Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#141 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 22 czerwca 2008 - 23:19

Cerrata gratulejszyn :mrgreen:

Sama chetnie bym sprobowala :lol: ale nie mam kiedy <trojk1></span>

#142 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 23 czerwca 2008 - 09:04

cerrata, gratuluje odwagi i pomysłu :lol: :lol:

masz co wspominac i na pewno będą kolejne wystepy
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#143 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 01:05

na pewno będą kolejne wystepy

łooo o to to się nie martwim :)
tylko kiedy? :/ eh
nie ma mnie tu i nie będzie.

#144 gosiaczek-81

gosiaczek-81
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 09:23

ooooooooooo fajnie ale jak bym chcciała żeby facet dla mnie zrobił ale narazie to tylko marzenia :-|

#145 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 13:46

Ja to bym się chyba zturlała z łózka ( krzesla ) ze śmiechu jakby mi moj M. zaczal sie przede mna striptizowac :D jakos sobie tego wyobrazic nie moge :D
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#146 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 14:58

Ja tam bym raczej niebyła żeby mi mój robiła striptiz ale jak już by tak chciał to bym mu nie zabraniała no ale pewnie bym się nie umiała przestać śmiać. <umieraam></span> do swojego striptizu próbuje się odważyć od dłuższego czasu zarazie albo niema warunków albo chęci albo odwaga mi ucieka ;) ale kiedyś na pewno .... :) mamy przecież cały przyszły rok akademicki ile to wieczorków przed nami :lol:

#147 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 21:58

Pod wpływem tego tematu jakiś czas temu mnie natchnęło..
Stwierdziłam że jak K przyjedzie to zrobię taki zaplanowany striptiz z prawdziwego zdarzenia. Przygotuję muzykę, strój, rekwizyty, narzędzia zbrodni :-P , zrobię nastrój..
No ale jakoś tak wyszło spontanicznie że przyszedł prędzej, leciała nasza piosenka zaczęłam tańczyć, pomyślałam a co mi tam!
Na razie mu wystarczy atrakcji, a z zaplanowanym pewnie jeszcze wyskoczę ;-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#148 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 25 czerwca 2008 - 13:56

Gartuluje odwagi :D :D
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#149 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 29 czerwca 2008 - 17:49

macie jakieś fajne kawałki 'odpowiednie'? :)
dawać mi tu bo ja tu planuję super wieczór w przyszłą sobotę :)
wolna chata te sprawy ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#150 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 czerwca 2008 - 17:51

mysle, ze rnb...ten rodzaj muzyki ale nic konkretnego nie znam :-P

#151 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 29 czerwca 2008 - 21:24

ok
bo się tak właśnie zastanawiałam co by mi tu pasowało ;-)
poszukam jakichś fajnych kawałków :)

senks :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#152 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 30 czerwca 2008 - 07:46

Fajna sprawa... Mój to byłby zaskoczony :-P Masakra :-D Prędzej chyba on zrobiłby przede mną striptiz. Ale może go kiedyś pozytywnie zaskoczę :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#153 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 01 lipca 2008 - 01:20

kurka a ja dalej poszukuję jakiś kawałków ;-)

tak się zastanawiałam na brownstone ;-)
coś w tym stylu

http://pl.youtube.co...h?v=ChHskOyTulk
nie ma mnie tu i nie będzie.

#154 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 lipca 2008 - 06:30

Prędzej chyba on zrobiłby przede mną striptiz.

mój też jest do tego zdolny :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#155 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 01 lipca 2008 - 07:29

cerrata, oprawilam na link, video nie dzialalo chyba ze wzgledu na "Umieszczanie filmu na stronach zostało wyłączone na żądanie"

#156 monia_

monia_
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 lipca 2008 - 09:48

Łoch to się robi spontanicznie i zawsze jest najlepszy efekt
Każda z nas jest piękna, każda powabna:

#157 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 lipca 2008 - 19:24

monia_, ale zaplanowac też sobie wieczorek można . . .
nie ma mnie tu i nie będzie.

#158 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 13 lipca 2008 - 22:20

ja bym sie wstydzila zrobic striptiz mojemu chlopakowi:P zaraz zaczelabym plakac jak by mi sie cos nie udalo i myslalabym o swoich niedoskonalosciach;/zastanawialam sie kiedys nad tym ale nie umialabym sie za to zabrac:P

#159 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 14 lipca 2008 - 15:44

coś w tym stylu

http://pl.youtube.co...h?v=ChHskOyTulk


ja w sobotę wykorzystałam ten kawałek. mijało nam akurat 9 miesięcy i Mój zażyczył sobie striptiz. paliłam sie ze wstydu ale kazałam mu sie rozebrać i ten widok jak na niego działają moje ruchy sprawił ze opory minęły (dodatkowo lampka wina pomogła). wszystko trwało niecałe trzy minuty ale efekt porażający - dostałam nieziemski <sex></span> w nagrodę.
fakt wpadka była gdy prawie sie przewróciłam ale nie zauważył bo ściemniłam ze to cześć mojego układu i po prostu tańczyłam dalej.
teraz mam więcej odwagi żeby to powtórzyć ale polepszę przygotowania.

#160 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 00:24

krowka17, w takich momentach o niedoskonałościach się nie myśli ;-)
a ja coś nie wyjdzie.. no to co z tego ? to nie jest egzamin, to ty i twój facet z którym się znacie bardzo dobrze i po prostu uśmiechnijcie się do siebie i dalej :)
właśnie fajnie jak nie jest do końca tak perfect ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych