Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#61 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:25

666ilonka777, ale fajnie ;D ja uwielbiam aerobik
jak na razie to nie mam na niego czasu bo mam ciagle zmieniany grafik pracy....

#62 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:26

ostanowilam z kolezanka, ze zaczniemy cwiczyc no i kupilysmy sobie karnety na aerobik

tez chodze na aerobik :-) Jak juz zaczniecie chodzic regularnie to ppozniej zero bolu po cwiczeniach :-D

czesc Olciiia
Dołączona grafika

#63 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:26

Ja się chciałam na fitness zapisac, ale jak zobaczyłam ceny to mi się odechciało :P
Poza tym wolałabym na jakiś taniec .... brzucha :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#64 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:27

Olciiia, cześć malutka :-)

Odpoczniesz dziś troszkę...będzie dobrze...
Mnie pół nocy bolał brzuch od śmiechów, nie mogłyśmy się wczoraj oderwać od kompów...
Pogaduchy przeniosły się do komunikatów, padały niemoralne propozycje, było o wściekliźnie, gołych cyckach, nocy spędzonej w jednym łóżku (Tilia, cerrata, jej Radzio, mój L i strus jako fotograf ;-) ) i wielu innych rzeczach... :-P

Idziesz dziś do pracki?
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#65 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:29

Olciiia, no ja na szczescie pracuje ciagle w tych samych godzinach i wieczorkiem zawsze mam czas
Kita,
najgorszy pierwszy raz :mrgreen: ogolnie to bardzo lubie aerobik, bo jak chodzilam do liceum jeszcze to zamiast wf mialysmy aerobik wlasnie, ale to bylo 1,5 roku temu, wiec moje miesnie troche sie zastaly

#66 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:31

666ilonka777, a na co chodzisz konkretnie ABT? step? itp. ja roznie chodze, zalezy na jaka mi godzine pasuje i jaki dzien, ale glownie na ABT, step, Hi-Lo i Fat Burner
Dołączona grafika

#67 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:31

malenka, ja mam taki plus, ze kolezanka w pracy dostaje karnety(pracuje w dobrej firmie) po nizszej cenie, np.my mamy karnet za 20zł na 10 wejść z ktorych kazde trwa godzinke, a ogolnie to normalnie godzina aerobiku kosztuje 15zl wiec moim zdaniem to troche duzo

#68 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:32

666ilonka777, fajnie, że chodzisz, ja też chodziłam ostatnio regularnie, w sierpniu babka miała urlop, ale od jutra wracam na zajęcia, 2 lub 3 razy w tygodniu, cieszę się jak gwizdek, bo przez ten miesiąc brakowało mi tego... :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#69 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:32

Kita, narazie na step

#70 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:34

narazie na step

oj, to nogi maja prawo bolec ;-)
Dołączona grafika

#71 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:34

Kahela, o kurka to wy sie tu ladnie zabawiacie hehe
:mrgreen: niezle, niezle.... a strus jako fotograf <umieraam></span> chyba zawstydzilby sie i uciekl :P

Idziesz dziś do pracki?

no niestety ide i juz powinnam byc gotowa ale jeszcze jestem w pizamie i nie pomalowana :P

#72 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:34

Kahela, no to jest wciagajace, czuje sie po tym nie zmeczna tylko pelna energii, super sprawa

#73 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:34

wy tu aerobiku a ja wczoraj zrobilam pare brzuszkow na podlodze i dzis mnie nogi bola :shock: a powiniem brzuch :-D
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#74 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:36

Kita, witam
wlasciwie to wszystkie was witam ale pewnie zaraz bede sie zmywac a dzis jestem po prostu WY-KON-CZO-NA :!:

tomek mi sie pyta co ma zrobic zeby mi sie polepszylo i zebym si eusmiechnela :P a ja sama nie wiem :lol:

#75 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:36

Kita, ogolnie to mozemy sobie tylko wybrac albo step albo gimnastyke, bo mamy troche ograniczone te karnety

#76 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:37

milli, to super ale ty masz silna wole ze w ogole sie do tego zabralas ;)
mi sie nigdy nie chce :P

#77 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:37

milli, ja codziennie robie 200 brzuszków :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#78 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:38

milli, my tez robilismy wczoraj troche brzuszkow, a bola mnie plecy, wiec chyba cos zle robilam, ale to bylo na koncu i sily juz nie mialam :-D

#79 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:38

tomek mi sie pyta co ma zrobic zeby mi sie polepszylo

no jak to, nie wie..? ;>

czuje sie po tym nie zmeczna tylko pelna energii,

dokładnie tak jak piszesz... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#80 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 10 września 2008 - 09:39

ja codziennie robie 200 brzuszków :P

wow, tylko pogratulowac <ookk></span> , ale przyznam sie, ze kiedys tez sama w domy cwiczylam, tzn. brzuszki robilam, a teraz juz nie umiem sie zmobilizowac. Wczoraj nawet z M. chcielismy sami brzuszki porobic, ale....hhmmm...skonczylo sie na ogladaniu filmu :-/
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych