Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#81 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:39

ja codziennie robie 200 brzuszków

podziwiam cię, ja zawsze sobie obiecuję, że od jutra...
Jestem w Peru...

#82 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:40

malenka, 200 :?: jak Ty to robisz :?: a od kiedy je robisz :?:

#83 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:40

ale żeście sie rozpisłąy nie było mnie pół godziny a tu 4 strony szalonej środy do czytania

Ola cześć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#84 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:41

malenka, gratuluje, mi dzis jest sie ciezko ruszyc wiec z to byl chyba tylko jednorazowy moj wyskok.Olciiia, Ja tez len jestem ;)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#85 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:43

ja bym chciala zawsze schudnac, ale nie moge sie za to zabrac, zawsze mowie, ze od jutra itd. podziwiam osoby, ktore cwicza codziennie i malo jedza

#86 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:44

666ilonka777, generalnie nie można robic naraz, trzeba sobie robic przerwy takie minuta no i zmieniac techniki np do jednej wyprostowanej nogi :)
ja z każdej robie po 20 :)
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#87 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:44

zmienilam avek na bardziej sloneczny, jak wym sie podoba? :D
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#88 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:45

666ilonka777, ja tez podziwiam osoby które mało jedzą :P
bo ja jem łooooo i jeszcze więcej :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#89 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:45

zmienilam avek na bardziej sloneczny, jak wym sie podoba? :D

bardzo fajny, a teraz "slonecznosc" sie przyda :-D
Dołączona grafika

#90 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:45

ja niestety musze was opuscic drogie panie bede po poludniu albo wieczorem :-/

<byebye></span>

#91 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:46

Kahela, o kurka to wy sie tu ladnie zabawiacie hehe
:mrgreen: niezle, niezle.... a strus jako fotograf <umieraam></span> chyba zawstydzilby sie i uciekl :P


hej Olciiia, widzisz jakie tu nimfomanki siedzą? i tylko ciągle mój avek je podkręca... cyckofobia. :D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#92 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:46

malenka, ja wysiadam po okolo 50 nawet z przerwami :-P

milli, przypomina wakacje i ciepelko

#93 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:47

bo ja jem łooooo i jeszcze więcej :P

al;e robiąc te brzuszki masz płaski brzuszek
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#94 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:50

i tylko ciągle mój avek je podkręca... cyckofobia. :D

no, więc jakby co - to wszystko co się wczoraj wydarzyło i napisało to jest Twoja wina! :mrgreen:

milli, nawet, nawet ten Twój avek, z daleka się w oczy rzuca :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#95 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:54

witajcie :) poszlam spac z dobrym humorem i wstalam z dobrym choc nie tak dobrym jak bym chciala :P
jeszcze 2 godziny i na praktykach musze byc :( tak mnie dobija ta mysl ze musze do wieczora tam siedziec ;-/

#96 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 10:01

asia21_87, jeszcze nie jest taki płaski jak byc powinien :P
conieco mi wystaje :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#97 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 10:05

no, więc jakby co - to wszystko co się wczoraj wydarzyło i napisało to jest Twoja wina! :mrgreen:


ok moja wina... przyjmuje to na klatę. :-D a teraz zawijam się do malowania. :roll:

do później drogie panie. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#98 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 10:06

PdM, papa :) milego malowania

#99 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 10:08

do później drogie panie.

narka :-)

jeszcze nie

ale za jakiś czas będzie już :-)

tak mnie dobija ta mysl ze musze do wieczora tam siedziec ;-/

no co Ty, praktyki są o wiele ciekawsze od zajęć teoretycznych, korzystaj z tego jak najwięcej... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#100 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 10:09

Kahela, no bylyby ciekawsze jak bym nie pracowala z glupia fryzjerka ;-/ specjalnie ucieklam od niej do innej a szefowa mnie wladowala na dzisiaj znowu tam do niej :[




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych