Taaa a jak się zobaczy ceny to już w ogóleteraz jest taki wybór, ze można dostać oczopląsu
Kuchnia
#261
Napisano 06 lipca 2011 - 14:35

www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy
#262
Napisano 06 lipca 2011 - 14:55
O takiej kuchni moge sobie pomarzyc
#264
Napisano 06 lipca 2011 - 18:03
Jak bym miała wybrać którąś to 3
Ja jestem zakochana w kuchniach w stylu angielskim i prowansalskim :->
Klimatyczne, ciepłe, jasne, aż chce się siedzieć i nie wychodzić z nich na krok
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#265
Napisano 06 lipca 2011 - 22:14
Podoba mi się kolorystyka. Lubię duże kuchnie
ale jakieś takie zimne
Ładnie zrobione do zdj
Majorka^^,
Klimatyczne, ciepłe,
Co fakt to fakt
Nie przepadam za białymi meblami w całości, ale te kuchnie ładnie wyglądają.
Podoba mi się 1,2,3,4,6
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#267
Napisano 07 lipca 2011 - 08:51
#268
Napisano 07 lipca 2011 - 11:09
Najbardziej podoba mi się 3, 5, 6
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#269
Napisano 07 lipca 2011 - 11:52
#270
Napisano 07 lipca 2011 - 14:50
Co lubie.
Ja staram sie robic sobie kuchnie w takim stylu - duzo naturalnych rzeczy, kolory natury
a tu takie jeszcze
#271
Napisano 07 lipca 2011 - 18:28
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#272
Napisano 08 lipca 2011 - 10:14
#273
Napisano 08 lipca 2011 - 12:09
martwię się tylko że taka biel byłaby mało praktyczna niestety
#274
Napisano 08 lipca 2011 - 12:17
biel mnie nie kręciwolę prostotę, ocieploną brązami, nawet jeżeli miałaby to być imitacja drewna
Chociaż sama mam jasnozielone mebelki i w ogóle zieloną kuchnię, ale to myślę chwilowe
Ale ta naklejka na lodówce mi się podoba
Coś takiego:
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#275
Napisano 09 lipca 2011 - 08:29
Druga absolutnie odpada - za biało.
W trzeciej dodać co nieco i byłoby OK
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#276
Napisano 09 lipca 2011 - 11:23
1 ładna mam sama podobną (kolorystyka) i dlatego już bym takiej nie wybrała.
jeśli chodzi o kolor to numer 3 fajne połaćzenie czerni i białego +
[ Dodano: 2011-07-09, 12:25 ]
Madź, ojj nie podoba mi się
ale chcę powiedzieć, że ostanio ktoś na balkonie u mnie miał lodówkę oklejoną takim czymś w wzroki - ' cegły' gdzie podobne miałm zrobiony cały balkon i lodówka strasznie wtapiała się w całe tło balkonu , wyglądało to ciekawie
#277
Napisano 09 lipca 2011 - 11:29
Ja lubie kuchnie takie jak były dane na poprzednia strona i o jakich pisze nie(d)oceniona, czyli :
prostotę, ocieploną brązami, nawet jeżeli miałaby to być imitacja drewna Biel w kuchni jak dla mnie odpada, nawet łączona z brązem. A wg zasady - ze skrajności w skrajność... Podobają mi się takie ciężkie, masywne wręcz kuchnie, całe w drewnie, typowo 'wiejskie'
u mnie sa zielone dodatki , drewno , zołcie , zioła, duzo naturalnych dodatków. Nie ma metalu, bieli.ogóle zieloną kuchnię
Madź, akurat te naklejki jakos srednio, ja lubie magnesiki z cytatami
robie sobie kolekcje
#278
Napisano 09 lipca 2011 - 11:35
Madź,nie podobaja mi sie takie naklejki na lodówkach.Wolę gładki mebel
#279
Napisano 09 lipca 2011 - 21:16
Innych naklejek nie byłoMadź, akurat te naklejki jakos srednio
Ja teżja lubie magnesiki z cytatami
![]()
robie sobie kolekcje
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#280
Napisano 11 lipca 2011 - 06:18
Sam nie znoszę akcentów drewnianych w kuchni, tzn. nie mój styl... lubię prosto, zimno, gładko, praktycznie... z naciskiem na praktycznie;-) Dotąd minimalistycznie gdyż tak było łatwiej z utrzymaniem porządku, jednak ja już w kuchni mam zdecydowanie mniej do gadania, rządzi kobieta więc się trochę pozmieniało, co mi w zasadzie nie przeszkadza, stało się przytulniej po prostu.
Co do naklejek na lodówkę itd... wielkie NIE! Nie podoba mi się, kojarzy z tandetą i w ogóle nie ma w tym nic co mogłoby mnie choć minimalnie przekonać. Już prędzej te magnesy na lodówkę, sam mam kilka, właśnie z fajnymi tekstami/cytatami. Większość zakupionych w empiku gdyż myślę, że jest tam akurat w czym wybierać

www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kuchnia co się najlepiej sprawdziło |
|
|
|
Włoska kuchnia |
|
|
|
drewno a kuchnia |
|
|
|
Hell's Kitchen- Piekielna Kuchnia |
|
|
|
Kuchnia turecka |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















