06

MonikaK, no to tyle wytrzyma, póki nie zrobicie płotu, najważniejsze, że nie jest to na stałe... ;-) :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4251 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 17:08

MonikaK, boski psiak sliczny jest taki puchaty :mrgreen:

#4252 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 17:15

MonikaK, no to tyle wytrzyma, póki nie zrobicie płotu, najważniejsze, że nie jest to na stałe.

na stałe nie ale narazie musi niestety kiedys nam uciekł i niebylo go 2 tyg. po dwuch tygodniach ktos kto go znalazł dał ogłoszenie w radiu i pojechalismy po niego był 10 km od domu

[ Dodano: 2008-12-31, 17:16 ]

MonikaK, boski psiak sliczny jest taki puchaty :mrgreen:

dziekuje
Dołączona grafika

#4253 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 19:28

MonikaK, a jak z posłuszeństwem u Waszego psiaka? bo ta rasa chyba trudna do ułożenia.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4254 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 19:41

MonikaK, a jak z posłuszeństwem u Waszego psiaka? bo ta rasa chyba trudna do ułożenia.

nie zabardz zbytnio sie nie słucha ciezko go przywolac do siebie ale jest bardzo milusinski taki misiek :-P
Dołączona grafika

#4255 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 19:44

zbytnio sie nie słucha ciezko go przywolac do siebie

no właśnie tak myślałam. dlatego, mimo, że to piękne psy, nie zdecydowałabym się na takiego dla siebie.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4256 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 19:55

zbytnio sie nie słucha ciezko go przywolac do siebie

no właśnie tak myślałam. dlatego, mimo, że to piękne psy, nie zdecydowałabym się na takiego dla siebie.

wiesz my go dostaliśmy jak miał 8 mies ale i tak nie udało nam sie go nauczyc posłuszeństwa te psy chyba tak poprostu już mają :-?
Dołączona grafika

#4257 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 01 stycznia 2009 - 16:06

MonikaK, a co to za rasa? malamut?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4258 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 01 stycznia 2009 - 21:00

MonikaK, a co to za rasa? malamut?

tak malamut
Dołączona grafika

#4259 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 20:27

i tak nie udało nam sie go nauczyc posłuszeństwa te psy chyba tak poprostu już mają

chyba nie, moi szwagrowie też mają i piesek jest naprawne bardzo usłuchany, ale troche i tak wariat, ale ma dopiero rok więc nie a co sie dziwić :-D
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4260 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 04 stycznia 2009 - 19:51

ale i tak nie udało nam sie go nauczyc posłuszeństwa te psy chyba tak poprostu już mają :-?

Przy psach bardziej niezależnych trzeba poświęcić więcej czasu na naukę i co za tym idzie mieć więcej cierpliwości. To nie jest tak jak np z owczarkiem niemieckim,który wykazuje większą chęć współpracy z człowiekiem ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych