Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kuchnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#261 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 14:35

Najmniej podoba mi się przedostatnia, reszta fajna. Tylko co do gładkich i błyszczących frontów... warto zwrócić uwagę by były lakierowane a nie pokryte folią, w drugim wypadku strasznie się odciskają palce i w ogóle ciężko je utrzymać w czystości.

teraz jest taki wybór, ze można dostać oczopląsu <zakrecona></span>

Taaa a jak się zobaczy ceny to już w ogóle :-P Ale nie masz rację jest w czym wybierać i najfajniejsze jest to, że można dosłownie każdy szczegół dobrać według siebie, miksować, decydować się na niecodzienne rozwiązania ;-) Kuchnia przede wszystkim ma być praktyczna... ale jak jeszcze dodatkowo jest estetyczna i przyciąga oko... aż chce się gotować ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#262 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 14:55

Najbardziej pierwsza choc do konca nie jestem przekonana do tego popielu wiec pewnie inne kolory by tu dominowały - bardziej takie jak w tej kuchni przedostatniej
O takiej kuchni moge sobie pomarzyc
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#263 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 17:47

monik_ka mi się najbardziej podoba werjsa nr 2, cudne kolory połączenie czarno-białego z czerwonym (akurat na tym zdj. to chyba pomarańcozwy)
Dołączona grafika

#264 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 18:03

Ładne są te kuchnie, ale jakieś takie zimne i mało... ciekawe :-P
Jak bym miała wybrać którąś to 3 :-D kolorystyka i taka cieplejsza się wydaje :lol:


Ja jestem zakochana w kuchniach w stylu angielskim i prowansalskim :->
Klimatyczne, ciepłe, jasne, aż chce się siedzieć i nie wychodzić z nich na krok :mrgreen:

Załączone miniatury

  • zdjecie179-Pamiatki-na-pierwszy-rzut-kuchnia-styl-tradycyjny-rodzaj-aranzacje.jpg
  • Wolfsberg2_000.jpg
  • top2.jpg
  • nowocz.jpg
  • kuchnia-w-stylu-angielskim1.jpg
  • 13105_1280482160.jpg
  • 8bf7f79db90e7971.jpg

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#265 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 22:14

monik_ka pierwsze 3 są jak dla mnie ok :-P
Podoba mi się kolorystyka. Lubię duże kuchnie :-P

ale jakieś takie zimne


Ładnie zrobione do zdj ;-) w użytku codziennym nabrałyby "życia" :-P


Majorka^^,

Klimatyczne, ciepłe,


Co fakt to fakt :-P

Nie przepadam za białymi meblami w całości, ale te kuchnie ładnie wyglądają.
Podoba mi się 1,2,3,4,6 :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#266 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 08:49

Majorka^^ piękne są te kuchnie <serduszka></span> trzeba mieć dużą przestrzeń....
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#267 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 08:51

Majorka,druga kuchnia jest urocza.Piękne mebelki.Okrągły stół,odcień firaneczki w oknie,wszystko mnie urzeka. :mrgreen:

#268 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 11:09

Majorka^^, są boskie! Taką kuchnię chciałabym mieć, ale obawiam sie, że nie chciałabym z niej w ogóle wychodzić :lol:
Najbardziej podoba mi się 3, 5, 6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#269 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 11:52

Majorka^^, takie kuchnie są boskie, mają klimat i swoją duszę. W takiej mogłabym spędzac czas na gotowaniu :-) Tylko białe meble są ciężkie do utrzymania w czystości, więc blaty musiałby byc ciemne. Najbardziej podobają mi się 1,3,5

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#270 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 14:50

Majorka^^, tylko pierwsza bo w pozostałych za dużo bieli :) Za to kazda ma klimat.
Co lubie.
Ja staram sie robic sobie kuchnie w takim stylu - duzo naturalnych rzeczy, kolory natury
a tu takie jeszcze

Załączone miniatury

  • e7a0cbaf3b1155296a87d02b0f60dc82.jpg
  • kuchnia-prowansja22222222_.jpg
  • z2458045X.jpg
  • startbild.jpg
  • 215514.jpg
  • 5415_12514557530.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#271 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 18:28

Mój typ to przedostatnia kuchnia z wrzutu moniki. Zdecydowanie wolę prostotę, ocieploną brązami, nawet jeżeli miałaby to być imitacja drewna :P Biel w kuchni jak dla mnie odpada, nawet łączona z brązem. A wg zasady - ze skrajności w skrajność... Podobają mi się takie ciężkie, masywne wręcz kuchnie, całe w drewnie, typowo 'wiejskie'. No, ale babie nie dogodzisz :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#272 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 08 lipca 2011 - 10:14

Sajuri,4 kuchnia bardzo fajna.Jaśniutka i przytulna. :-D

#273 bluebell

bluebell
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 08 lipca 2011 - 12:09

mi się podobają takie jasne i nowoczesne wnętrza jak te: Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
martwię się tylko że taka biel byłaby mało praktyczna niestety ;-)

#274 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 08 lipca 2011 - 12:17

bluebell, nie podobają mi się te kuchnie, bo

wolę prostotę, ocieploną brązami, nawet jeżeli miałaby to być imitacja drewna

biel mnie nie kręci :P
Chociaż sama mam jasnozielone mebelki i w ogóle zieloną kuchnię, ale to myślę chwilowe :P

Ale ta naklejka na lodówce mi się podoba :mrgreen: Tylko lepsza byłaby z jakimś kuchennym lub kwiecistym akcentem zamiast muzycznego :P

Coś takiego:

Załączone miniatury

  • lod3.jpg
  • lodowka-rosliny-na-szarym-440.jpg

“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#275 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 08:29

bluebell, na zdj 1 jest za pusto :-P ja lubię minimalizm, ale bez przesady :lol:
Druga absolutnie odpada - za biało.
W trzeciej dodać co nieco i byłoby OK :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#276 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 11:23

bluebell, 1 i 3 są mega fajne ze względu na przestrzeń.
1 ładna mam sama podobną (kolorystyka) i dlatego już bym takiej nie wybrała.
jeśli chodzi o kolor to numer 3 fajne połaćzenie czerni i białego +

[ Dodano: 2011-07-09, 12:25 ]
Madź, ojj nie podoba mi się :!: :!: kojarzy mi się z wioska :-P

ale chcę powiedzieć, że ostanio ktoś na balkonie u mnie miał lodówkę oklejoną takim czymś w wzroki - ' cegły' gdzie podobne miałm zrobiony cały balkon i lodówka strasznie wtapiała się w całe tło balkonu , wyglądało to ciekawie
Dołączona grafika

#277 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 11:29

bluebell, fajnie ze jasne ale brakuje mi tu ..ciepła, przytuloności, klimatu.
Ja lubie kuchnie takie jak były dane na poprzednia strona i o jakich pisze nie(d)oceniona, czyli :

prostotę, ocieploną brązami, nawet jeżeli miałaby to być imitacja drewna Biel w kuchni jak dla mnie odpada, nawet łączona z brązem. A wg zasady - ze skrajności w skrajność... Podobają mi się takie ciężkie, masywne wręcz kuchnie, całe w drewnie, typowo 'wiejskie'


ogóle zieloną kuchnię

u mnie sa zielone dodatki , drewno , zołcie , zioła, duzo naturalnych dodatków. Nie ma metalu, bieli.
Madź, akurat te naklejki jakos srednio, ja lubie magnesiki z cytatami :-P
robie sobie kolekcje
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#278 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 11:35

Bluebell,kiedyś lubiłam takie kuchnie,gust sie zmienia i wolę teraz bardziej tradycyjne,żeby nie powiedzieć w wiejskim stylu,kuchnie. :-D
Madź,nie podobaja mi sie takie naklejki na lodówkach.Wolę gładki mebel <bezradny></span> .

#279 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 09 lipca 2011 - 21:16

Madź, akurat te naklejki jakos srednio

Innych naklejek nie było :lol: ogólnie mi chodziło o samo to, że bardziej mi już pasuje coś takiego niż gramofon i, że to ciekawy pomysł :P

ja lubie magnesiki z cytatami :-P
robie sobie kolekcje

Ja też :P Mam m.in. taki: "Mój dom lśnił czystością tydzień temu... Szkoda, że wtedy nikt nie przyszedł" <lol></span>
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#280 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 11 lipca 2011 - 06:18

bluebell, trzecia najlepsza jeśli już ;-) Aczkolwiek... szału nie robi.

Sam nie znoszę akcentów drewnianych w kuchni, tzn. nie mój styl... lubię prosto, zimno, gładko, praktycznie... z naciskiem na praktycznie;-) Dotąd minimalistycznie gdyż tak było łatwiej z utrzymaniem porządku, jednak ja już w kuchni mam zdecydowanie mniej do gadania, rządzi kobieta więc się trochę pozmieniało, co mi w zasadzie nie przeszkadza, stało się przytulniej po prostu.

Co do naklejek na lodówkę itd... wielkie NIE! Nie podoba mi się, kojarzy z tandetą i w ogóle nie ma w tym nic co mogłoby mnie choć minimalnie przekonać. Już prędzej te magnesy na lodówkę, sam mam kilka, właśnie z fajnymi tekstami/cytatami. Większość zakupionych w empiku gdyż myślę, że jest tam akurat w czym wybierać ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych