@Majorka^^ haha, wchodziłam do tematu myśląc: "o, potwierdzona dziewczynka" ![]()
Gratuluję ![]()
Napisano 11 listopada 2016 - 08:29
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 11 listopada 2016 - 08:34
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 11 listopada 2016 - 12:11
Gratuluję
To większość mamy chłopczyków czy dziewczynek na forum?
Napisano 11 listopada 2016 - 13:21
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 11 listopada 2016 - 13:47
I ja również gratuluję synka! ![]()
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 11 listopada 2016 - 15:48
Napisano 07 grudnia 2016 - 14:09
Użytkownik elizabeth edytował ten post 07 grudnia 2016 - 14:11
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 07 grudnia 2016 - 17:03
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 07 grudnia 2016 - 18:11
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

Napisano 08 grudnia 2016 - 09:58
O i znowu wysyp chłopaków ![]()
@elizabeth @Majorka^^ gratuluję małych rozrabiaków ![]()
czyli sami chłopcy na forum się pojawią?
u nas wciąż jest że "chyba raczej dziewczynka" więc może przełamię ten klan chłopców
@magdaaaaa tak, ja chciałam drugiego chłopca i tak się napaliłam. Pomału pomału przestawiam się na myśl, że może będzie dziewczynka (coś czuję, że do końca się nie dowiemy na pewno
) I jest ok. Mąż się strasznie cieszy, rodzina też czeka na dziewczynkę, a ja.... hmm - nieco mniej, ale ważne, aby zdrowe
Myślę sobie, że może dziewuszka będzie grzeczniejsza, bo Krasnal to tak czasem łobuzuje, że ręce opadają
Napisano 08 grudnia 2016 - 11:43
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 08 grudnia 2016 - 12:04
potrafisz wyjaśnić skąd to marzenie o drugim chłopcu?
Po pierwsze wydaje mi się, że brat dla brata jest fajniejszy i bardziej pomocny w życiu późniejszym niż siostra. Podobnie jak siostra dla siostry. Podobne problemy, rozterki i myślę, że łatwiej o tym pogadać ze starszym rodzeństwem tej samej płci
Ja bardzo chciałabym mieć teraz starszą siostrę
z brata żadnego pożytku nie mam. Wiadomo - różnie się to układa i różnie może być.
Po drugie - moje nie najlepsze relacje z mamą, tutaj długo można by opowiadać, ale niczego dobrego o naszych stosunkach raczej nie mogę napisać. Zawsze ważniejszy był i jest mój młodszy brat. Mama w ogień by za nim wskoczyła, wszystko co robi jest ok, anawet jak nie jest ok, to akceptuje i niczego złego nie powie. A mnie krytykuje i jest surowa. Nie jest dla mnie autorytetem. I po prostu boję się, że nie będę umiała zbudować normalnej, fajnej relacji mama-córka.
Napisano 08 grudnia 2016 - 12:17
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 12 grudnia 2016 - 19:51
moja kolezanka jak urodziła dziewuszkę i była w drugiej ciąży to chciała dziewczynkę i sie udało nie miala marzeń o parce
Teraz tak mi się spodobało bycie mamą dziewczynki, że bardzo bym się ucieszyła z kolejnej.
,wlasnie ze uda sie i dasz jej to czego sama nie mialasI po prostu boję się, że nie będę umiała zbudować normalnej, fajnej relacji mama-córka.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych