Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#161 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 21:23

po malu nastawiam sie na to psychicznie ;) moze niedlugo ie na to zdecyduje ale tak sie boje ze to koniec... prze te lachony z klubu tomka.... :-x

#162 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 21:24

ale tak sie boje ze to koniec... prze te lachony z klubu tomka.... :-x

Olu czego koniec
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#163 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 23:40

nie no tak widzisz ze szkoly mi takie powiedzenie zostalo, przepraszam ze tak pisze bez sensu :P

ogolnie mam stresa bo wiem ze jak tomek byl mlody i jezdzil ze swoim klubem tanecznym na obozy to starsze dziewczyny wieczoroami odwalaly striptizy... i taka dlatego mam blokade bo te tancereczki to wiadomo, jakos im to tak naturalnie dobrze wychodzi...
no ale mysle ze w koncu i na mnie przyjdzie czas ;)

#164 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 18 lipca 2008 - 11:11

Hmmm dziewczyny nawiązując do tematu to...mój facet już też kilka razy mnie prosił o mały pokaz:) jeszcze do tego nie doszło ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo:) Czytając Wasze posty czuję, że coś wymyślę...skorzystam z Waszych rad:D A potem będę oczekiwać jego odpowiedzi...
Dołączona grafika

#165 Imala

Imala
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 18 lipca 2008 - 11:26

ja często robie takie rzeczy ;)

#166 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 18 lipca 2008 - 11:30

no to Twojemu to dobrze;)
Dołączona grafika

#167 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 21 lipca 2008 - 17:39

U mnie też jest cięzko z przelamaniem sie, ale co tam, zyje sie raz, a Marcin ma jutro urodzinki i planuje prezencik... Niestety dostanie go dopiero za tydzien, bo okres dostalam. znalzlam 2 fajne linki z figurami do striptizu.
http://www.streemo.p... ... Z_Top.html
http://pl.youtube.co...h?v=-Mp115afFIA
ten pierwszy mi sie bardzo podoba, a w zwolnionym tempie ruchy sa bardziej seksowne, natomiast drugi od zawsze mi sie podobal i zaczerpnelam pare ruchow takze z niego, no i muzyka mi przypadla do gustu. zmainy muzyki pomoga mi sie przeksztalcic z grzecznej w niegrzeczna kobiete. juz sie doczekac nie moge

#168 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 21 lipca 2008 - 20:34

nie chcea mi sie otworzyc te linki;/;/
Dołączona grafika

#169 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 21 lipca 2008 - 20:36

tam jest tylko music z koncertu ZZtopa jak tańczą se lachony
i teledysk Lady Marmalade z Kryśką, Pink itd
nie ma mnie tu i nie będzie.

#170 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 07:39

No, ale mi chodziło o jakieś pozycje ciekawe, które mogę dodac do mojego striptizu i te jak dla mnie są super

#171 Imala

Imala
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:03

Ja idę ma żywioł, podobno mam talent do takiej striptease'owej improwizacji :).

#172 jomon89

jomon89
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:11

Jesli chodzi o mnie:x: :mrgreen: rok temu kupilam sobie komplecik: Gorset, stringi i ponczoszki :-) komplet czarno czerwony a ponczochy czarne ;-) No to mialam zalozone zupelnie normalne ciuchy i do tego czarne szpileczki :-) Wlaczylam piosenke Beyonce - "Deja vi". Zgasilam swiatlo i padaly na mnie tylko swiatla lampy, ze widac bylo tylko troche moje ruchy :-D tanczylam i pod koniec piosenki sciagnelam ciuchy i zostalam w kompleciku :lol: I piosenka sie przelaczyla na Beyonce - "Naugty girl" i zapalilam swieczke:) zaczelam tanczyc.. pochodzic do niego, dotykac go i wracac :lol: dawalam mu palca zeby go nawilzyl slina a pozniej sie dotyklam tu i tam... :mrgreen:
otworzylam drzwi od szafy i wieszalam sie na nich i przy nich tez tanczylam (podobnie jak te babki na rurze :-) ) trzalam sie po ziemi... odslanialam co nie co i z powrotem zakrywalam... niestety... :-( nie dokonczylam... bo... moj Pawel podszedl, wzial mnie na rece i rzucil na lozko po czym... zdejmowal to ze mnie az mu sie rece plataly:x :oops:
W sumie moj facet u mnie w pewnym sensie mieszka ;-) bo przebwa u mnie i spi: :-) babcia i mama w domu doskonale od dawna wiedza ze my sie kochany... bo slysza od poltora roku lozko, ktoro zaczelo trzeszczen pare miesiecy temu :cry: :oops:


#173 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 22:32

jomon89, hehe dobre:D usmialam sie jak to przeczytalam:D:D ja bym tez chciala zrobic mu maLY pokazik jak nocuje u niego ale niestet nie da rady bo ciagle sa jego rodzice;/a na dodatek on nie ma drzwi do pokoju T_T

#174 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 10:02

on nie ma drzwi do pokoju

krowka17 nie wyobrażam sobie tego. Jesteście choc chwilę sam na sam?

#175 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 01:02

zaniepokojona, tak...jak jego rodzicow nie ma do 17 w domu:D :mrgreen:

#176 sissi

sissi
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 01 sierpnia 2008 - 09:42

a jak znienacka wejda a tu striptiz? Nie boisz się?
"Nikt nie może uciec od samego siebie,gdziekolwiek by uciekł"
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#177 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 sierpnia 2008 - 00:22

sissi, boje sie boje:) moze jak wyjedziemy gdzies to mu maly pokazik zrobie:P

#178 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 04 sierpnia 2008 - 10:44

Nieciekawą masz sytuację. Też bym się bała, że ktoś wejdzie.

#179 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 05 sierpnia 2008 - 01:36

wiecie com...rodzice wyjezdzaja nie dlugo na tydzien na urlop;) a ja zamierzam zaprosic swojego miska do siebie na ten tydzien... i tak mysle moze by go czyms tutaj mile zaskoczyc....mam muzyke ale nie mam ukladu:(
muzyke taka wybralam:
http://sunbeache.wrz... ... mebodys_me

#180 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 05 sierpnia 2008 - 07:08

Piosenka fajna, ale moim zdaniem do striptizu muzyka powinna byc bardziej zadziorna...
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych