Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#281 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:02

Mirabelka__22, no to trzeba oblać :) gratulacje :P mówiłam że dasz rade :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#282 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:02

Mirabelka__22, i co?
warto się było tak stresować?! :) wiedziałam że tak będzie, MOJE GRATULACJE <jupi></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#283 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:04

Tzn prawko zdalam! Za pierwszym podejsciem :!:

Ktory wybieracie?

Załączone miniatury

  • drinki1_330.jpeg


#284 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:04

Ktory wybieracie?

wszystkie na raz :P Jak szaleń to szaleć :PP
nie ma mnie tu i nie będzie.

#285 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:05

cerrata, masz 9999 post:)

#286 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:06

Mirabelka__22, ja tez tak kcem :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#287 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:06

Mirabelka superowo :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen:

Załączone miniatury

  • gratulacje1.gif


#288 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:08

Czyli co?? Dżamprezka :!:

Załączone miniatury

  • Najwieksza_dyskoteka_2299685.jpg

"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#289 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:09

wszystkie na raz Jak szaleń to szaleć P

ale jedna kolejka to nie bedzie za mało :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#290 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:10

malenka, prawko? A chodzisz w ogole?

Dziekuje! Wszystkim. Superowe jestescie! Hmmm.. PdM, ty tez:)

Poszlam na pierwszy ogien, a myslalam ze bede na koncu bo bylam ostatnia na liscie..

Tata mi dzis oowiadal o tym egzaminatorze ze taki straszny.. Jak spojrzalam na nazwisko to juz wiedzialam ze nic z tego.. I pomyslalam ze nie ma sie co stresowac. Troche chyba przymknal oko jednak, ale ogolnie dobrze jezdzialam:)

Ufff.. Wakacje :-D

#291 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:11

to teraz ja stawiam :P

Załączone miniatury

  • Drinki.jpg
  • duze_drinki1.jpg


#292 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:11

Szkoda ze nie mozecie mi sie teraz zwalic na chate..

#293 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:13

Mirabelka__22, a no szkoda ja bym chetnie zawitala albo na jakas imprezke bysmy wszystkie poszly :D

#294 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:13

Mirabelka__22, właśnie o to chodzi, że nie chodze tylko ciągle zamierzam :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#295 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:15

gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#296 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:20

malenka, wydaje mi sie ze im wczesniej tym lepiej.. Bo przepisy sie tak zmieniaja ze juz jest duzo ciezej zdac iz kilka lat temu.. Watpie ze to sie zmieni na lepsze.. Choc ja klelam ze poszlam ;-)

Olciiia, kiedys chyba byly jakies zjazdy babskiego robione? Czy to tylko plany byly?

milli, dzieki:)

#297 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:21

i jeszcze jedna wiadomość z ostatniej chwili :P
Ania właśnie do mnie dzwoniła
Dziś albo jutro urodzi <jupi></span>

je je jeeeeeeeeeeeeee <jupi></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#298 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:22

cerrata, jaka Ania?

Olciiia, kiedys chyba byly jakies zjazdy babskiego robione? Czy to tylko plany byly?

byly ale sie zmyly :P nic z tego nie wyszlo ;)

#299 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:23

cerrata, jaka Ania?

moja ania...
pisałam o niej nie raz
nie ma mnie tu i nie będzie.

#300 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:28

cerrata, ahh... ta kolezanka ? <hmm></span> :-P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych