Sama chetnie bym sprobowala
striptiz przed swoim facetem?
#141
Napisano 22 czerwca 2008 - 23:19
Sama chetnie bym sprobowala
#143
Napisano 24 czerwca 2008 - 01:05
łooo o to to się nie martwimna pewno będą kolejne wystepy
tylko kiedy?
#144
Napisano 24 czerwca 2008 - 09:23
#146
Napisano 24 czerwca 2008 - 14:58
#147
Napisano 24 czerwca 2008 - 21:58
Stwierdziłam że jak K przyjedzie to zrobię taki zaplanowany striptiz z prawdziwego zdarzenia. Przygotuję muzykę, strój, rekwizyty, narzędzia zbrodni
No ale jakoś tak wyszło spontanicznie że przyszedł prędzej, leciała nasza piosenka zaczęłam tańczyć, pomyślałam a co mi tam!
Na razie mu wystarczy atrakcji, a z zaplanowanym pewnie jeszcze wyskoczę
#149
Napisano 29 czerwca 2008 - 17:49
dawać mi tu bo ja tu planuję super wieczór w przyszłą sobotę
wolna chata te sprawy
#150
Napisano 29 czerwca 2008 - 17:51
#151
Napisano 29 czerwca 2008 - 21:24
bo się tak właśnie zastanawiałam co by mi tu pasowało
poszukam jakichś fajnych kawałków
senks
#153
Napisano 01 lipca 2008 - 01:20
tak się zastanawiałam na brownstone
coś w tym stylu
http://pl.youtube.co...h?v=ChHskOyTulk
#155
Napisano 01 lipca 2008 - 07:29
#156
Napisano 11 lipca 2008 - 09:48
#157
Napisano 11 lipca 2008 - 19:24
#158
Napisano 13 lipca 2008 - 22:20
#159
Napisano 14 lipca 2008 - 15:44
coś w tym stylu
http://pl.youtube.co...h?v=ChHskOyTulk
ja w sobotę wykorzystałam ten kawałek. mijało nam akurat 9 miesięcy i Mój zażyczył sobie striptiz. paliłam sie ze wstydu ale kazałam mu sie rozebrać i ten widok jak na niego działają moje ruchy sprawił ze opory minęły (dodatkowo lampka wina pomogła). wszystko trwało niecałe trzy minuty ale efekt porażający - dostałam nieziemski
fakt wpadka była gdy prawie sie przewróciłam ale nie zauważył bo ściemniłam ze to cześć mojego układu i po prostu tańczyłam dalej.
teraz mam więcej odwagi żeby to powtórzyć ale polepszę przygotowania.
#160
Napisano 15 lipca 2008 - 00:24
a ja coś nie wyjdzie.. no to co z tego ? to nie jest egzamin, to ty i twój facet z którym się znacie bardzo dobrze i po prostu uśmiechnijcie się do siebie i dalej
właśnie fajnie jak nie jest do końca tak perfect
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych




















