Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#401 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:25

malenka, a czemu poczekac do 18nastki?
nie no bez strusia mojej 18nastki nie bedzie


a narazisz strusia na uraz do mydła czy jak to tam było :P

nie no bez strusia mojej 18nastki nie bedzie


to sie staraj bo jeszcze bedziesz musiała od razu 19 urodzinki organizować zamiast 18 <umieraam></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#402 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:26

nie(d)oceniona, haha co do urazu do mydla to sie zastanowie :D

#403 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:26

Donn, to Ty grasz na tej niebieskiej gitarce a krowka17, z racji tego, że jest wściekła i ma wścieklizne na czerwonej perkusji :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#404 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:28

A mnie gdzie upchniecie? :P

Dołączam do niepalących! :)

#405 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:28

szkoda że już tak późno...jutro mam gości od 10tej więc muszę już iść śpiochać :-( a tak się fajnie gawędziło :-( <byebye></span> <hey11></span> <tulaj8></span>
dobranoc i do jutra
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#406 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:28

no i zespół jest :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#407 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:29

no i zespół jest :mrgreen:

brakuje tylko nazwy :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#408 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:30

kasiulka, dobrej nocki :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#409 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:31

no to wymyslamy nazwe dla zespolu :D

#410 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:32

Mój kolega chciał nazwac swój zespół "Twoja stara" :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#411 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:35

"Twoja stara"

:lol: :lol: :lol:
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#412 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:40

calineczka, a Mirabelka to juz uczcila:) Teraz tylko zlozyc podanie i prawko odebrac:)

#413 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:42

Teraz tylko zlozyc podanie i prawko odebrac:)

i potem tylko <bryka2></span> <bryka2></span> <bryka2></span> <bryka2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#414 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:43

i potem tylko <bryka2></span> <bryka2></span> <bryka2></span> <bryka2></span>


Byleby bezpiecznie :D

#415 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:43

ide spac zaraz bo musze o 5 wstac

#416 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:45

oj coś dzisiaj zamulacie moje panie :P nic sie nie dzieje to i ja chyba wczesniej pójde spać :/

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#417 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:47

Ja budzik standardowo na 6.45 lub 6.50, ale żeby się porządnie wyspać, powinnam być już w łóżku :roll: Właśnie doznałam szoku, bo się dowiedziałam, że mój K. idzie na żywioł i ścina włosy (a miał w kitce). Póki nie mówił o tym dość poważnie, to w miarę przytakiwałam, bo byłam ciekawa rezultatu, ale teraz? :shock: Jakoś nie mogę pojąć go z krótkimi...

[ Dodano: 2008-09-10, 22:48 ]
I to jeszcze zostanie dzisiaj dosłownie obgolony przez kuzyna na 3mm...

#418 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:48

Elodi, ja tam bym sie cieszyła , że chce ściąc ( jakos nie przepadam za długimi włosami u facetów )
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#419 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:51

A no widzisz, a ja przepadam :P Ale co będzie, to będzie. Widziałam go na zdjęciach przecież, kiedy miał krótkie włosy i muszę przyznać, że wyglądał nieźle, tyle że minęło dobre 3 lata, ja go widziałam od etapu zapuszczania do teraz i jakoś trudno mi wyobrazić go sobie w meszku :roll: Próbowałam go powstrzymać, ale "decyzja podjęta". W sumie jego włosy, pewnie nawet nie będzie mu ich żal :P

#420 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:52

Elodi, taka odmiana nie zaszkodzi, najwyzej znow zapusci:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych