Do co magnesów, mam tylko trzy. Dwa magnesy z ludkami z "Mleko z klasą" są takie urocze, całe gumowe i małeJuż prędzej te magnesy na lodówkę,
oraz jeden gumowy klapek-japonek przywieziony z nad morza.
Napisano 21 lipca 2011 - 18:47
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 27 lipca 2011 - 12:36
Napisano 19 września 2011 - 11:54
Napisano 19 września 2011 - 17:21
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 19 września 2011 - 17:36
a tu nagle jakiś chwast na lodówce.
Napisano 19 września 2011 - 18:05
dokladnie , ja myslałam, ze to salon i mysle gdzie tu lodówka o co jej chodziZa to druga-mistrzostwo. Tapety w ogóle nie zauważyłam. Dopiero jak zobaczyłam, że dobra pisze o jakiejś naklejce wróciłam do zdjęcia, żeby ją znaleźć
Pasuje i kolorystycznie i tematycznie. I w ogóle kuchnia świetna
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 19 września 2011 - 18:43
ja myślałam, że to oknoDopiero jak zobaczyłam, że dobra pisze o jakiejś naklejce wróciłam do zdjęcia, żeby ją znaleźć
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 20 września 2011 - 13:36
no to niezły miałby ktoś widok:)ja myślałam, że to okno
Napisano 21 września 2011 - 20:18
Napisano 21 września 2011 - 20:49
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 21 września 2011 - 21:16
To ja dopisuję się do fanekdobrze wiedzieć, że jest ktoś na tym forum kto również lubi ten styl
Napisano 21 września 2011 - 21:27
Może i dla większości kiczowaty i babciowaty ale mnie właśnie taki się podoba i dobrze wiedzieć, że jest ktoś na tym forum kto również lubi ten styl
Napisano 21 września 2011 - 21:39
Napisano 21 września 2011 - 21:50
4 od góry jest ślicznana stronie 27 tego tematu wklejałam aranżacje, które mnie zachwycają właśnie w takim stylu
Nigdy takiego w rodzinnym domu nie miałam i pewnie dlatego też mi się marzy mieć taki duży stół w swojej kuchniDla mnie podstawowym elementem w kuchni jest stół na środku. Bez dużego stołu nie ma kuchni!
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 21 września 2011 - 22:08
oj biało-granatowe są piękne, choć jak otaczam się dodatkami do takich kuchni to ciężko trzymać się jednego koloru :-> te dzbanuszki, wazoniki, filiżaneczki i wszelkie pierdołki są tak cudne, że ciężko się opanować i ograniczyć tylko do jednej barwy :->biało - granatową kuchnię
Napisano 21 września 2011 - 22:27
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 21 września 2011 - 22:41
lepiej nie wiedzieć, bo się może nam przestać podobaćJuż sobie wyobrażam ile takie umeblowanie kuchni może kosztować.. Drewniane meble, pięknie rzeźbione, stylizowane na dawne lata... ajć
Napisano 21 września 2011 - 22:57
oj tak, ciekawy pomysłpodobają mi się te półeczki zabudowane w ścianie
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kuchnia co się najlepiej sprawdziło |
|
|
|
Włoska kuchnia |
|
|
|
drewno a kuchnia |
|
|
|
Hell's Kitchen- Piekielna Kuchnia |
|
|
|
Kuchnia turecka |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych