oni nawet wtedy nie zauwaza z podniecenia:P
striptiz przed swoim facetem?
#122
Napisano 16 czerwca 2008 - 21:27
kurcze znowu dostane wiadomosc na priw za spam chyba trzeba na pogaduchy przejsc
#123
Napisano 16 czerwca 2008 - 21:27
oni nawet wtedy nie zauwaza z podniecenia:P
asia...noooo...hehehehe
#125
Napisano 16 czerwca 2008 - 21:28
ale on mi powiedzial sam ze jestem tlusta
![]()
kurcze znowu dostane wiadomosc na priw za spam chyba trzeba na pogaduchy przejsc
Black...wybacz ze to napisze...ale co za fraaaajer
[ Dodano: 2008-06-16, 22:30 ]
Black...to nastepnym razem jakmu bedziesz robiła dobrze...to w połowie przestan..jak on juz nie beedzie wytrzymywal...spojrz mu w oczy i spytaj czy nadal jestes tłusta:lol:..ciekawe co odpowie...
#126
Napisano 16 czerwca 2008 - 21:31
#128
Napisano 20 czerwca 2008 - 21:20
ale powiem wam, że sama nie wiedziałam, że ja takie 'pozy profesjonalne' potrafię przywdziać
samo wyszło, nie byłam taka zestresowana a ni nic
za wszelką cenę chciałam żeby super wyszło, ale jak coś nie wyszło to się śmialiśmy
także super
Radek mi powiedział (siedział wtedy przed kompem) że chciał mi jakąś muzykę szybko włączyć ale nie mógł wzroku odkleić i cichutko było . . .
#129
Napisano 20 czerwca 2008 - 21:25
Przełamałaś się, teraz już każdy następny striptiz będzie coraz bardziej profesjonalny...
#130
Napisano 20 czerwca 2008 - 21:31
do pełnego profesjonalizmu brakowało mi odpowiedniego oświetlenia i muzyki
hahaha
jak dla mnie było super, nawet jeśli coś nie wychodziło (np 'zjeżdżałam' po futrynie w dół > plecami, i ... tak jakby skóra się poślizgnęła i zapiszczało
#132
Napisano 21 czerwca 2008 - 14:59
kurde zeby mnie jakos tak napadlo na taki striptiz - ale na to przyjdzie czas
#133
Napisano 21 czerwca 2008 - 21:41
#134
Napisano 22 czerwca 2008 - 10:56
u mnie to bardzo czesto wchodzi w gre bo tomek szaleje jak widzi ponczochy a do tego jak sa kabaretki to koniecswiata... swirujepończochy,szpilki...można poszalec
#136
Napisano 22 czerwca 2008 - 18:55
#137
Napisano 22 czerwca 2008 - 22:08
no się zestresowałam jak się ześlizgiwałam po framudze i skóra zapiszaczałabo się nie zdążyłaś zestresować
ale się śmialiśmy także było ok
bo nie było właśnie tak do końca perfect i chyba to było najfajniejsze
#138
Napisano 22 czerwca 2008 - 22:16
#139
Napisano 22 czerwca 2008 - 22:19
haha, nie tlko mojeefekty dzwiekowe byly
Radek robił
mhmmmmmmmm
#140
Napisano 22 czerwca 2008 - 22:40
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






















