amoramor śliczne są te firanki, które wrzuciłaś na poprzedniej stronie (pierwsza szczególnie)
Kuchnia
#321
Napisano 25 września 2011 - 18:07
amoramor śliczne są te firanki, które wrzuciłaś na poprzedniej stronie (pierwsza szczególnie)
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#323
Napisano 04 października 2011 - 09:08
Poniewaz sprawa dotyczy rzeczy w kuchni pytam tu co by nie zakładac nowego tematu
rozbiła sie nam szyba od drzwiczek pieca
Jak myslicie mozna to bedzie wymienic? szklarz zrobi? czy raczej wymiana pieca?
#325
Napisano 04 października 2011 - 13:26
Zobaczymy jak to w kosztach wyjdzie za to szybe. Bo moze sie okazac ze bardziej sie bedzie opłacalo kupic nowy piec.
A tak z własnego doswiadczenia - jaki piec wolicie ? gazowy czy elektryczny ? bo ja roznice widze chocby w ...ciescie. Inne jest z pieca gazowego inne z elektr.
#326
Napisano 05 października 2011 - 13:06
W domu mam od zawsze gazowy, więc dużego porównania nie mamjaki piec wolicie ? gazowy czy elektryczny
Babcia ma elektryczny i jej ciasta faktycznie zawsze wychodzą inne niż nasze. Nigdy się nie zastanawiałam z jakiego powodu, ale może faktycznie masz rację, że jest to wina rodzaju pieca
Mnie gazowy odpowiada, przede wszystkim w kwestiach cenowych
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#327
Napisano 05 października 2011 - 14:37
no własnie. To samo u mnie ( elektryczny ) i u mamy ( gazowy).Babcia ma elektryczny i jej ciasta faktycznie zawsze wychodzą inne niż nasze.
U mamy sa takie...swojskie. Nie wiem jak to nazwac. U mnie jak od liniki.Rowniutkie Zupęłnie inne ciasta a robione tak samo.
#328
Napisano 05 października 2011 - 15:36
. Nie mam problemu, że mi sie coś przypala od spodu, że nierówno się upiecze. A smakuje mi tak samo jak z gazowegood liniki
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#329
Napisano 07 października 2011 - 13:05
Nie mam problemu, że mi sie coś przypala od spodu, że nierówno się upiecze.
A u mnie właśnie odwrotnie. Odkąd mamy piec elektryczny ciasto nie wychodzi nigdy takie, jak z pieca gazowego. Albo za bardzo, albo za mało przypieczone.
Czytałam gdzieś ostatnio, że do tych 'nowych' piecy powinny być czarne blachy i wtedy podobno są super. A my używamy zawsze tych srebrnych i może dlatego
#331
Napisano 07 października 2011 - 17:04
o własni to samo. Jak piekłam na gazowym gdy mieszkałam z rodzicami to takich problemow nie było. Teraz zas tak. Mało tego, dłuzej na elektrycznym sie piecze.Odkąd mamy piec elektryczny ciasto nie wychodzi nigdy takie, jak z pieca gazowego
te wsuwane ?? jesli tak to ja mam czarna i biała. Czy chodzi Ci o blachy ( formy ) na ciacho? bo mam tylko srebne. Moze dlategobyć czarne blachy
#332
Napisano 05 listopada 2012 - 23:49
[ Komentarz dodany przez: elizabeth: 2012-11-06, 00:03 ]
usunęłam link - dodałam zdjęcie
#333
Napisano 07 listopada 2012 - 18:38
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#335
Napisano 29 listopada 2012 - 17:45
#336
Napisano 07 grudnia 2012 - 22:02
#337
Napisano 26 grudnia 2012 - 18:10
#338
Napisano 31 grudnia 2012 - 21:31
Ale co ze stylem, kolorystyką? Tu nie mam pojęcia. Mamy wybrane już płytki, musimy tylko zdecydować się co do koloru i chyba wtedy pomyślę nad kolorystyką.
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#339
Napisano 02 stycznia 2013 - 09:23
Pooglądaj katalogi, może coś Ci wpadnie w okoco ze stylem, kolorystyką?
Projekt kuchni mam już do roku, ale wciąż nie mam $ aby go zrealizować
Wybrałam białe, gładkie, błyszczące fronty z niewielkimi uchwytami i brązowy blat.
Marzył mi się piekarnik na wysokości klatki piersiowej, ale na 5m2 nie ma na niego miejsca
#340
Napisano 02 stycznia 2013 - 18:10
Czy jak pójdę do takich kuchennych salonów z projektem domu to oni mi zrobią kilka projektów kuchni do wyboru i czy będę musiała za nie płacić?
I takie katalogi to chyba tam też będą, w tych salonach, co?
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kuchnia co się najlepiej sprawdziło |
|
|
|
Włoska kuchnia |
|
|
|
drewno a kuchnia |
|
|
|
Hell's Kitchen- Piekielna Kuchnia |
|
|
|
Kuchnia turecka |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















