[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#321
Napisano 10 września 2008 - 18:58
#322
Napisano 10 września 2008 - 18:59
jutro pewnie do niej zajrzę po południu, to bierę aparatos
#323
Napisano 10 września 2008 - 19:03
#324
Napisano 10 września 2008 - 19:05
ale teraz zmykam
Jutro się pokarzę z fotkami, jeśli jutro pójdę itd
Takze papapapapa
< Olka dodałam juz ten opis, do Rodzinki
#325
Napisano 10 września 2008 - 19:07
hehe juz sobie przeczytalam< Olka dodałam juz ten opis, do Rodzinki
>
#326
Napisano 10 września 2008 - 19:11
Jestem the best
Ide swietowac, do potem:)
#328
Napisano 10 września 2008 - 19:16
idź idź należny ci się a masz porządnie poświętować ......Ide swietowac, do potem:)
#330
Napisano 10 września 2008 - 19:28
dzidziuś Ani też napewno taki będzie
#333
Napisano 10 września 2008 - 19:34
tutaj calineczko cały mój wywód dzisiejszy o smaopoczuciuMadzia81, jak sie dzisiaj czujesz ?
10092oo8-muuuuu-sroda-vt2886,180.htm?highlight=#172734
#338
Napisano 10 września 2008 - 19:45
#339
Napisano 10 września 2008 - 19:45
kopie kopieMadzia81, a duzo kopie
?
zdjęć brzucha nie będzie, bo nie mam takich. nie robię. mam teraz fazę: nie lubię swojego wyglądu i wystającego brzucha.
a nasza madzia zmieniła kolor włosków
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













