Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#101 paszczaktychy

paszczaktychy
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 maja 2008 - 18:20

Wow to fajnie :):) pewnie nie mozesz sie doczekac :D. Ja sie chyba nie odwaze nigdy tego zaproponowac :D.

#102 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 26 maja 2008 - 18:22

pewnie nie mozesz sie doczekac :D

pewne jest tylko to, że bedę sikać ze śmiechu :P


ale koniec ot

my tak za bardzo warunków nie mamy, więc pewnie w wakacje coś Weroniczka wykombinuje..... chata wolna, te sprawy... :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#103 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 26 maja 2008 - 20:23

czy robienie striptizu przed facetem sprawia wam przyjemność, jak się wtedy czujecie?

dla mnie to przyjemność ;) tylko oczywiście muszą być odpowiednie warunki - brak innych ludzi i odpowiednie miejsce ( czyli dużo miejsca). Ale to pewnie dlatego, że ja ogólnie uwielbiam tańczyć i nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem :)

No ale oczywiście, aby taki striptiz zrobić to pierwszą podstawową kwestią jest zupełny brak wstydu i skrępowania przed facetem z którym sie jest.

#104 paszczaktychy

paszczaktychy
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 maja 2008 - 20:31

Czy u dziewczyny takie skrępowanie znika z czasem?

#105 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 26 maja 2008 - 21:03

tak
powiedział, że dla mnie zrobi wszystko i striptiz też

tylo daj znać , przestań to nie bedzie dla ciebie śmieszne tylko może coś wiecej ......
I prosze cię nie smiej sie bo on sie wkórzy że się z niego wyśmiewasz i będzie to dla niego krępujące a jak sie już zgodził to uszanuj to zobaczysz że warto :)

#106 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 maja 2008 - 12:05

przestań to nie bedzie dla ciebie śmieszne

ale Radzio taki z natury, że będzie robił śmieszne pozy :mrgreen:
hihi
oj na "śmiesznie" też może być ;-)

nie smiej sie bo on sie wkórzy


aha, a myślałam, że to ja go znam
nie , nie wkurzy się
nie ma mnie tu i nie będzie.

#107 paulcia

paulcia
  • Użytkownik
  • 395 postów

Napisano 27 maja 2008 - 12:06

ale Radzio taki z natury, że będzie robił śmieszne pozy :mrgreen:

mój misiek tez taki z natury jest :lol:
ja nawet go o to nie proszę bo bym się chyba zapowietrzyła ze śmiechu :lol:
Dołączona grafika

#108 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 maja 2008 - 12:07

bym się chyba zapowietrzyła ze śmiechu :lol:

heh :mrgreen:
ale to jest fajne, tak z jajem że tak powiem ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#109 paulcia

paulcia
  • Użytkownik
  • 395 postów

Napisano 27 maja 2008 - 12:10

tak z jajem że tak powiem

<umieraam></span>

powiedziałabym nawet więcej.... z dwoma jajami ;-)
Dołączona grafika

#110 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 maja 2008 - 12:10

powiedziałabym nawet więcej

to już wiecej nie mów ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#111 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 28 maja 2008 - 20:18

cerrata, wszystko wyszło, Miś był zachwycony, ale ja się strasznie stresowałam przed i jakoś nie czułam się rewelacyjnie w tej roli ;-)

a co do striptizu faceta....ja to bym nigdy nie chciała tego oglądać. przynajmniej nie w wykonaniu Marcina ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#112 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 31 maja 2008 - 12:33

nie czułam się rewelacyjnie w tej roli ;-)

no właśnie obawiam się, że też się będę trochę krępowała.. :/
najwyżej sobie setkę walnę przed i będzie ok :)


ja to bym nigdy nie chciała tego oglądać

j abym chciała, ale tak bardziej dla jaj, i tylko w wykonaniu Radka :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#113 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 31 maja 2008 - 19:33

mi tam rola odpowiada,zachwyt w jego oczach i ta mina mówiąca "zaraz cie..." :mrgreen:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#114 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 31 maja 2008 - 20:11

mi tam rola odpowiada,zachwyt w jego oczach i ta mina mówiąca "zaraz cie..."


Ja lubialam sie wyginac przed M... hehhehe :-P i jak anusek pisze .... ta mina :-P wrrrrrrr :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#115 monika1986111

monika1986111
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 czerwca 2008 - 21:08

najważniejsze by przezwycięzyć strach;P

#116 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 07 czerwca 2008 - 10:42

a ja kiedyś tańcowałam do tej pioseneczki na walentynki :mrgreen: fajnie wyszło.miałam warkoczyki,lizaczka,misia :mrgreen:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#117 Lorrie

Lorrie
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 16 czerwca 2008 - 21:18

mi kiedys facet mowil jak mu sie podoba jak tancze na imprezach i kiedys i stwierdzil ze zamontuje rure w sypilani i bede mu tanczyc:lol:

Co prawda ja uwielbiam tanczyc...wiec popru głebszych chyba bym nie miala oporów...;]

#118 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 16 czerwca 2008 - 21:25

kiedys to bym sie skusila... a teraz sie chowam pod koldra bo sie wstydze walkow tluszczyku <bezradny></span>

#119 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 16 czerwca 2008 - 21:26

wstydze walkow tluszczyku

Black juz nie przesadzaj
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#120 Lorrie

Lorrie
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 16 czerwca 2008 - 21:26

kiedys to bym sie skusila... a teraz sie chowam pod koldra bo sie wstydze walkow tluszczyku <bezradny></span>


Black...wierz mi ze kilku wałkow oni nawet wtedy nie zauwaza z podniecenia:P





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych