Mamuśki - a Wy macie córeczkę czy synka?
Ja się narazie o siebie trochę martwię, bo nie wyobrażam sobie nie mieć córeczki. Na każdym kroku rozglądam się za ubrankami dla dziewuszki, za kokardkami, spinkami itd. I w ogóle jak tak sobie pomyślę - to córcia to będzie spełnienie moich marzeń
Jednak mam nadzieję, że będzie tak jak to wszystkie mamy mówią - że jak pojawi się ciąża, to najważniejsze będzie, aby dziecko było zdrowe, silne, a płeć będzie bez znaczenia.
Mamuśki - podzielcie się doświadczeniem. Jak to u Was było?






















