Chłopczyk czy dziewczynka?
#82
Napisano 25 listopada 2008 - 09:26
#83
Napisano 25 listopada 2008 - 14:23
If you don't know my name, you can call me baby
#85
Napisano 22 grudnia 2008 - 15:54
bedzie co sie urodzibędzie jednak chłopak.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#87
Napisano 23 grudnia 2008 - 21:12
Jestem w lekkim szoku bo przeciez przezywam tu twoja ciaze tak...ze nie nie do wiary co piszesz. No i bedzie syneczek?
POwiem ci, ze ja tez bym wolala synka
#88
Napisano 23 grudnia 2008 - 21:53
#89
Napisano 23 grudnia 2008 - 22:00
no będzie synuśNo i bedzie syneczek?
ale druga już zamówiona dziewczynka
a wydawało mi się, że pisałaś kiedyś, że wolałabyś dziewczynkęPOwiem ci, ze ja tez bym wolala synka
no na szczęście nie ogarnęła mnie mania różowych ubranek. trochę mam, ale inne kolorki też są. Mały będzie czasem miał na sobie różowe śpioszki, no ale tudno, skoro takie kawały od początku mamie robichyba nie nakupowalas samych rozowych ciuszkow co ?
#90
Napisano 23 grudnia 2008 - 22:00
I ja teżPowiem ci, ze ja tez bym wolala synka
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#91
Napisano 23 grudnia 2008 - 22:02
W przypadku tak małych dzieci co za róznica jaki kolor. Czasen dostaje sie ciuszko od kogos dla dziecka i nie odkłada sie niebieskich tylko dlatego, ze ma sie córkeno na szczęście nie ogarnęła mnie mania różowych ubranek. trochę mam, ale inne kolorki też są. Mały będzie czasem miał na sobie różowe śpioszki, no ale tudno, skoro takie kawały od początku mamie robi
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#92
Napisano 23 grudnia 2008 - 22:15
ja bym chciał chłopaka ale dziewczynki też sa fajnie ..... wiec niech będzie co ma być byle tylko jedno i nie więcej
#93
Napisano 23 grudnia 2008 - 22:16
#94
Napisano 24 grudnia 2008 - 02:25
ja też bym chciała bardzo pierwszego miec synka
I ja też
ale na dziewczynkę sie nie pisze heheh wiem po sobie co dziewczynki wyrabiają
#95
Napisano 25 grudnia 2008 - 17:54
#96
Napisano 05 stycznia 2009 - 12:38
#97
Napisano 25 sierpnia 2009 - 06:48
U mnie bylo tak. Jak nie chcialam jeszcze dziecka, to marzylam ze kiedys bede miec dziewczynke.
Jak zaczelam myslec o dziecku, to chcialam chlopca. A jak sie zaczelismy starac, to chcialam najpierw BYC w ciazy. Plec nie grala roli. Gdy juz sie w tej ciazy jest, to teraz liczy sie tylko zdrowie maluszka. Chociaz gdzies tam mam cicha nadzieje, ze bedzie upragniony chlopczyk. Ale na prawde to najwazniejsze jest zdrowko.
#98
Napisano 25 sierpnia 2009 - 08:56
i też przeczytałam swój pierwszy post
i też się z nim już dzisiaj całkowicie nie zgadzam
moje spełnienie marzeń to Krzyś
i wyobrażam sobie jak najbardziej, że będzie dwóch chłopaków, choć oczywiście wolałabym parkę, ale jak będzie drugi łobuz, to też będę bardzo szczęśliwa
#99
Napisano 26 sierpnia 2009 - 10:06
tak milo sie czyta o tych waszych lobuzkach
powiem wam ze ja od dawna marzylam o chlopcu i chyba nawet to pisalam ale gdybym miala dziewczynke bylabym rowniez w 7 niebie
ja mysle ze to nie ma najmniejszego znaczenia
tez jestem tego zdanialiczy sie tylko zdrowie maluszka
ogolnie chaialam zauwazyc ze jak na razie grono administracji "plodzi" samych chlopcow zobaczymy co dzie z madziula
#100
Napisano 26 sierpnia 2009 - 20:25
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















