Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kuchnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#301 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 22 września 2011 - 09:30

Mnie to sie kojazy z kuchnia mojej babci,takie staromodne,ale nie mówie,ze brzydki,jednak nie mój styl.
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#302 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 września 2011 - 16:48

same klameczki sa jedne z drozszych , bo sa czeramiczne < chodzi mi o te biale z malunkami>
ogolnie uwiebiam taki styl , nielubie modernistycznych aranzacji, bo kilka lat i juz nie sa na czasie, a rustykalne kuchnie zawsze znajda amatorów :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#303 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 września 2011 - 17:07

sa czeramiczne

i dzięki temu jedyne w swoim rodzaju :D
Do tego pewnie ręcznie malowane <ookk></span>

nielubie modernistycznych aranzacji, bo kilka lat i juz nie sa na czasie

otóż to! Co chwilę wymyślają coś nowego, ulepszają, przekształcają, dodają więcej nowoczesny gadżetów <zleee></span> Wszystko zaczyna być sterowane elektronicznie i jak się zepsuje to albo zapłacisz za naprawę krocie albo kupujesz nowe..

rustykalne kuchnie zawsze znajda amatorów

i zawsze są na czasie ;-)

Podobają mi się jeszcze w kuchennych oknach takie firaneczki - tzw. zazdroski :D
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#304 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 września 2011 - 19:50

tzw. zazdroski :D

mnie nie bardzo. a;e widzialam tez kilka fajnych aranzacji z nimi. ;-)

dzięki temu jedyne w swoim rodzaju

otóz to . kiedsy chcialam aby brat mi zrobil z nimi szafke, choc stylowo by sie gryzlo, ale powiedzial ze za same te klameczki do 4 szuflad wyjdzie mnie polowa tego co cala szafka.wiec odpusciłam.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#305 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 września 2011 - 19:55

za same te klameczki do 4 szuflad wyjdzie mnie polowa tego co cala szafka.wiec odpusciłam.

dlatego chyba fajna alternatywą byłyby drewniane ;-) też mogą być ręcznie malowane a zawsze będą tańsze :D i z drewnianą szufladą będą się komponować

widzialam tez kilka fajnych aranzacji z nimi

mnie te lawendowe zachwyciły <ookk></span>
W ogóle zauważyłam, że ostatnio motyw lawendy bardzo do mnie przemawia :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#306 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 września 2011 - 20:14

W ogóle zauważyłam, że ostatnio motyw lawendy bardzo do mnie przemawia :P

a probowalas kiedsy ciasteczek lawendowych ??? ja kiedsy jadlam , pewnie duzo tam alergenów , ale ciekawy posmak maja . teraz jak biore prysznic z zelem lawendowym to od razu sobie przypominam te ciasteczka. .
jakbym byla kasiasta to tylko drewniana kuchnie bym chciala kiedys miec w domu i mnostwo garnków glinianych itp i emaliowane np z kaczuszka

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#307 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 września 2011 - 20:36

a probowalas kiedsy ciasteczek lawendowych

nawet nie wiedziałam, że takie istnieją :D muszę poszukać gdzieś, bo smaka mi narobiłaś :P

drewniana kuchnie bym chciala kiedys miec w domu

też mi się taka marzy <ookk></span> Piękne drewniane meble, wielki stół, krzesła, nawet obudowę okapu chciałabym mieć drewnianą - te wszystkie nowoczesne, metalowe okapy kompletnie mi się nie podobają <bezradny></span>
Lodówkę 'schowałabym' w szafce i postarałabym się o jakąś stylowa kuchenkę ;-)

mnostwo garnków glinianych itp i emaliowane

Ja mam w domu teraz emaliowane (musieliśmy wymienić ze względu na moja alergię ;-)) śliczne białe garnki w tęczowe groszki a do Łodzi mama kupiła mi kiedyś w Biedronce rondelek i garnuszek emaliowany z misiem trzymającym serducho <dreams></span>
Uwielbiam emaliowane garnki <ookk></span> i w przyszłości tylko takie planuje mieć w swoim domu - ze względu na alergię ale i na upodobania też ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#308 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 września 2011 - 18:52

Uwielbiam emaliowane garnk

no ja ostatnio widziałam w realu taki malutki z raczka sliczny emaliowany i stwierdziłam, ze musze sobie kupic bedzie akurat na mleko , albo kakao.

odówkę 'schowałabym' w szafce

dokladnie , tez mam taki plan ;-) albo czasem przy kuchni jest malutkie pomieszczonko, to moze tam byłaby lodówka.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#309 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 24 września 2011 - 07:44

Majorka kuchnie BAJKA. Sama bym taka chciała wiec...kto wie. Moze kiedys. Narazie robie co moge by miec chociaz akcenty w tym stylu.
taka kuchnia kojarzy mi sie w wrzosem, lawenda, drewniane akcenty.

że ostatnio motyw lawendy bardzo do mnie przemawia

mam to samo. W kuchni mam flakon i deske w motyw lawendy zrobiłam metoda decopage. Jeszcze chce zrobic sobie tace.

te wszystkie nowoczesne, metalowe okapy kompletnie mi się nie podobają

mi tez nie, jakos styl metal, szkło - nie gada do mnie. Zimno tak. A ja lubie jak jest ciepło, jasno , rodzinnie. :mrgreen:

śliczne białe garnki

mam taki malutki z raczka na mleko ktore sobie robie na kakao .( albo jajko gotuje ) :-P Ma taki sliczny mały czerwony kwaituszek na srodku.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#310 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 24 września 2011 - 08:00

A mi się w ogóle nie podoba, jednym słowem typowo wieśniacka kuchnia :-P ble ble ble :-P
Dołączona grafika

#311 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 24 września 2011 - 08:57

taka kuchnia kojarzy mi sie w wrzosem, lawenda, drewniane akcenty.

oj tak mnie też :D
Oprócz lawendy choruję jeszcze ostatnio na wrzosy właśnie - w Zakopanym mijałam je co chwilę przy ulicy, w kwiaciarni, kawiarni, straganie <jezorek11></span>

Powiedzcie mi czy wrzosy można mieć w doniczce w domu czy tylko w ogródku w ziemi?
Bo bardzo chciałabym postawić sobie w pokoju ;-)

zrobiłam metoda decopage

Pamiętam Twoje dzieła <ookk></span>

typowo wieśniacka kuchnia

bo to styl prowansalski - a jak wiadomo Prowancja jest rolniczą częścią Francji <jezorek11></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#312 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 24 września 2011 - 10:10

choruję jeszcze ostatnio na wrzosy właśnie

ja kazdego roku kupuje bo KOCHAM. Na dana chwile mam w kuchni. Ten filotetowy.
Zawsze wkuchni miałam tez w donicy na parapecie zioła - bazylie, oregano, szczypiorek.. kocham ich zapach.

Powiedzcie mi czy wrzosy można mieć w doniczce w domu czy tylko w ogródku w ziemi?

ja mam wdomku. I jest ok choc mysle ze lepiej im robi gdy sa " na powietrzu " np. na balkonie

Prowancja

a jaka piekna. Mmmm sie rozmarzyłam
amorku te firaneczki do okienka - bajeczne
Najabrdziej w ciagu dnia lubie poranki . Pyszna herbata lub kawa w takiej kuchni.... do tego łaszacy sie kot :mrgreen: , zapach jajecznicy...ziół. Eh. :-P :lol:

Załączone miniatury

  • white-farm-kitchen.jpg
  • painted-farm-stools-00003.jpg
  • Killearn-Farm-Kitchen.jpg
  • 3480388147_50be0bedb7_o.jpg
  • 278ed62cb34e.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#313 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 24 września 2011 - 20:45

muszę przyznać że z rzutu Sajuri, bardzo podoba mi się kuchania numer 1 i 3.
1 - wygląda tak staromodnie, ale coś w sobie ma, jest taka przytulna,
3- podoba mi się połączenie z salonem i kominkiem
Dołączona grafika

#314 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 24 września 2011 - 20:56

bardzo podoba mi się kuchania numer 1 i 3

a mnie w trójce nie podoba się ten ogromniasty okap na samym środku sufitu <bezradny></span>
Poza tym dywan jest wstrętny :P i ten tv w oddali... no gdzie jak gdzie ale telewizora w kuchni bym nie przebolała :P
Podoba mi się w niej jedynie

połączenie z salonem i kominkiem

;-)

W pierwszej są prześliczne szafki <zakochany></span> takie jakie uwielbiam - białe przetarte drewno <ookk></span>
Poza tym wysokie krzesła ładnie, tylko mogłyby nie być czarne, bo kompletnie nie pasują.
Te wszystkie bibelociki, miseczki, koszyczki na półkach - kooocham :P
Podobają mi się również te wiszące lampy.

Pozostałe jakoś do mnie nie przemawiają <bezradny></span>
Może poza drobnymi detalami, jak kolorowe krzesełka na drugim zdjęciu, tu również podłoga mi się podoba - a konkretniej jej odcień ;-) i ten mocny akcent w postaci bordowej ściany, ładnie się prezentuje

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#315 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 24 września 2011 - 21:26

Poza tym dywan jest wstrętny :P i

na takie detale już nie zwracałam uwagi

ten tv w oddali... no gdzie jak gdzie ale telewizora w kuchni bym nie przebolała :P

dla mnie tv w kuchni jak najbardziej na plus :D przynajmniej do salonu nie trzeba chodzić
Dołączona grafika

#316 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 25 września 2011 - 08:10

dla mnie tv w kuchni jak najbardziej na plus

Ja nawet w swoim pokoju nie mam telewizora <lol></span> a w kuchni to już na pewno nie wyobrażam sobie...
Kuchnia kojarzy mi się z pewnego rodzaju pracownią sztuki. Tworzymy tam potrawy, pieczemy ciasta - a ja głupia wierzę w magię w trakcie wykonywania tych czynności :mrgreen:
Telewizor rozpraszałby te wszystkie pozytywne fluidy - tak, wiem mam jakieś średniowieczne podejście :lol: Po prostu lubię celebrować przygotowywanie i jedzenie potraw ;-)
Kuchnia kojarzy mi się, poza tym, z rozmowami. U mnie w domu często siadamy w kuchni czy to tylko z mamą, czy dołącza do nas ciocia, tata lub babcia i gadamy i gadamy i gadamy :mrgreen:

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#317 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 25 września 2011 - 12:32

a mnie w trójce nie podoba się ten ogromniasty okap na samym środku sufitu
Poza tym dywan jest wstrętny i ten tv w oddali..

hehe widze ze mamy to samo oko :lol: :lol: bo tez mnie to irytuje, okap mam wrazenie nie pasuje, i za duzy. Dywan to jakis koszmar. I ten obraz jeszcze- cos innego bym tam dała.

Z kuchni ktore ja wrzuciłam podoba mi sie 1. I nawet te czarne krzesła moga byc.

[ Dodano: 2011-09-25, 13:35 ]

Kuchnia kojarzy mi się, poza tym, z rozmowami. U mnie w domu często siadamy w kuchni czy to tylko z mamą, czy dołącza do nas ciocia, tata lub babcia i gadamy i gadamy i gadamy

to samo było u mnie wdomu rodzinnym i to samo tworze , staram sie tworzyc z M. Lubie z nim robic wspolnie obiad. Albo sniadanko. Niestety mamy mała kuchnie i nie ma mowy o duzym rodzinnym stole.
a w kuchni uznaje tylko radio.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#318 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 25 września 2011 - 13:36

Może to i przesąd, ale słyszałam, że wrzos w domu przynosi pecha... Wrzos to kwiat który często jest na nekrologach... Nie wierzę w zabobony, ale wolę nie kusić losu ;/
Mruczę więc jestem :)

#319 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 25 września 2011 - 14:42

słyszałam, że wrzos w domu przynosi pecha

Przyznam, że pierwszy raz słyszę takie zabobon <hmm></span>

Nie wierzę w zabobony, ale wolę nie kusić losu

Ja tylko w niektóre :lol: ale w ten na pewno nie uwierzę ;-) bo zamierzam kupić sobie niedługo wrzos do nowego pokoiku w Łodzi <ookk></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#320 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 25 września 2011 - 16:18

Przyznam, że pierwszy raz słyszę takie zabobon

ja tez.

ale w ten na pewno nie uwierzę

moge uwierzyc w siłe autosugestii . Jak sobie ktos zacznie wmawiac ze bedzie pech to i moze bedzie :roll:

Mnie sie tam wrzos podoba. Szczegolnie w kuchni
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych