Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4281 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 23:15

śliczny

poprzedni żyło około 7 lub 8m-cy,

one tak zyja krótko , czy cos mu było?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4282 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 stycznia 2009 - 23:58

śliczny

poprzedni żyło około 7 lub 8m-cy,

one tak zyja krótko , czy cos mu było?

magdaaaaa Dziękuje ;-)
Ten obecny na zdjęciu, to jest ten co mam go teraz, ale poprzedni był ładniejszy ;-) nie wiem czemu zdechł <bezradny></span>

#4283 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 00:00

one tak zyja krótko , czy cos mu było?

Bojowniki żyją 2-3 lata ;-)

mieszka w kuli :mrgreen: ;-)

Karolina <ciah></span> :-P
Karolina86, taki niebiesko czerwony-bardzo oryginalny :-) ja ostatnio widziałam intensywnie żółtego,śliczny był. Ale niestety nie mam jeszcze akwa <bezradny></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4284 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 00:16

Tilia, własnie sobie o nich poczytałam,i stwierdzam że musze zmienić jej zamieszkanie na większe, żeby dużej żyły potrzebna jest niska tem. wody. Porzeniemu mogło zaszkodzić zmiana karmy na lepszą <bezradny></span> lub za małe pomieszczenie :-(
Żołtego nigdy nie widziałam, bordowego(samiczka) owszem :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#4285 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 00:23

Karolina86, a masz przykrytą tą kulę?masz grzałkę z termostatem?często bojowniki żyjące w kulach umierają bo przeziębiają labirynt(brak pokrywy,która szpeci :-/ ) nagłe skoki temp nie pomagają. W sumie teraz można gdybać. Mam nadzieję,że ten pożyje Ci nawet 4 lata :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4286 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 18:36

Śliczny ten bojownik, ale zwierzątek nie trzyma sie w kuli!!!

#4287 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 18:36

Karolina86, a masz przykrytą tą kulę?masz grzałkę z termostatem?często bojowniki żyjące w kulach umierają bo przeziębiają labirynt(brak pokrywy,która szpeci :-/ ) nagłe skoki temp nie pomagają. W sumie teraz można gdybać. Mam nadzieję,że ten pożyje Ci nawet 4 lata :mrgreen:

Teraz to sie przestraszyła, bo kula jest odkryta i nie posiadam grzałki, jedno co mi pozostaje jak najszybciej zakupić nowe akwarium z czałym tym wyposażeniem :roll:

[ Dodano: 2009-01-07, 18:38 ]

Śliczny ten bojownik, ale zwierzątek nie trzyma sie w kuli!!!

Dziekuje ;-)
a w sklepie zapewniali że jego nawet w słoiku można 3mać, teraz juz wiem ze błąd popełniłam :oops:

#4288 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 22:18

a w sklepie zapewniali że jego nawet w słoiku można 3mać

w sklepach to wszystko powiedzą, żeby tylko zarobić :roll:

ja, jak kupowałam kulę i pierwszą rybkę byłam zupełnie zielona w tych sprawach. zaufałam pani ze sklepu, która mnie zapewniała, że welonka jak najbardziej może sobie w kuli żyć. więc kupiłam. i żyła nam ta złota rybka rok w tej kuli. dopiero jak zaczęła chorować, ja zaczęłam czytać w necie co nieco na temat trzymania ryb w kulach.
potem zdecydowałam się jeszcze na bojownika - na jakimś forum akwarystycznym przeczytałam, że ta rybka jeszcze jako tako nadaje się do kuli.
teraz, gdy bojownik nam padł po niespełna 3 miesiącach wiem, że żadna rybka nie powinna być trzymana w kuli.
a że przy większym akwarium - więcej pracy, narazie odpuszczamy sobie rybki.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4289 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 10:41

Pierwsza zima naszego psiaczka.
Zdjęcia jeszcze ciepłe ;-)

Załączone miniatury

  • DSC06270.JPG
  • DSC06250.JPG
  • DSC06248.JPG

Jestem w Peru...

#4290 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 11:43

ostatnie fajne :) taka puchata kulka na śniegu ;-)
a na środkowym zdjęciu, to co on robi? bo nie bardzo mogę skojarzyć co to za część ciała ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4291 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 12:21

a na środkowym zdjęciu, to co on robi? bo nie bardzo mogę skojarzyć co to za część ciała ;-)

Coś chyba tam wywąchał pod śniegiem.
Ma tak długie kłaczki, że wcale nie widać jego oczek :mrgreen:
Wszyscy mówili, że pewnie będzie duży, bo ma szerokie łapy,
ale prawie wcale nie urósł. Chyba już taki zostanie (ma ok.6 miesięcy)
Taka włochata kulka ;-)
Jestem w Peru...

#4292 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 17:53

Jaki puszek okruszek cudowny <dreams></span>
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#4293 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 17:59

ale sliczniutka kuleczka :mrgreen: słodki jak maskotka :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#4294 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 18:43

To może i ja się pochwalę moim maleństwem...

Załączone miniatury

  • P9041306.JPG
  • P9041304.JPG
  • P9041296.JPG


#4295 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 19:18

zaniepokojona, jeeeeeny. Boski jest :mrgreen: :mrgreen: <serduszka></span> <serduszka></span> <loove></span>
Ile ma ?
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4296 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 19:35

malutka-iwona, jaka z niego się puchata kulka zrobiła <zakochany></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4297 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 19:44

zaniepokojona, jaki cudowny ,śliczny, boski po prostu kochany :mrgreen:

#4298 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 19:47

malutka-iwona, jejku swietny stworeczek :mrgreen: jeszcze nigdy nie widzalam tak oryginalnego i za razem uroczego psiaka :-D

zaniepokojona, boski maluszek <zakochany></span>

#4299 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:01

zaniepokojona, jaka kruszynka <dreams></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4300 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 20:18

malutka- iwona fajna kula z twojego pieska , lubie takie kudłacze :-)
Zaniepokojona jaki słodziutki psiaczek ;-)

[ Dodano: 2009-01-08, 20:19 ]
zaniepokojona co on ma na uszach?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych