@Aspirynkaaa gratuluje dziewczynki !![]()
Też po cichu tak marzę teraz o dziewczynce,oczywiscie jak się zdecydujemy
Napisano 04 kwietnia 2016 - 15:01
@Aspirynkaaa gratuluje dziewczynki !![]()
Też po cichu tak marzę teraz o dziewczynce,oczywiscie jak się zdecydujemy
Napisano 07 kwietnia 2016 - 13:56
Napisano 08 kwietnia 2016 - 12:28

Napisano 08 kwietnia 2016 - 14:14
Napisano 08 kwietnia 2016 - 14:40

Napisano 08 kwietnia 2016 - 19:06
@wloczykijka gratuluję synka ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 09 kwietnia 2016 - 05:25
Napisano 09 kwietnia 2016 - 13:20
@wloczykijka gratuluje synka
swoją drogą nie wiem co faceci tak mają z tymi synami pierworodnymi
Napisano 09 kwietnia 2016 - 19:25
@Aspirynkaaa gratuluje coreczki
a tobie @wloczykijka synusia ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 09 kwietnia 2016 - 19:40
Dziękuję Dziewczyny, ale to naprawdę jeszcze nic pewnego ![]()
Jak pojawi się pisiorek to też będzie fajnie.
![]()
@wloczykijka gratuluję
a jak następnym razem będzie dziewczynka, to będzie miała starszego brata ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 10 kwietnia 2016 - 05:04
Napisano 10 kwietnia 2016 - 13:44
@Aspirynkaaa gratuluje córeczki! a Tobie @wloczykijka synka!
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 11 kwietnia 2016 - 12:33
@Aspirynkaaa gratuluję córeczki ![]()
@wloczykijka chyba już gdzieś czytałam, że będzie syn
gratuluję
chłopcy są fajni ![]()
faceci maja z synami
mojemu było wszystko jedno, ale mnie nie. Pierwszy musiał być syn i koniec
Gdyby Krasnal okazał się dziewczynką, to czuję że ciężko byłoby mi się przestawić. Ja wiem, że najważniejsze zdrowie i tak dalej, ale te pragnienie było naprawdę bardzo silne. Nie ukrywam, że jeśli będziemy mieć drugie dziecko, to też liczę na chłopczyka mam jakąś słabość do chłopczyków, do dziewczynek tego czegoś nie czuję.
Napisano 13 kwietnia 2016 - 03:38
Napisano 28 kwietnia 2016 - 09:17
W końcu mogę tak naprawdę podziękować Wam za gratulacje, bo już potwierdzone, 100% dziewczynka. ![]()
Nie mam za grosz kobiecej intuicji. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 28 kwietnia 2016 - 14:51

Napisano 29 kwietnia 2016 - 08:41
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych