Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Hell's Kitchen- Piekielna Kuchnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#21 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 07:48


jeszcze jak rozmawiałam ze swoim chłopakiem to w pewnym momencie robiła straszne miny

Tragiczne! W pewnym momencie miałam już ochotę wyłączyć i dalej nie oglądać. Nie chciałabym spotkać takiej osoby na swojej drodze :P

 

Nie oglądałam wczoraj do końca, zaraz odpalam powtórkę, ale zdążyłam już podejrzeć, że odpadł Grzegorz. Myślę, że słusznie, bo od początku wydawał mi się najsłabszy i strasznie nieogarnięty.



#22 smoczkowa

smoczkowa
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • LokalizacjaMiasto :D
  • Wzrost:156
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wydana za mąż :)
  • Partner:M...
  • Nastrój:Neutralna
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 16 kwiecień 2014 - 20:03


że odpadł Grzegorz. Myślę, że słusznie, bo od początku wydawał mi się najsłabszy i strasznie nieogarnięty.
No jakiś otępiały się wydał ruszał się jak mucha w smole.

 

To teraz odpanie którąś z dziewczyn? No jakiej to zasadzie działa?

 

Arek jast durny i przypomina mi pekińczyka sąsiadów ! No takiej wredności to nie widziałam, jak by mi przyszło z nim robić to masakra. Udaje ,że umie rządzić , ale rządzenie to nie tylko krzyki w kuchni.

Akwarysta przypomina mi aktora tego z Gohst rider? Wam też?

 

Jak odpadnie Arek i Paulina to było by ok. hehe


Love Love Love


#23 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 14:14

Nadrobiłam wszystkie odcinki. Naprawdę jest gorąco. :D Jednak uczestnicy... tacy sobie. Jakoś nikt do tej pory nie zdobył mojej sympatii. Każdy przemądrzały, zarozumiały, komentuje, a potem sam poprowadzić drużyny nie potrafi.

 

Mam wrażenie, że to narzeczeństwo wszystkich traktuje z góry oraz że uważają się za najlepszych. Byleby ta pewność siebie ich nie zgubiła. ;-)

"Księżniczka" może i jest czasem zagubiona, ale wydaje mi się, że ma potencjał.

Śmieszny ten Włoch [?] malutki, ale to nie program dla niego.


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#24 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 22:47

Ostatni odcinek...

szacunek dla chłopaków, że W KOŃCU ktoś ukończył serwis ;) ale! to dziewczyny zrobiły jedyny tort, który był ewentualnie akceptowalny jako weselny, reszta była tak zwykła, że dziwię cię, że tacy ludzie są w tym programie

Słusznie odpadła ta kobieta, chociaż uważam, że Kasia radziła sobie gorzej i jeszcze chyba Ewa - przez nią ciągle był problem z blinami

Adam (chyba) jest chamski, nie ma w sobie za grosz pokory, ale też mi się spodobało, że wrócił i zawalczył - widać, że zależy mu na programie.


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#25 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 24 kwiecień 2014 - 13:02


o dziewczyny zrobiły jedyny tort, który był ewentualnie akceptowalny jako weselny, reszta była tak zwykła, że dziwię cię, że tacy ludzie są w tym programie

Ja bym chyba żadnego nie wzięła na ślub. Każdy wyglądał jak urodzinowy. Chociaż faktycznie, z wszystkich to ten fioletowy najlepszy.

 


Adam

Arek. :)

 

Swoją drogą to ten Arek przypomina mi mojego znajomego z wyglądu. Do złudzenia... ale miasto i charakter się nie zgadzają. :D


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#26 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 24 kwiecień 2014 - 16:53


Swoją drogą to ten Arek przypomina mi mojego znajomego z wyglądu. Do złudzenia...

haha, mi też twarz wydaje się znajoma, zaraz czaiłam, żeby zobaczyć z jakiego jest miasta :P

 

Ja póki co obejrzałam 2 odcinki, obstawiałabym, że w 3 odpadnie Monika - już dwa razy wyleciała z kuchni.

Łukasz w 2 odcinku nominował jak idiota :roll: jak chce wygrać musi pozbyć się tych naprawdę "do niczego" a on się zabrał za wywalanie ludzi, którzy mogą mu zagrozić. Głupie zagranie <bezradny>

 

Aha, tak jak wspominałam nie widziałam żadnej zagranicznej wersji - ciekawi mnie jak to wygląda później, przed finałem jak zostają po 2-3 osoby w drużynie, muszą sami ogarnąć ten cały bajzel?


“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#27 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 24 kwiecień 2014 - 17:46


Aha, tak jak wspominałam nie widziałam żadnej zagranicznej wersji - ciekawi mnie jak to wygląda później, przed finałem jak zostają po 2-3 osoby w drużynie, muszą sami ogarnąć ten cały bajzel?

Jak u Gordona były 3 osoby to były liderami i dostawały team kucharzy a w finale gdzie jest 2 osoby, to wraca ileś osób z tych uczestników i finaliści wybierają z kim chcą pracować - ale nie wracają wszyscy, tylko chyba 6 osób, które ostatnio odpadły.


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#28 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 05:50

@elizabeth, chyba tworzą oni po jakimś czasie 1 drużynę no a potem jest tak jak podałaś. Zastanawiam się, czy te 6 osób to te co ostatnio odpadły?? 



#29 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 02 maj 2014 - 13:05

Matko, ten pocałunek Amaro... Od początku wiedziałam, że to jakiś podstęp i domyślałam się, że to jego żona w przebraniu. Chociaż podobało mi się jak przedstawiał swoją żonę z taką dumą i uśmiechem. :D

 

 

Szkoda tego Włocha, śmieszny był.... :mrgreen:


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#30 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 03 maj 2014 - 06:35

Matko, ten pocałunek Amaro... Od początku wiedziałam, że to jakiś podstęp i domyślałam się, że to jego żona w przebraniu.

Tyle, że to też ściągnięte z oryginału.  No ale zawsze coś się dzieje.

 

 

 

Też mi szkoda tego Carmelo, za to dziwie się, że trzymają Arka.

 

Za to w finale widzę to narzeczeństwo.  Nie, że skleroza do imiona ale imion u nich nie ogarniam. 



#31 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 03 maj 2014 - 06:59


Matko, ten pocałunek Amaro... Od początku wiedziałam, że to jakiś podstęp i domyślałam się, że to jego żona w przebraniu. Chociaż podobało mi się jak przedstawiał swoją żonę z taką dumą i uśmiechem
Szkoda, że w reklamie pokazali ten motyw, bo po reklamie już domyślałam się reszty :P

 

Ten Włoch fajny w sumie był, może nie super kucharz, ale za to sympatyczny, a ten Arek to dla mnie jakiś idiota skończony.


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#32 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 03 maj 2014 - 14:02


imion u nich nie ogarniam.

Ja też. Do imion nigdy nie mam pamięci :P

 

Ostatnio najbardziej lubię takiego wysokiego, szczupłego chłopaczka. Jest spokojny, skupiony na pracy, nie wdaje się w bezsensowne pyskówki, robi swoje i zazwyczaj mu to całkiem dobrze wychodzi. Strasznie ale to strasznie przypomina mi kucharza ode mnie z pracy :lol:

Fajna jest też ta kura domowa. Ma dość irytujący sposób bycia, ale jakoś nie wiem nawet czemu, czuję do niej sympatię. Za to nie mogę się doczekać, aż odpadnie ta nieogarnięta, gruba Ewka, no i Paulina z Łukaszem. Choć domyślam się, że w przypadku tej dwójki zbyt szybko się to nie stanie.



#33 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 03 maj 2014 - 14:21


gruba Ewka

nooo! ona taka biedna, szef na nią krzyczy, ja pierdziele!

 

Nie podobała mi się scenka z żoną, a tym bardziej ten za dług pocałunek :P

I to zachowanie Pauliny - dyrygowanie nową osobą - za dużo sosu, źle układasz, ty nie wiesz :roll:
Mam wrażenie, że Łukasz to jeszcze, jeszcze ale Paulina jest okropna :/

 


Ostatnio najbardziej lubię takiego wysokiego, szczupłego chłopaczka. Jest spokojny, skupiony na pracy, nie wdaje się w bezsensowne pyskówki, robi swoje i zazwyczaj mu to całkiem dobrze wychodzi.

nie zwraca na siebie uwagi, więc nawet nie wiem jak ma na imię, ale plamy do tej pory nie dał, nie jest idiotą, nie wymądrza się - podoba mi się <ookk>


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#34 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 03 maj 2014 - 15:00


Tyle, że to też ściągnięte z oryginału. No ale zawsze coś się dzieje.

Aha, to gratuluję kreatywności producentom. :|

 


Ostatnio najbardziej lubię takiego wysokiego, szczupłego chłopaczka. Jest spokojny, skupiony na pracy, nie wdaje się w bezsensowne pyskówki, robi swoje i zazwyczaj mu to całkiem dobrze wychodzi.

Tak! Ale pewnie szybko odpadnie za brak osobowości. W końcu to show. :-P

 

 

A ja jakoś lubię Agatę "księżniczkę". Może i jest infantylna, w tym jest taka urocza. Myślę, że ma potencjał i że jeszcze sporo się nauczy. :-D

 

 

Ale ogólnie straszne są te wszystkie baby tam... obgadują się nawzajem, zrzucają winę na każdego, a żadna nie jest idealna i niczym się nie potrafi wykazać w stu procentach.


Użytkownik Findmysky. edytował ten post 03 maj 2014 - 15:01

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#35 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 03 maj 2014 - 15:45

Ja miałam raz okazję obejrzeć odcinek. Ten w którym kuchnia czerwona nie dała rady wyprodukować zamówień. Nie spodobał mi się ten program ze względu na stresującą atmosferę, która tam panuje. Wiem, że po to jest ten program, ale ja wysiadłabym tam psychicznie, nie potrafiłabym dawać się tak gnoić ;-)


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#36 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 05 maj 2014 - 14:36


zachowanie Pauliny - dyrygowanie nową osobą - za dużo sosu, źle układasz, ty nie wiesz

Myślałam już, że zaraz zdzieli nową po łapach i zrobi wszystko sama, po swojemu, no bo przecież ona wie najlepiej :roll:

 


lubię Agatę "księżniczkę". Może i jest infantylna, w tym jest taka urocza.

Nieeee, te jej recytowane teksty i poważna mina strasznie mnie irytują.

 

I jeszcze ten grubasek - nie pamiętam imienia. Pomijając już to, że nie cierpię takiego sposobu bycia, tego jego wiecznego pieszczenia się i machania rączkami, zachował się idiotycznie w momencie, kiedy specjalnie spieprzył bliny po to, żeby wkopać Arka. Ja rozumiem, że można się nie lubić i wcale się nie dziwię, ale przecież w kuchni mają tworzyć zespół, wzajemnie sobie pomagać i robić wszystko, żeby dobrze ukończyć serwis. Mam wrażenie, że ani faceci, ani babki tego nie rozumieją.



#37 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 14 maj 2014 - 11:14

Nosz... jak mnie kiedyś denerwowała Paulinka tak teraz nie mogę patrzeć na wszystkowiedzące, przechwalające się, fałszywe i dwulicowe dziewczyny: Sylwię i Kasię. Nawet Arek zmienił swoje postępowanie, a te baby go prowokują, bo są jakieś uprzedzone... :P 

Prędzej zaprzyjaźniłabym się z Agatą niż z nimi. :P Swoją drogą Agata pokazała więcej swoich możliwości, jak przeniosła się do niebieskiej drużyny.


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#38 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 14 maj 2014 - 18:06


dwulicowe dziewczyny: Sylwię i Kasię

czemu? o.O

 

Dobrze, że odpadła Ewka, bo zaniżała poziom. Paulinka mnie strasznie wkurza nadal, ale niestety widzę ją w finale.

U Arka znaczna poprawa :)


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#39 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 14 maj 2014 - 18:58

czemu? o.O

Niby trzymają razem, a i tak się obgadują nawzajem. :-P
''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#40 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 14 maj 2014 - 20:08

@Findmysky. ale tylko ta jedna nadawała - chyba Sylwia - ona zresztą chyba nikogo nie lubi


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych