Nasi milusińscy :-)
Rozpoczęty przez Diablica666, 10 gru 2006 07:02
6163 odpowiedzi w tym temacie
#4362
Napisano 26 stycznia 2009 - 21:07
maartekkk, świetniasty ten psiaczek
... ale widac ze groźny
... ale widac ze groźny
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”
#4363
Napisano 26 stycznia 2009 - 21:09
maartekkk, jejciu jaki fajniutki
#4367
Napisano 26 stycznia 2009 - 21:24
gosiaczek199022, pokaż zdjęcie
#4375
Napisano 26 stycznia 2009 - 21:34
Tilia, no wtedy mu dalam, a dzis albo jutro nastepna dawke, a pozniej to nie wiem wlasciwie - ale to juz zapytamy weterynarza, jak Psinka pojedzie na szczepienie 
gosiaczek199022, cenie sobie ludzi, ktorzy odwazaja sie zabrac pieska ze schroniska - sama kiedys mialam suczke, trudno jest odzyskac zaufanie skrzywdzonego zwierzecia... niestety uciekla mi i juz jej nigdy nie zobaczylam
gosiaczek199022, cenie sobie ludzi, ktorzy odwazaja sie zabrac pieska ze schroniska - sama kiedys mialam suczke, trudno jest odzyskac zaufanie skrzywdzonego zwierzecia... niestety uciekla mi i juz jej nigdy nie zobaczylam
#4377
Napisano 26 stycznia 2009 - 21:38
po pierwsze to nie miałam zdjęcia na komputerze i znalazłam w internecie zdjęcie psa identyko jak mojego a po drugie tego psa dostałam na dzień dziecka od siostry ciotecznej której suka się oszczeniła.Tą sukę ktoś wyrzucił z samochodu i moja siostra cioteczna ją przygarnęła.
#4378
Napisano 26 stycznia 2009 - 21:40
maartekkk, ślicZną słodziutką masz ta psinkę i kotka rónież
#4379
Napisano 26 stycznia 2009 - 22:06
gosiaczek199022, aha... no bo nie wyjasnilas jak co i gdzie, wiec wnioskowalysmy, ze masz go ze schroniska, moglas napisac od razu
Ja swojego Maluszka mam od mojej nauczycielki - przygarnela Suczkę, ktora byla szczenna, przyszla jej wrecz na wycieraczke przed domem... no i to jest takie Kochane Psiątko - nie rozumiem w ogole, jak mozna wyrzucic psa?
Roxi, dziekuje
Ja swojego Maluszka mam od mojej nauczycielki - przygarnela Suczkę, ktora byla szczenna, przyszla jej wrecz na wycieraczke przed domem... no i to jest takie Kochane Psiątko - nie rozumiem w ogole, jak mozna wyrzucic psa?
Roxi, dziekuje
#4380
Napisano 26 stycznia 2009 - 22:14
,maartekkk gosiaczek199022 fajne pieski
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













