[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#101
Napisano 10 września 2008 - 10:09
#102
Napisano 10 września 2008 - 10:11
#103
Napisano 10 września 2008 - 10:19
alt o że każe Ci coś powtarzac to chyba dobrze, utrwalisz sobie to wszytsko i będziesz super fryzjerką
#104
Napisano 10 września 2008 - 10:21
#105
Napisano 10 września 2008 - 10:23
#106
Napisano 10 września 2008 - 10:40
#107
Napisano 10 września 2008 - 11:13
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#108
Napisano 10 września 2008 - 11:14
#109
Napisano 10 września 2008 - 11:15
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#111
Napisano 10 września 2008 - 11:22
strus mówił że usunie
i chyba dotrzymał słowa
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#113
Napisano 10 września 2008 - 11:28
w ogóle wstałam przed 11 dzisiaj i widze że ten dzień bedzie identyczny jak wczorajszy... czyli niewiele wart, nudny i szary, nawet pomimo słońca na za oknem
jestem zła i zazdrosna i uparta do tego a to podobno najgorsze połączenie... no i dopadło mnie dzisiaj
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#114
Napisano 10 września 2008 - 11:29
po relaksiku już...dziś krócej ale też dobrze było
PdM to co wkońcu na to śniadanie jadłeś?
Jak tam malowanko
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#115
Napisano 10 września 2008 - 11:39
Szkodai chyba dotrzymał słowastrus mówił że usunie
Idę psu jedzonko ugotować,bo nie będzie miał co jeść
#117
Napisano 10 września 2008 - 11:57
dawno mnie tu nie bylo a tu prosze co za zmiany... brak pogaduch tylko codziennie nowy temat... yyy.. moze i nawet fajne.. w kazdym razie dostosuje sie
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










