podziwiam cię, ja zawsze sobie obiecuję, że od jutra...ja codziennie robie 200 brzuszków
[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#81
Napisano 10 września 2008 - 09:39
#82
Napisano 10 września 2008 - 09:40
#84
Napisano 10 września 2008 - 09:41
#85
Napisano 10 września 2008 - 09:43
#86
Napisano 10 września 2008 - 09:44
ja z każdej robie po 20
#87
Napisano 10 września 2008 - 09:44
#88
Napisano 10 września 2008 - 09:45
bo ja jem łooooo i jeszcze więcej
#90
Napisano 10 września 2008 - 09:45
#91
Napisano 10 września 2008 - 09:46
Kahela, o kurka to wy sie tu ladnie zabawiacie hehe
niezle, niezle.... a strus jako fotograf
chyba zawstydzilby sie i uciekl
![]()
hej Olciiia, widzisz jakie tu nimfomanki siedzą? i tylko ciągle mój avek je podkręca... cyckofobia.
#92
Napisano 10 września 2008 - 09:46
milli, przypomina wakacje i ciepelko
#94
Napisano 10 września 2008 - 09:50
no, więc jakby co - to wszystko co się wczoraj wydarzyło i napisało to jest Twoja wina!i tylko ciągle mój avek je podkręca... cyckofobia.
milli, nawet, nawet ten Twój avek, z daleka się w oczy rzuca
#95
Napisano 10 września 2008 - 09:54
jeszcze 2 godziny i na praktykach musze byc
#96
Napisano 10 września 2008 - 10:01
conieco mi wystaje
#97
Napisano 10 września 2008 - 10:05
no, więc jakby co - to wszystko co się wczoraj wydarzyło i napisało to jest Twoja wina!
![]()
ok moja wina... przyjmuje to na klatę.
do później drogie panie.
#98
Napisano 10 września 2008 - 10:06
#99
Napisano 10 września 2008 - 10:08
narkado później drogie panie.
ale za jakiś czas będzie jużjeszcze nie
no co Ty, praktyki są o wiele ciekawsze od zajęć teoretycznych, korzystaj z tego jak najwięcej...tak mnie dobija ta mysl ze musze do wieczora tam siedziec ;-/
#100
Napisano 10 września 2008 - 10:09
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











