striptiz przed swoim facetem?
#61
Napisano 04 kwietnia 2008 - 22:23
#62
Napisano 04 kwietnia 2008 - 22:27
#64
Napisano 04 kwietnia 2008 - 22:32
#66
Napisano 04 kwietnia 2008 - 22:34
#67
Guest_niki_*
Napisano 04 kwietnia 2008 - 22:52
#68
Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:56
tak bardzo stawialam opory ze kiedys zazartowal ze jak zrobie mu striptiz to dopiero mi sie oswiadczy...
moze niki ma racje i winko cos tu pomoze... jak przelamac ta bariere strachu czy wstydu...?
#70
Napisano 06 kwietnia 2008 - 20:08
#71
Napisano 07 kwietnia 2008 - 17:14
nie mam oporów bo jakoś tak naturalnie sie z tym czuje,może przez zajęcia z tańca,może dlatego że uwielbiam moje ciało,nie wiemwiecie co jestesmy ze soba kilka lat ale też się nigdy nie przełamałam, żeby zrobić striptiz, jakoś mi tak glupio. co innego normalnie sie rozebrać, a jak mam się seksownie ruszac to czuje sie skrępowana i to Miś jest w naszym związku striptizerem i ma z tego ubaw. ja chyba musiałabym spooooro winka sie przed napić
#72
Napisano 07 kwietnia 2008 - 17:34
no wlasnie jeszcze nie, narazie pokazalam mu jak to jest z tic tacamihehe dobre !!!! angik1683 mowisz ze jak on sie spije to nawet za bardzo nie bedzie wiedzial co sie dzieje i mniej stresu z mojej strony ? moze zadziala a ty zrobilas juz striptiy dal swojego?
#73
Napisano 07 kwietnia 2008 - 17:43
Czy ten taniec to jakis zaplanowany uklad czy taki spontan?kurcze?ciekawe czy bym dala rade tak w seksownych ciuszkach:)
#75
Napisano 07 kwietnia 2008 - 20:00
#76
Napisano 07 kwietnia 2008 - 21:18
.. hehe juz teraz musze sie nastawic psychicznie i chyba bede sobie te "kocie ruchy" cwiczyla
#77
Napisano 09 kwietnia 2008 - 09:50
Co prawda troche sie wstydze, ale lampka wina lub 2 drinki z whisky powinny mnie rozluznic
#78
Napisano 09 kwietnia 2008 - 20:17
#79
Napisano 22 kwietnia 2008 - 18:45
#80
Napisano 22 kwietnia 2008 - 20:51
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych





















