Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#421 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:55

Podejrzewam, że nie ;) Zawsze narzekał na uciążliwą pielęgnację i upały. W sumie mu się nie dziwię. A niech ścina - byleby mi się nadal podobał :D :D

#422 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:57

No dobra było miło :lol: ale czas spać :lol: dobranoc
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#423 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 22:00

Widzę pustki na forum, a raczej kobietki, które czytają zaległości, ale nie piszą :P Dlatego ja też pewnie będę zmykać, bo K. dziś na zabiegu, to go pewnie nie będzie :roll: Muszę go tylko uprzedzić, żeby zdjęcie zrobił i mi przesłał :P A jak się zakocham na nowo? :D Chociaż niemożliwe, bo non toper jestem :D

#424 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 22:21

a raczej kobietki, które czytają zaległości

dokładnie... :-)

Elodi, mój L jak go poznałam miał długie włosy (zresztą to na nie poleciałam :-P )....
Obciął kilka lat po ślubie...
I oczywiście poleciał w konkret - na zero ;-)

A ja tak lubiłam te jego włosy... <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#425 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 22:41

wpadłam jeszcze na chwilkę :)

madzia ładnie ci :mrgreen:

Obciął kilka lat po ślubie...


tyrytyryyyymmm trza było umowę spisać :P
A jeśli chodzi o Radosława mego to dobrze, że zciął bo mu tak lepiej :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#426 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 22:48

tyrytyryyyymmm trza było umowę spisać

o włosach nie pomyślałam... :-P

A jeśli chodzi o Radosława mego to dobrze, że zciął bo mu tak lepiej

zgadzam się :-D

My tu same cerratko na placu boju zostałyśmy...
Ja też spływam, do jutra... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#427 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 22:50

zgadzam się :-D

hyhyhy wszyyystkie tak mówią :P

Ja ostatnio do Radzia: "Jejku jakie ty masz piękne oczka" a Radek " Wiem, malenia, wszystkie mi to mówią" :P
szczery :P
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych