[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#281
Napisano 10 września 2008 - 18:02
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#282
Napisano 10 września 2008 - 18:02
warto się było tak stresować?!
#284
Napisano 10 września 2008 - 18:04
wszystkie na razKtory wybieracie?
#285
Napisano 10 września 2008 - 18:05
#286
Napisano 10 września 2008 - 18:06
#287
Napisano 10 września 2008 - 18:06
#289
Napisano 10 września 2008 - 18:09
ale jedna kolejka to nie bedzie za małowszystkie na raz Jak szaleń to szaleć P
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#290
Napisano 10 września 2008 - 18:10
Dziekuje! Wszystkim. Superowe jestescie! Hmmm.. PdM, ty tez:)
Poszlam na pierwszy ogien, a myslalam ze bede na koncu bo bylam ostatnia na liscie..
Tata mi dzis oowiadal o tym egzaminatorze ze taki straszny.. Jak spojrzalam na nazwisko to juz wiedzialam ze nic z tego.. I pomyslalam ze nie ma sie co stresowac. Troche chyba przymknal oko jednak, ale ogolnie dobrze jezdzialam:)
Ufff.. Wakacje
#291
Napisano 10 września 2008 - 18:11
#292
Napisano 10 września 2008 - 18:11
#293
Napisano 10 września 2008 - 18:13
#294
Napisano 10 września 2008 - 18:13
#295
Napisano 10 września 2008 - 18:15
#296
Napisano 10 września 2008 - 18:20
Olciiia, kiedys chyba byly jakies zjazdy babskiego robione? Czy to tylko plany byly?
milli, dzieki:)
#297
Napisano 10 września 2008 - 18:21
Ania właśnie do mnie dzwoniła
Dziś albo jutro urodzi
je je jeeeeeeeeeeeeee
#298
Napisano 10 września 2008 - 18:22
byly ale sie zmylyOlciiia, kiedys chyba byly jakies zjazdy babskiego robione? Czy to tylko plany byly?
#299
Napisano 10 września 2008 - 18:23
moja ania...cerrata, jaka Ania?
pisałam o niej nie raz
#300
Napisano 10 września 2008 - 18:28
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








