[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#121
Napisano 10 września 2008 - 12:02
#122
Napisano 10 września 2008 - 12:02
[ Dodano: 2008-09-10, 13:03 ]
666ilonka777, nio chyba tak:)
#125
Napisano 10 września 2008 - 12:04
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#127
Napisano 10 września 2008 - 12:10
opowiadaj co tam słychować
jak tam zdróweczko
a bardzo dobrze...
w sobote bylismy na weselu... bylo swietnie.. wybawilismy sie... przed 6 rano bylismy w domku... mezulek odnowil znajomosci a ja poznalam swiwetnych ludzi.. w niedziele juz bylismy umowieni na nastepna zabawe... a na sobote mamy zamair grilla zorbic jak pogoda bedzie i urzadzic calonocna impreze u nas zobaczymy jak bedzie...
pozatym praca inzynierska miska juz odebrana .. nie ma zadnych poprawek wiec tylko ja oprawic wypelnic pare dokumentow na uczelni i oddac a w pazdzierniku obrona jupi
co jeszcze zycie malzenskie kwitnie wiec jest cudnie.. a co tam u ciebie??
#129
Napisano 10 września 2008 - 12:19
saja, no superowo że tak wszystko dobrze sie układa
widze jesteście imprezowym małżeństwem![]()
![]()
tez sie ciesze... imprezowym hm.. chyba tak chociaz ostatnio to mamy taki wzmozony okres imprezowania ale podejrzewam ze sie niedlugo uspokoimy...'
wychowujemy naszego psiaka
oo my tez.... Dolar rosnie jak na drozdzach... zrobie jakies foty i wstawie:)
#131
Napisano 10 września 2008 - 12:30
#132
Napisano 10 września 2008 - 12:30
żartowałam
a co trzeba byc wesołym
mój kot tez do mnie dziś jakiś taki tylko by się dał głaskać i żeby go przytulać..
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#133
Napisano 10 września 2008 - 12:32
Tylko czekam aż mi się pranie skończy
dobra kobieto przypomniałaś mi że pranie na mnie czeka
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#135
Napisano 10 września 2008 - 12:36
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#136
Napisano 10 września 2008 - 12:38
saja, z przyjemnośćiąsięzamienie
prasowanie mnie relaksuje
chyba że mam wyjątkowo oporne sztuki odzieży
dobra nie ma sprawy... to ja za ciebie wypiore.. wole to niz prasowanie.. a co masz do wyprasiowania... pare koszul mojego meza... kilka par spodni.. troche bluzek.. no sterta tego nie mala jest ci powiem
#138
Napisano 10 września 2008 - 12:40
musze coś wyprać a dzis słoneczko to szybko wyschnie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#139
Napisano 10 września 2008 - 12:48
dobra kobieto przypomniałaś mi że pranie na mnie czeka
nie ma za co, ja też czasami zapominam
#140
Napisano 10 września 2008 - 12:51
PdM to co wkońcu na to śniadanie jadłeś?
Jak tam malowanko
jajecznice
malowanko idzie dobrze
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









