Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#361 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:43

a dajcie spokój :-D za 10 zł można cos sobie innego kupić fajnego :-) a nie fajki
przepalisz w dzień...i już nie ma....pomysleć ile sie kasy wyda w miesiącu na to
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#362 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:47

nie(d)oceniona , bo się trujesz :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#363 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:50

nie(d)oceniona, bo ja mam cos w stylu poczatkowej astmy. Zabilabym sie palac. Zreszta nigdy mnie nie ciagnelo.. <bezradny></span> I Pawel strasznie nie lubi palaczy. Pewnie bysmy sie ciagle klocili.

#364 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:52

I Pawel strasznie nie lubi palaczy.

mój mąż też powiedział mi kiedyś że gdybym paliłam nawet nie chciał by mnie nawet poznać niezależnie od charakteru :-?
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#365 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:57

kasiulka, dla niego calowac sie z taka laska to jak z papielniczka <bezradny></span> I na pewno przy nim nie moglabym palic. Takze my oboje stanowczo niepalacy jestesmy:)

#366 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:59

Takze my oboje stanowczo niepalacy jestesmy:)

witamy w klubie :mrgreen:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#367 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:00

:arrow: wrrr ... strasznie bylo na tych praktykach :[
oczywiscie tak jak mowilam fryzjerka sie nade mna znecala ^^
marta zrob to marta posprzataj tamto marta kup tamto.... a druga praktykantka ktora ze mna byla na zmianie ciagle sie migala od roboty i ja musialam wszystko robic :[
jutro na dodatek na 7...:(

#368 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:00

Takze my oboje stanowczo niepalacy jestesmy:)

dołączam się do klubu :lol:


Ja juz po kapieli po malenku do spania sie szykuje , na razie od czasu do czasu spogladam na You can dance
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#369 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:04

dołączam się do klubu

calineczka superowo... :mrgreen:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#370 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:07

a jakiego klubu? dla niepalacych?

#371 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:07

To zakladamy klub:)

krowka17 tak to juz jest.. Praktykanci sa wykorzystywani.. Ale tez patrz w ten sposob ze czegos sie tam uczysz. I jak cos chetniej cie pozniej zatrudnia niz ta ktora nic nie robi :-D

Załączone miniatury

  • nie_pale.gif


#372 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:07

krowka17, oczywiście , że

dla niepalacych?


Dołączona grafika
Dołączona grafika

#373 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:08

no to ja sie tez dolaczam <jupi></span>

#374 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:09

to ja też chcę byc w klubie :!: :mrgreen:
spełniam podstawowy warunek tzn NIE PALĘ i nie zamierzam zacząc :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#375 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:10

ja też nie pale 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#376 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:10

Malo nas, malo nas.. Kto jeszcze sie zadeklaruje?

#377 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:11

krowka17, a Ty przypadkiem nie palisz <hmmm1></span>

spełniam podstawowy warunek tzn NIE PALĘ i nie zamierzam zacząc

podstawowy i jedyny warunek <spiewak2></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#378 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:11

nio i cała sala dla nie palących należy dla nas kobietki...ubierać się idziemy na imprezę <tancza3></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#379 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:12

o calineczka nawet zaczęła nam śpiewać :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#380 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:12

o calineczka nawet zaczęła nam śpiewać

przynajmniej tu mogę bo w domu Krzysiek powiedział , że mam nie spiewać tak fałszuję :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych