Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kuchnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#201 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 10 września 2010 - 10:12

strasznie wąska, ale takie uroki kuchni w blokach

no ;/
choc moi rodzice maja wieksza o niebo i w kwadrat a tez blok
zbyt wiele sie wtej kuchni nie da wymyslec
:roll:
jedynie dodatki

[ Dodano: 2010-09-10, 11:18 ]
ta nawet fajna

Załączone miniatury

  • 11.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#202 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2010 - 10:40

Sajuri, u Ciebie przynajmniej "jest" miejsce na stolik :lol: w mojej kuchni po wstawieniu stolika miejsca na cokolwiek innego - brak. A wchodzi się z wciągniętym brzuchem :lol:

A poważniej, jako, że kuchnia to to pomieszczenie, gdzie najczęściej ze znajomymi przesiaduję (bo lubię :P ) naoglądałam się ich trochę :P i kuchni tego rodzaju co twoja, Sajuri, jest masa :/ Ale! Jedna znajoma sobie świetnie z nią poradziła :mrgreen: wyburzyła ściankę między kuchnią a pokojem, i zrobiła jadalnię ;-) miejsca masa, z części ściany zrobiona "półka" na kwiaty, książki i przybory kuchenne. do części jadalni wrzucone tv i sofa, więc odpadł jej salon. Wg mnie świetne rozwiązanie, tylko, nie każde mieszkanie da się tak przerobić :/

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#203 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 10 września 2010 - 10:52

Sajuri, u Ciebie przynajmniej "jest" miejsce na stolik w mojej kuchni po wstawieniu stolika miejsca na cokolwiek innego - brak. A wchodzi się z wciągniętym brzuchem

no żartujesz chyba ??
:shock:

wyburzyła ściankę między kuchnią a pokojem, i zrobiła jadalnię

ha
też o tym myslałam :)
ale szkoda mi pokoju
troche
no nie wiem czy sie dałoby wyburzyc sciane
wymagałaby to gruntowanych zmian i to wcałym mieszakaniu :roll:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#204 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 390 postów

Napisano 10 września 2010 - 14:50

fragment mojej kuchni:
Dołączona grafika

#205 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2010 - 14:53

Mycha84, jakie piękne kolory :) Te koszyczki są naprawdę śliczne i dodają takiego przytulnego wyrazu tej kuchni :) Podoba mi się "wieszak na wino" :P Zazwyczaj widziałam takie stojące ;) Ciekawy pomysł również z kieliszkami - byłabym zadowolona z takiego fragmentu kuchni :P

#206 MrsSmith

MrsSmith
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 10 września 2010 - 15:55

Fajny pomysł z tymi paskami, kolorowo, A koszyczki chyba z Ikei?

#207 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 10 września 2010 - 16:04

Ale! Jedna znajoma sobie świetnie z nią poradziła wyburzyła ściankę między kuchnią a pokojem, i zrobiła jadalnię

moja ciocia ma tak zrobione , jest łuk kiedy kuchni do jadalni sie przechodzi. znajoma ma taki sam rozstaw pomieszczen i jst taka mala kuchnia i nie byłoby szans jakiegos stolu wstawic , dwie osoby jak tam wejda, to juz nie mozna sie ruszyc.
twoja kuchnie fajna jest , mała powierzchnia ale ciekawie , pomyslowo zapelniona ;-> z tych które wrzucałaś podoba mi sie ta pierwsza , taka jest malo nowoczesna , czuje sie w niej zycie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#208 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 11 września 2010 - 18:23

Mycha 84.Nie dla mnie Twoja kuchnia.Nie lubię pasków,a tym bardziej na ścianie.Zbyt dużo się na niej dzieje.Wolę coś spokojniejszego. <bezradny></span>

#209 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 390 postów

Napisano 12 września 2010 - 16:42

Fajny pomysł z tymi paskami, kolorowo, A koszyczki chyba z Ikei?

ojj... prawie wszystko z ikei ;) koszyki, relingi, wieszak na wino i na kieliszki, pudełeczka, suszarka, półeczka na przyprawy....

viola, a ja właśnie nie lubię spokojniejszego, całe życie, wszędzie i u wszystkich oglądałam spokojne nudne beżowe kuchnie, to nie dla mnie... no ale rzecz gustu :)

#210 MrsSmith

MrsSmith
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 14 września 2010 - 17:35

Ostanio bardzo podobaja mi sie kuchnie w kolorach żółtym i zielonym, muszę tak urzadzić sobie kuchenke przy okazji kolejnego remontu.

#211 indonezjaa

indonezjaa
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 14 września 2010 - 21:39

Mycha84, pokaż więcej tej kuchni, bo bardzo ciekawa jestem, jak wygląda reszta :lol:
Ludzie mogą należeć do nas tylko we wspomnieniach.

#212 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 390 postów

Napisano 15 września 2010 - 09:25

to może zacznę od tego, ze meble sami robiliśmy, tzn. przerabialiśmy, bo kuchnię mamy bardzo małą i kompletnie nieustawną, na każdej ścianie drzwi lub okno, a uznaliśmy, że na wynajętym mieszkaniu nie będziemy wywalać kupy kasy na meble na wymiar, więc przerobiliśmy nasze stare meble do potrzeb tej kuchni...
tych śmieci na półkach na dole tam nie ma, zdjęcia są robione jeszcze w trakcie remontu...
Dołączona grafika
w tej dziurze po prawej stoi teraz zmywarka...
po drugiej stronie jest tylko lodówka, jedna szafka i mikrofalówka, więc nie ma co pokazywać...
sporo niedociągnięć widać, ale żadne z nas nie jest stolarzem ani dekoratorem, wiec chyba i tak nie najgorzej to wyszło :lol:

#213 indonezjaa

indonezjaa
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 16 września 2010 - 21:44

Mycha84, bardzo fajnie :) te kolory ożywiają kuchnię
Ludzie mogą należeć do nas tylko we wspomnieniach.

#214 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 16 września 2010 - 21:52

Mycha84, super kuchnia :-) I te kolorki :-) Bardzo podoba mi się ta tapeta.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#215 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 17 września 2010 - 07:50

przerobiliśmy nasze stare meble do potrzeb tej kuchni...

i świetnie wam to wyszło :-)
Mieliście wiele ograniczeń, a wyszło ciekawie i kuchnia z tego co widać przestronna i niczego jej nie brakuje :-D a te paseczki i półki są świetne <ookk></span>
Widać pomysł i chęci zdziałają wiele ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#216 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 września 2010 - 08:13

Mycha 84,szafeczki mam podobne,więc mnie się twoje podobają,ale te paseczki na ścianach,jakoś nie w moim stylu.Robi mi się bałagan w oczach.Ciężko mi się skupić i n ie umiałabym długo przebywać w takim wnętrzu.

#217 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 17 września 2010 - 08:43

Mebelelki fajne, nie widać, że są przerabiane :) Ładny kolorek mają. Poza tym te paski wzbogacają wnętrze. :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#218 MrsSmith

MrsSmith
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 18 września 2010 - 11:47

Paski świetne, odważny pomysł, dla mnie bomba.

#219 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 20 września 2010 - 13:29

a ja do kuchni takie rolety chce sobie kupic, teraz mam zeluzje ;)

Załączone miniatury

  • awa217x08_600.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#220 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 390 postów

Napisano 20 września 2010 - 14:44

dzięki :) staraliśmy się ;) co do koloru to całe życie mieszkaliśmy w neutralnych beżach i brązach, wiec po prostu potrzebowaliśmy odmiany :)

roleta fajna, rzymska?
ja akurat szukam czegoś do salonu, mam dwa okna, chciałabym rolety rzymskie, białe lub prawie białe





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych