Chłopczyk czy dziewczynka?
#461
Napisano 04 kwietnia 2014 - 07:27
#462
Napisano 04 kwietnia 2014 - 08:54
Aga gratuluję marzenia się spełniają widzę ![]()
Love Love Love
#463
Napisano 04 kwietnia 2014 - 12:23
AgnieszkoT Kochana z całego serca gratuluję wam córeczki
, dziewczynki są super
ja w domu , mam dwie małe księżniczki i cudnego kawalera
.
Co do płci to różnie bywa , ja miałam syna urodzić .. a córeczkę urodziłam
coraz częściej słyszę o takich przypadkach , że zamiast córki syn .. zamiast syna córka
najważniejsze abyście zdrowo rośli
.
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#464
Napisano 04 kwietnia 2014 - 13:12
@AgnieszkaT gratuluje dziołszki ![]()
W końcu jakaś nowa babeczka na forum będzie
Bo ostatnio wysyp facetów był ![]()
#465
Napisano 12 lutego 2016 - 10:37
Brzydki od kilku dni mówi do okruszka "synku". Jak się pytam, co będzie, jak się urodzi dziewczynka, odpowiada, że wychowa ją sobie na chłopczycę.
Chyba marzy mu się syn. ![]()
A dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia.
No tylko ciekawość jest, bo nie wiem, jakie ciuszki i gadżety oglądać - różowe czy niebieskie. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#466
Napisano 13 lutego 2016 - 21:04
Brzydki od kilku dni mówi do okruszka "synku". Jak się pytam, co będzie, jak się urodzi dziewczynka, odpowiada, że wychowa ją sobie na chłopczycę.Chyba marzy mu się syn.
Większość moich znajomych - facetów - mówi, że pierwszy to musi być syn ! Nie wiem, czemu tak jest. Może z tego powiedzenia, że prawdziwy mężczyzna musi posadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna ![]()
Za to mój K to totalne przeciwieństwo - od razu zarzeka się, że on to chce mieć córkę i koniec
Sukieneczki, falbaneczki ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#467
Napisano 13 lutego 2016 - 22:11
Za to mój K to totalne przeciwieństwo - od razu zarzeka się, że on to chce mieć córkę i koniec Sukieneczki, falbaneczki
Mój M. jest taki sam. Ile byśmy tego tematu nie poruszali to pierwsza ma być córka i basta
![]()
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#468
Napisano 15 lutego 2016 - 13:45
Większość moich znajomych - facetów - mówi, że pierwszy to musi być syn ! Nie wiem, czemu tak jest. Może z tego powiedzenia, że prawdziwy mężczyzna musi posadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna
Dużo może i w tym prawdy jest
, przeważnie chyba nawet każdy mężczyzna tak chciałby aby było , ja w tv kiedyś taki reportaż oglądałam o dzieciach itp i kiedyś taki jeden się wypowiadał i powiedział że ma aż 9 córek i ma dość
. Mój daleki kuzyn też miał mieć syna wszystko różowe kupili wózek, pokój , ubranka itp , a tu co synka urodziła , wszystko musieli sprzedawać taka niespodzianka im się przytrafiła
.
Najważniejsze aby dziecko było zdrowe , ja sama wiem po sobie że nawet czasami specjalistyczny sprzęt może być mylny , nigdy się nie ma te 100 % czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka , dopiero po porodzie ma się tą pewność
.
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#469
Napisano 15 lutego 2016 - 19:03
Większość moich znajomych - facetów - mówi, że pierwszy to musi być syn !
Brzydki od zawsze chciał dziewuszkę. Zawsze. Pierwsza dziewczynka i koniec.
Dopiero teraz mu się odmieniło. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#470
Napisano 25 marca 2016 - 14:35
przeczucie?
Hehe, moje przeczucia były skierowane na chłopca. ![]()
Pokazała nam dzidzia na ostatnim usg dupkę.
Jest psiocha. Doktorek mówi, że na razie ostrożnie z sukienkami, bo do 16 tygodnia może jeszcze coś wyrosnąć, ale na razie na 100 % nic nie ma oprócz warg sromowych, ale też dodał, że wątpi, żeby coś wyrosło skoro wargi się już ładnie ukształtowały. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#471
Napisano 25 marca 2016 - 15:02
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#472
Napisano 25 marca 2016 - 15:47
@Aspirynkaaa gratuluję dziewczynki ! No to teraz się zacznie kupowanie sukieneczek, laleczek
![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#473
Napisano 25 marca 2016 - 15:52
Super że będą kiecki😉
Bedzie księżniczka😁
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#474
Napisano 25 marca 2016 - 19:13
@Madź @inqaa @Majorka^^ dziękuję za gratulacje.
Na razie to nic na 100%, więc staramy się za bardzo nie nastawiać. ![]()
A ciuszki kupiłam, bo musiałam.
A jak okaże się, że chłopiec, to i tak się nie zmarnują, bo przyjaciółka spodziewa się dziewczynki. ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#475
Napisano 25 marca 2016 - 19:41
tak
bo musiałam.
gratuluje zdrowego okruszka i czekamy na rozwiniecie sytuacji .
@Aspirynkaaa kolezanki juz jakies ciuszki dla ciebie szykuja po swoich dzieciaczkach ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#476
Napisano 29 marca 2016 - 21:53
@Aspirynkaaa dopiero zobaczyłam
super - gratuluję ![]()
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#477
Napisano 30 marca 2016 - 12:48
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#479
Napisano 30 marca 2016 - 14:32
@magdaaaaa @elizabeth @iwonaryki @karatetyka dziękuję
zobaczymy, czy za miesiąc nie będę wszystkiego odwoływała ![]()
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#480
Napisano 31 marca 2016 - 19:20
@Aspirynkaaa ostatnio obserwuję wysyp dziewczynek, ciekawe czy to zbieg okoliczności. Najważniejsze, że zdrowe!
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















