Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#81 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 23 maja 2008 - 11:17

Ja obiecałam mojemu kochanemu w ten weekend, kurcze myslałam ze wolna chatka to będzie szleństwo dzien w dzien a tu okres : (((((((((( jestem wściekła ale striptizik strzele a co tam :)

#82 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 maja 2008 - 11:42

sylfiaaa, no narobisz chlopakowi ochoty,a pozniej co ? :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#83 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 23 maja 2008 - 15:37

angik1683 On wie ze dostałam okresu ;(
No uprzedze go :P więc najwyżej w inny sposób zakończymy striptiz :P :oops:

#84 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 23 maja 2008 - 22:08

hihi, czyli jakoś mu ten okres wynagrodzisz :)
taka złośliwość okresu niestety często się zdarza... :/
ja mam to bardzo często :P
np jadę z Radziem na wakacje, w pociagu dostaję okres (a też miałam nadzieję, że nie będziemy z pokoju wychodzić :P ) albo dostałam w dzień studniówki... :/


ale wiecie, nigdy jeszcze nie tańczyłam przed miśkiem... jakoś się wstydzę... :/
nie ma mnie tu i nie będzie.

#85 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 24 maja 2008 - 14:36

ciezko jest przelamac ten wstyd sama z tym walcze moze kiedys ...:P

#86 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 maja 2008 - 14:37

moze kiedys

no ja bym chciała... ale chcieć a móc... <bezradny></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#87 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 25 maja 2008 - 01:28

no ja bym chciała... ale chcieć a móc... <bezradny></span>
_________________

no nie? ja tez bym bardzo chciala,ale zawsze jakos tak sie sklada,ze nic z tego <bezradny></span> jak ja juz sie nastawie i zaplanuje to moj L idzie biegac albo na silownie,albo akurat ktos nas odwiedzi ...zawsze cos lub ktos musi mi przeszkodzic :-?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#88 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 25 maja 2008 - 16:33

ja zrobiłam raz w życiu i jakoś tak nie mam narazie ochoty na więcej ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#89 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 maja 2008 - 17:23

Madzia81, no ja bym chciała chociaż spróbowac, czy by mi się spodobało to by się zobaczyło :P
jak tak to powtórka by była na pewno :) jak nie to konieDZ :P


a coś u ciebie poszło nie tak, czy nie spodobało ci się?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#90 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 26 maja 2008 - 15:59

Ja niestety nie zrobiłam tak jak planowałam <bezradny></span>
Przyjechali niespodziewani goście , była impreza , pijaństwo :P i spanie :mrgreen: :mrgreen:
Ale na drugi dzień inaczej mu wynagrodziłam :oops: :oops:
Także stiptizik jeszcze przede mną :)

#91 paszczaktychy

paszczaktychy
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 maja 2008 - 16:38

Moja dziewczyna by się nie zgodziła na takie coś :D jest zbyt nieśmiała. Mam pytanie, czy robienie striptizu przed facetem sprawia wam przyjemność, jak się wtedy czujecie? :)

#92 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:29

ja mogę jak na razie podejrzewać, bo striptiz mam w planach dopiero ;-)
ale.. hmm.. przyjemność sprawia nam nie tylko nasze doznanie ale i doznanie faceta ;-)
także myślę, że ta przyjemność jest ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#93 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:34

Ja bym chciał żeby facet zrobił mi stryptiz. Fajnie by było 8-)

#94 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:34

hahaha, znając Radka, to byłoby śmiechu warte :)
ale byłoby miło :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#95 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:36

cerrata, musisz podagac z Radkiem może zrobi to dla ciebie ale najpierw nich troche po ćwiczy przed wystepem. hihihii

#96 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:37

zapytam... ale mnie wyśmieje :P
w sumie to czemu niby to tylko zarezerwowane dla kobiet? :P :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#97 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:38

cerrata, próbuj tylko mów poważnie powiedz że to jest twoje marzenie erotyczne i może je spełni.

#98 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:40

chyba mi nie wyszło... :P
zadaje mi głupie pytania... :P
hahaha :mrgreen:

ale może lepiej nie :P ja bym tam sikała ze śmiechu jakby się tak przede mną płaszczył ;-)

[ Dodano: 2008-05-26, 18:40 ]
o! powiedział teraz że "pewnie, dla ciebie zawsze"
hahaha
no to się nie mogę doczekać :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#99 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 maja 2008 - 17:41

Juz sie go pytałas??

#100 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 maja 2008 - 18:11

tak :mrgreen:
powiedział, że dla mnie zrobi wszystko i striptiz też :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych