one tak zyja krótko , czy cos mu było?poprzedni żyło około 7 lub 8m-cy,
Nasi milusińscy :-)
#4281
Napisano 06 stycznia 2009 - 23:15
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4282
Napisano 06 stycznia 2009 - 23:58
magdaaaaa Dziękujeśliczny
one tak zyja krótko , czy cos mu było?poprzedni żyło około 7 lub 8m-cy,
Ten obecny na zdjęciu, to jest ten co mam go teraz, ale poprzedni był ładniejszy
#4283
Napisano 07 stycznia 2009 - 00:00
Bojowniki żyją 2-3 lataone tak zyja krótko , czy cos mu było?
Karolinamieszka w kuli
![]()
Karolina86, taki niebiesko czerwony-bardzo oryginalny
#4284
Napisano 07 stycznia 2009 - 00:16
Żołtego nigdy nie widziałam, bordowego(samiczka) owszem
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#4285
Napisano 07 stycznia 2009 - 00:23
#4286
Napisano 07 stycznia 2009 - 18:36
#4287
Napisano 07 stycznia 2009 - 18:36
Teraz to sie przestraszyła, bo kula jest odkryta i nie posiadam grzałki, jedno co mi pozostaje jak najszybciej zakupić nowe akwarium z czałym tym wyposażeniemKarolina86, a masz przykrytą tą kulę?masz grzałkę z termostatem?często bojowniki żyjące w kulach umierają bo przeziębiają labirynt(brak pokrywy,która szpeci
) nagłe skoki temp nie pomagają. W sumie teraz można gdybać. Mam nadzieję,że ten pożyje Ci nawet 4 lata
[ Dodano: 2009-01-07, 18:38 ]
DziekujeŚliczny ten bojownik, ale zwierzątek nie trzyma sie w kuli!!!
a w sklepie zapewniali że jego nawet w słoiku można 3mać, teraz juz wiem ze błąd popełniłam
#4288
Napisano 07 stycznia 2009 - 22:18
w sklepach to wszystko powiedzą, żeby tylko zarobića w sklepie zapewniali że jego nawet w słoiku można 3mać
ja, jak kupowałam kulę i pierwszą rybkę byłam zupełnie zielona w tych sprawach. zaufałam pani ze sklepu, która mnie zapewniała, że welonka jak najbardziej może sobie w kuli żyć. więc kupiłam. i żyła nam ta złota rybka rok w tej kuli. dopiero jak zaczęła chorować, ja zaczęłam czytać w necie co nieco na temat trzymania ryb w kulach.
potem zdecydowałam się jeszcze na bojownika - na jakimś forum akwarystycznym przeczytałam, że ta rybka jeszcze jako tako nadaje się do kuli.
teraz, gdy bojownik nam padł po niespełna 3 miesiącach wiem, że żadna rybka nie powinna być trzymana w kuli.
a że przy większym akwarium - więcej pracy, narazie odpuszczamy sobie rybki.
#4291
Napisano 08 stycznia 2009 - 12:21
Coś chyba tam wywąchał pod śniegiem.a na środkowym zdjęciu, to co on robi? bo nie bardzo mogę skojarzyć co to za część ciała
Ma tak długie kłaczki, że wcale nie widać jego oczek
Wszyscy mówili, że pewnie będzie duży, bo ma szerokie łapy,
ale prawie wcale nie urósł. Chyba już taki zostanie (ma ok.6 miesięcy)
Taka włochata kulka
#4292
Napisano 08 stycznia 2009 - 17:53
#4293
Napisano 08 stycznia 2009 - 17:59
If you don't know my name, you can call me baby
#4295
Napisano 08 stycznia 2009 - 19:18
Ile ma ?
#4297
Napisano 08 stycznia 2009 - 19:44
#4298
Napisano 08 stycznia 2009 - 19:47
zaniepokojona, boski maluszek
#4300
Napisano 08 stycznia 2009 - 20:18
Zaniepokojona jaki słodziutki psiaczek
[ Dodano: 2009-01-08, 20:19 ]
zaniepokojona co on ma na uszach?
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












