Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Chciałabym zmienić tabletki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 23 luty 2007 - 18:00

A ja właśnie się zastanawiam nad zmianą pigułek... Co prawda, z moimi jest wszystko w porządku, super na mnie działają, poprawiła mi się cera, okres mam bardzo regularny, niebolesny... ALE... One były zawsze droższe niż inne, a teraz jeszcze podrożały, w tym momencie w najtańszej aptece płacę za nie 38 zł za opakowanie!!! Wiem, że to i tak nie dużo w stosunku do tego, jaki mi zapewniają spokój ducha itd, ale jednak wiem, że są o wiele tańsze pigułki, które też są dobre. Ale obawiam się jak zareaguję na nowe pigułki. Bo moje obecne są dobrze dobrane i boję się, że jak będę chciała zmienić, to z nowymi będę musiała się użerać :/

#2 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 23 luty 2007 - 18:17

Bo moje obecne są dobrze dobrane i boję się, że jak będę chciała zmienić, to z nowymi będę musiała się użerać :/

no to całkiem możliwe niestety :-/ pigułki to jednak dość duża ingerencja w ciało kobiety. ale może warto zaryzykować :?: sama wiesz ile ja płacę za swoje, dosyć duża różnica, a ja ze swoich też jestem bardzo zadowolona :-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#3 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 16 maj 2007 - 13:28

lekarze nie sa nie omylni :)

może i nieomylni nie są, al;e nie wydaje mi się, żeby wszyscy ginekolodzy popełniali błąd przepisując kobietom tabletki antykoncepcyjne i narażając je na takei poważne choroby!!
wg mnie ryzyko zachorowania jest takie samo, czy przyjmuejsz tabletki czy też nie. nie ma na to reguły. co do zajścia w ciążę - to fakt, odstawiając tabletki przez pierwsze miesiące kobeita jest jeszcze jakby pod ochroną i są nikłe szanse na zajście w ciążę, ale na pewno tabletki nie powodują niepłodności.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych