striptiz przed swoim facetem?
#101
Napisano 26 maja 2008 - 18:20
#102
Napisano 26 maja 2008 - 18:22
pewne jest tylko to, że bedę sikać ze śmiechupewnie nie mozesz sie doczekac
ale koniec ot
my tak za bardzo warunków nie mamy, więc pewnie w wakacje coś Weroniczka wykombinuje..... chata wolna, te sprawy...
#103
Guest_Kociak_*
Napisano 26 maja 2008 - 20:23
dla mnie to przyjemnośćczy robienie striptizu przed facetem sprawia wam przyjemność, jak się wtedy czujecie?
No ale oczywiście, aby taki striptiz zrobić to pierwszą podstawową kwestią jest zupełny brak wstydu i skrępowania przed facetem z którym sie jest.
#104
Napisano 26 maja 2008 - 20:31
#105
Napisano 26 maja 2008 - 21:03
tylo daj znać , przestań to nie bedzie dla ciebie śmieszne tylko może coś wiecej ......tak
powiedział, że dla mnie zrobi wszystko i striptiz też
I prosze cię nie smiej sie bo on sie wkórzy że się z niego wyśmiewasz i będzie to dla niego krępujące a jak sie już zgodził to uszanuj to zobaczysz że warto
#106
Napisano 27 maja 2008 - 12:05
ale Radzio taki z natury, że będzie robił śmieszne pozyprzestań to nie bedzie dla ciebie śmieszne
hihi
oj na "śmiesznie" też może być
nie smiej sie bo on sie wkórzy
aha, a myślałam, że to ja go znam
nie , nie wkurzy się
#108
Napisano 27 maja 2008 - 12:07
hehbym się chyba zapowietrzyła ze śmiechu
ale to jest fajne, tak z jajem że tak powiem
#110
Napisano 27 maja 2008 - 12:10
to już wiecej nie mówpowiedziałabym nawet więcej
#112
Napisano 31 maja 2008 - 12:33
no właśnie obawiam się, że też się będę trochę krępowała..nie czułam się rewelacyjnie w tej roli
najwyżej sobie setkę walnę przed i będzie ok
j abym chciała, ale tak bardziej dla jaj, i tylko w wykonaniu Radkaja to bym nigdy nie chciała tego oglądać
#113
Napisano 31 maja 2008 - 19:33
#114
Napisano 31 maja 2008 - 20:11
mi tam rola odpowiada,zachwyt w jego oczach i ta mina mówiąca "zaraz cie..."
Ja lubialam sie wyginac przed M... hehhehe
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#115
Napisano 06 czerwca 2008 - 21:08
#116
Napisano 07 czerwca 2008 - 10:42
#117
Napisano 16 czerwca 2008 - 21:18
Co prawda ja uwielbiam tanczyc...wiec popru głebszych chyba bym nie miala oporów...;]
#118
Napisano 16 czerwca 2008 - 21:25
#120
Napisano 16 czerwca 2008 - 21:26
kiedys to bym sie skusila... a teraz sie chowam pod koldra bo sie wstydze walkow tluszczyku
Black...wierz mi ze kilku wałkow oni nawet wtedy nie zauwaza z podniecenia:P
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


















