Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kuchnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#221 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 29 września 2010 - 15:27

sajuri nigdy takich rolet nie widzialam ,bardzo mi sie podoba ten haft czy co to jest na dole. podoba misie jeszcze w tej rolecie to ze przepuszcza troche swiatła i nie jest jak w grobowcu ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#222 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 29 września 2010 - 16:51

Sajuri,fajna roleta,śliczny kolorek,takie milutkie ma to zakończenie.Podoba mi się bardzo.

#223 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 06 października 2010 - 09:17

bardzo mi sie podoba ten haft czy co to jest na dole. podoba misie jeszcze w tej rolecie to ze przepuszcza troche swiatła i nie jest jak w grobowcu

no i taki efekt chce osiagnać.
a ja bym chciała miec taka kuchnie ( tylko mebleki jasniejsze może)
gdzie jest miejsce na stół ...a taka mała jak moja

Załączone miniatury

  • zdjecie239-Zdjecie-kuchni-klasycznej-kuchnia-styl-tradycyjny-rodzaj-aranzacje.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#224 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 06 października 2010 - 09:23

Sajuri,śliczna ta kuchnia na fotce.Piękne mebelki i ten stół po środku.Bardzo elegancki zestaw i gustowny.Ostatnio zaczynam przekonywać się do właśnie takich mebli.Kiedyś fascynowały mnie nowoczesne aranżacje kuchni.

#225 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 06 października 2010 - 09:36

Kiedyś fascynowały mnie nowoczesne aranżacje kuchni.

a ja jesli chodzi o kuchnie to lubie tradycyjnie..
dużo drewna. Za to mało szkła i metalu.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#226 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 07 października 2010 - 17:53

Świetna ta kuchnia- przestronna i z klasą :mrgreen:
te szafki wiszące dają ciekawy efekt wisząc tak 'nierówno' :lol:

( tylko mebleki jasniejsze może)

może odrobinkę jaśniejsze i byłoby idealnie :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#227 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 08 października 2010 - 15:07

Sajuri ,bardzo efektowna,sliczna,w moim stylu. ;-)
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#228 Anika

Anika
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 08 października 2010 - 15:59

Sajuri kuchnia bardzo mi się podoba i ten pomysł ze stołem fajny , ale meble jaśniejsze bo te to wyglądają jak pokojowe i za ciemno :)

#229 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 10 października 2010 - 19:13

Sajuri kuchnia świetna zawsze bardzo podobał mi się taki blat pośrodku z krzesłami tylko meble mogłyby być troszkę jaśniejsze, a raolety napewno będą bardzo ładnie wyglądać :-D
szczęście ma smak truskawek :D :D

#230 Caya Design

Caya Design
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 18 listopada 2010 - 11:10

Drewniane, klasyczne meble do kuchni to dobry pomysł. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
A porządne, drewniane meble są trwałe i szybko się nie zniszczą.
Co do koloru to taki ciemny wiśniowy brąz mebli można rozjaśnić, jaśniejszymi blatami,
jaśniejszą podłogą, beżowymi roletami, beżowymi lub kawa z mlekiem ścianami itp.
Albo można zdecydować się na troszkę jaśniejsze meble np. złota jabłoń.
A taki blat kuchenny na środku kuchni do dobra alternatywa dla stołu kuchennego.

#231 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 19 listopada 2010 - 21:16

Meble piękne..


mi też się podobają drewniane meble ale...są drogie..
patrzyłam i do mojej kuchnii to koszt ok 25 tyś zł :mrgreen:
Już nie panna a żona :*

#232 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 13:38

Znalazłam kuchnie które wpadły mi w oko.

#233 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 14:34

viola, druga jest śliczna - taka ciepła, przytulna, czułabym się tam jak w domu :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#234 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 30 listopada 2010 - 18:53

viola, obie są piękne i miałabym wielki problem by wybrać jedną z nich. Choć druga jest cieplejsza. Uwielbiałabym w takiej kuchni gotować i przesiadywać:)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#235 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 10:42

Uwielbiam drewniane kuchnie <dreams></span>

Druga jest sliczna. Mebelki wygladaja na solidne i ladny kolor maja ;-)

Pierwsza tez niczego sobie <jezorek11></span> Ale kolorystyka drugiej bardziej do mnie przemawia ;-)

Gdybym miala wybierac, to nie zabudowywalabym lodowki :-)
Wyglada to troche jak szafa :-P
I odbiera mi "smak" kuchni ;-)

#236 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 13:07

pierwsza boska <serduszka></span> uwielbiam takie jasne kolory,tak czyściutko mi się wydaje że jest wtedy... :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#237 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 04 grudnia 2010 - 10:09

[quote name="Madzik
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#238 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 04 grudnia 2010 - 10:15

viola, pierwsza bardziej mi sie podoba, choc chyba troszke zbyt jasna ;-)
Ta druga zbyt oklepana, choc ma jakies cieplo w sobie ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#239 natalkaszul

natalkaszul
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 21:12

Mam bardzo podobną kuchnie jak na tym pierwszym zdjęciu, a blaty są identyczne i jestem bardzo z nich zadowolona, na początku obawiałam się że będą trudne w utrzymaniu czystości ale jednak tak nie jest :)

#240 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 06 lutego 2011 - 23:21

To styl i kolor mebli, które kupiliśmy, jednak my mamy nieco inny zestaw szafek niż na zdjęciu i będziemy mieli ciemny blat ;-) więc jak kuchnia będzie już gotowa to się pochwalę :mrgreen:

Załączone miniatury

  • kuchnia.JPG

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych