Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#121 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:02

saja, ale same pozytywne zmiany ;-)

#122 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:02

asia21_87, alez ty dzis upierdliwa jestes... wczoraj moze i bylam ale tylko na eskunde i chyba nawet zadneog posta nie napisalam wiec jak dla mnie sie nie liczy :P

[ Dodano: 2008-09-10, 13:03 ]
666ilonka777, nio chyba tak:)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#123 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:03

saja, ja lubie być upierdliwcem heheheheh 8-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#124 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:03

asia21_87, nie da sie nie zauwazyc :P haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#125 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:04

potwierdzam :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#126 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:05

nie da sie nie zauwazyc :P haha

no nie :-P

opowiadaj co tam słychować
jak tam zdróweczko

[ Dodano: 2008-09-10, 13:06 ]

potwierdzam :-D

a Ty co :)

kobieto zrelaksowana
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#127 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:10

opowiadaj co tam słychować
jak tam zdróweczko


a bardzo dobrze...

w sobote bylismy na weselu... bylo swietnie.. wybawilismy sie... przed 6 rano bylismy w domku... mezulek odnowil znajomosci a ja poznalam swiwetnych ludzi.. w niedziele juz bylismy umowieni na nastepna zabawe... a na sobote mamy zamair grilla zorbic jak pogoda bedzie i urzadzic calonocna impreze u nas zobaczymy jak bedzie...:)

pozatym praca inzynierska miska juz odebrana .. nie ma zadnych poprawek wiec tylko ja oprawic wypelnic pare dokumentow na uczelni i oddac a w pazdzierniku obrona jupi :)..

co jeszcze zycie malzenskie kwitnie wiec jest cudnie.. a co tam u ciebie??
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#128 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:16

saja, no superowo że tak wszystko dobrze sie układa :mrgreen:
widze jesteście imprezowym małżeństwem <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span>

a u nas bez zmian, wszystko po staremu
wychowujemy naszego psiaka :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#129 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:19

saja, no superowo że tak wszystko dobrze sie układa :mrgreen:
widze jesteście imprezowym małżeństwem <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span>



tez sie ciesze... imprezowym hm.. chyba tak chociaz ostatnio to mamy taki wzmozony okres imprezowania ale podejrzewam ze sie niedlugo uspokoimy...'

wychowujemy naszego psiaka :mrgreen:


oo my tez.... Dolar rosnie jak na drozdzach... zrobie jakies foty i wstawie:)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#130 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:22

Dolar rosnie jak na drozdzach.

no małe psiaki to normalnie szybko rosną

moja tez jest dużo
i dzis jak wychodzilam do pracy to tak sie na mnie patrzała i tak jakby płakała
szkoda mi jej bo cały dzień siedzi z rodzicami
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#131 kasia4

kasia4
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:30

Ja dzisiaj mam trochę luzu ;-) Właśnie sobie odpoczywam.A potem na pewno pójdę z dziećmi na dworek, bo jest super pogoda za oknem. Tylko czekam aż mi się pranie skończy. 8-)

#132 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:30

asia21_87, a ja na to jak na lato...

żartowałam :mrgreen:

a co trzeba byc wesołym

mój kot tez do mnie dziś jakiś taki tylko by się dał głaskać i żeby go przytulać..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#133 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:32

Tylko czekam aż mi się pranie skończy


dobra kobieto przypomniałaś mi że pranie na mnie czeka

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#134 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:34

na mnie czeka praswanie i nie bardzo mi sie to usmiecha :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#135 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:36

saja, z przyjemnośćiąsięzamienie :P prasowanie mnie relaksuje :) chyba że mam wyjątkowo oporne sztuki odzieży :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#136 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:38

saja, z przyjemnośćiąsięzamienie :P prasowanie mnie relaksuje :) chyba że mam wyjątkowo oporne sztuki odzieży :P


dobra nie ma sprawy... to ja za ciebie wypiore.. wole to niz prasowanie.. a co masz do wyprasiowania... pare koszul mojego meza... kilka par spodni.. troche bluzek.. no sterta tego nie mala jest ci powiem :P haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#137 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:38

ja sie moge z wami zamienić
bo na mnie nic nie czeka
dzis mam luz w domku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#138 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:40

dobrze, że mówicie o praniu i prasowaniu...
musze coś wyprać a dzis słoneczko to szybko wyschnie :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#139 kasia4

kasia4
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:48

dobra kobieto przypomniałaś mi że pranie na mnie czeka


nie ma za co, ja też czasami zapominam :oops:

#140 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:51

PdM to co wkońcu na to śniadanie jadłeś?
Jak tam malowanko :-D


jajecznice :D

malowanko idzie dobrze :D zagoniłem kumpla po obiedzie skończymy, jeszcze z max 2h malowania. :)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych