Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Chłopczyk czy dziewczynka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
565 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 08:27

Ja bym chciała dziewczynkę.:-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#42 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 10:46

Ja bym chciała dziewczynkę.:-)

Ja też ;-)

#43 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 10:46

a ja bym chciała dziewczynkę i chłopczyka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#44 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 14:11

a ja bym chciała dziewczynkę i chłopczyka

ale tak za jednym rzutem? ;-)
ja tez chce parke,ale pierwsza dziewuszke :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#45 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 14:14

ja tez chce parke,ale pierwsza dziewuszke :-D


to dokladnie tak jak ja :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#46 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 14:20

ale tak za jednym rzutem? ;-)

nie,
pierwsza dziewczynak, drugi synek
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#47 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 14:21

nie,
pierwsza dziewczynak, drugi synek

aha,no to tak jak u mnie,tyle ze moj luby chce odwrotnie
najpierw syn,a pozniej cora :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#48 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 14:35

ja chcem miec najpierw synka a potem dziewczynke albo 2 synow :D

#49 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 15:24

starszy musi być chłopak :) mam nadzieję, że będzie bronił swojej siostry jak lew.. a nie jak mój brat... :roll:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#50 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:24

mi to jest naprawde obojetne jak ma byc tak bedzie i nawet nie chce wiedziec w ciazy co tam mam z reszta pewnie sama sie domysle :-D

#51 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:25

jak ma byc tak bedzie

no to wiadomo :P
ale wolałabym , żeby córeczka maaa :) miałam starszego brata :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#52 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:28

cerrata, ty juz kochana chcesz zadbac zeby twoja malenka miala ochrone :D fajnie tak ;D

#53 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:41

Olciiia, chcę żeby miała wszystko to czego ja nie miałam.... :roll:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#54 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:42

cerrata, na pewno bedzie miala.... juz ty o to zadbasz ja to wiem ;)

#55 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 17:48

cerrata, mnie się też tak marzy, żeby moja córka miała starszego brata:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#56 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 10:57

Jasne ze kazda dziewczynka chce miec starszego bracisza :P Ale ja powiem tak, ze bez wzgledu na plec i tak bede kochala malenstwo, bo najwazniejsze zeby zdrowe bylo ;) Przeciez jak za pierwszym razem bedzie dziewczynka to mozna sie pozniej o chlopaka do pary starac :P i vice versa ;D

#57 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:00

ja zawsze marzylam o tym by miec starszego brata... takiego ktory mnie by bronil i by nie pozwolil zeby mi sie jakas krzywda stala... moze jak bym miala takiego brata to bym nie musiala tyle zlego przejsc w zyciu ... :( ale pomijajac to wole najpierw chlopca miec a potem dziewczynke i zeby byla roznica miedzy nimi 5 lat ;) bo jak corka skonczy 13 lat wejdzie w ten okres dojzewania chlopaki itp to moj synek jej bedzie bronil ;D

#58 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:04

Chyba jakiś standard to jest, że najpierw chłopczyk, który będzie ochorną dla córeczki, a potem malutka dziewczynka :) Różnica? 2, 3 lub nawet 4 lata :)

#59 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:07

Elodi, u mnie 5lat :D no kurcze... ja widze jaki moj brat jest... chocby mnie zabili to on by wylozyl na to ^^

#60 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 11:07

Chyba jakiś standard to jest, że najpierw chłopczyk, który będzie ochorną dla córeczki

nie koniecznie :-P
ja wcale w ta ochrone nie wierze,bo mam 3 lata starszego brata i czasem bylo tak,ze to ja sie o niego martwilam,a nie on o mnie :-/
roznie to bywa,ja tam wole pierwsza core,ale jesli pierwszy trafi sie nam malutki pisiorek to tez bedziemy go kochac najbardziej na swiecie :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych