Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#321 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:58

jejku ale malunia dzidzia bedzie ;D

#322 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:59

nom :mrgreen:
jutro pewnie do niej zajrzę po południu, to bierę aparatos :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#323 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:03

cerrata, koniecznie :!: :!: :!: chcemy zobaczyc malenstow ;) <jupi></span>

#324 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:05

topsze :)
ale teraz zmykam :)

Jutro się pokarzę z fotkami, jeśli jutro pójdę itd :)

Takze papapapapa :)
< Olka dodałam juz ten opis, do Rodzinki :P >
nie ma mnie tu i nie będzie.

#325 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:07

< Olka dodałam juz ten opis, do Rodzinki :P >

hehe juz sobie przeczytalam ;)

#326 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:11

fajna babka, :mrgreen:

Jestem the best :lol:
Ide swietowac, do potem:)

#327 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:15

Mirabelka__22, ogromne gratulacje ;* ;* ;* pamietam jaką czułam ulge kiedy ja zdałam :lol: :lol:

cerrata, juz za chwile za momencik bedziesz ciocią... super :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#328 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:16

Ide swietowac, do potem:)

idź idź należny ci się a masz porządnie poświętować ......

#329 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:24

Mirabelka__22, gratuluję <bravoo></span> zdolna bestia z Ciebie :)

cerrata, no nareszcie jakieś wieści o Ani. 10 dni to dość dużo po terminie. to czekam na wieści z porodówki :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#330 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:28

Ja się urodziłam 10 dni po terminie i jestem spoko :mrgreen:
dzidziuś Ani też napewno taki będzie :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#331 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:29

Madzia81, jak sie dzisiaj czujesz ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#332 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:31

cześc dziewczyny juz jestem i oby tak do późnej nocy :mrgreen: bo ostatnio nie mogę spać :lol: <bezradny></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#333 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:34

Madzia81, jak sie dzisiaj czujesz ?

tutaj calineczko cały mój wywód dzisiejszy o smaopoczuciu ;-)

10092oo8-muuuuu-sroda-vt2886,180.htm?highlight=#172734

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#334 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:39

Madzia81, ok źle dobrałam słowa miałam na mysli raczej jak się czujesz teraz wieczorkiem ? ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#335 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:42

zadowolona, że już wieczór, nigdzie nie muszę już iść i nic nie muszę robić. trochę mi niedobrze, ale w ciąży to normalne ;-) ogólnie nie jest źle.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#336 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:43

Madzia81, a duzo kopie ;-) ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#337 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:45

ale w ciąży to normalne

Madziu jesteś w ciąży...boże to gratulacje ze szczerego serducha <sloneczkoo></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#338 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:45

Madzia81, moze zaprezentujesz nam jakies fotki brzusia swojego? :->
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#339 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:45

Madzia81, a duzo kopie ;-) ?

kopie kopie :) wieczorem najwięcej :) ale i w czasie dnia, w pracy się odzywa :) fajne uczucie :)

zdjęć brzucha nie będzie, bo nie mam takich. nie robię. mam teraz fazę: nie lubię swojego wyglądu i wystającego brzucha.

a nasza madzia zmieniła kolor włosków :!: na avatarze już widać :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#340 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:47

fajne uczucie :)

dla mnie własnie te ruchy dziecka wydają sie najbardziej niesamowite :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych