Kuchnia
#221
Napisano 29 września 2010 - 15:27
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#222
Napisano 29 września 2010 - 16:51
#223
Napisano 06 października 2010 - 09:17
no i taki efekt chce osiagnać.bardzo mi sie podoba ten haft czy co to jest na dole. podoba misie jeszcze w tej rolecie to ze przepuszcza troche swiatła i nie jest jak w grobowcu
a ja bym chciała miec taka kuchnie ( tylko mebleki jasniejsze może)
gdzie jest miejsce na stół ...a taka mała jak moja
#224
Napisano 06 października 2010 - 09:23
#225
Napisano 06 października 2010 - 09:36
a ja jesli chodzi o kuchnie to lubie tradycyjnie..Kiedyś fascynowały mnie nowoczesne aranżacje kuchni.
dużo drewna. Za to mało szkła i metalu.
#226
Napisano 07 października 2010 - 17:53
te szafki wiszące dają ciekawy efekt wisząc tak 'nierówno'
może odrobinkę jaśniejsze i byłoby idealnie( tylko mebleki jasniejsze może)
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#228
Napisano 08 października 2010 - 15:59
#229
Napisano 10 października 2010 - 19:13
#230
Napisano 18 listopada 2010 - 11:10
A porządne, drewniane meble są trwałe i szybko się nie zniszczą.
Co do koloru to taki ciemny wiśniowy brąz mebli można rozjaśnić, jaśniejszymi blatami,
jaśniejszą podłogą, beżowymi roletami, beżowymi lub kawa z mlekiem ścianami itp.
Albo można zdecydować się na troszkę jaśniejsze meble np. złota jabłoń.
A taki blat kuchenny na środku kuchni do dobra alternatywa dla stołu kuchennego.
#231
Napisano 19 listopada 2010 - 21:16
mi też się podobają drewniane meble ale...są drogie..
patrzyłam i do mojej kuchnii to koszt ok 25 tyś zł
#232
Napisano 30 listopada 2010 - 13:38
#233
Napisano 30 listopada 2010 - 14:34
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#235
Napisano 03 grudnia 2010 - 10:42
Druga jest sliczna. Mebelki wygladaja na solidne i ladny kolor maja
Pierwsza tez niczego sobie
Gdybym miala wybierac, to nie zabudowywalabym lodowki
Wyglada to troche jak szafa
I odbiera mi "smak" kuchni
#237
Napisano 04 grudnia 2010 - 10:09
#239
Napisano 06 stycznia 2011 - 21:12
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kuchnia co się najlepiej sprawdziło |
|
|
|
Włoska kuchnia |
|
|
|
drewno a kuchnia |
|
|
|
Hell's Kitchen- Piekielna Kuchnia |
|
|
|
Kuchnia turecka |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych




















