ladnie w tym wroclawiu sie dzieje
no kurka jeszcze zadnego wypadku nie widzialam, a co dopiero taka akcje...
Napisano 10 września 2008 - 16:57
Napisano 10 września 2008 - 16:58
no w końcu Wrocław miasto spotkańladnie w tym wroclawiu sie dzieje
Napisano 10 września 2008 - 16:58
Napisano 10 września 2008 - 17:00
Napisano 10 września 2008 - 17:00
Napisano 10 września 2008 - 17:01
Napisano 10 września 2008 - 17:01
Napisano 10 września 2008 - 17:03
eee jakieś dziwne"Poznan miasto warte poznania"
Napisano 10 września 2008 - 17:04
no pewnie musze go czasami troche chwalic zeby widzial ze go doceniamale ty masz tego chłopa porządnego
no w sumie to o takim jak moj jeszcze nie slyszalam ale sama sobie go tak urobilama tu jakieś narzekania że zły gatunek i w ogóle
Napisano 10 września 2008 - 17:05
no w sumie to o takim jak moj jeszcze nie slyszalam ale sama sobie go tak urobilam
Napisano 10 września 2008 - 17:05
byle nie za częstono pewnie musze go czasami troche chwalic zeby widzial ze go doceniam
Napisano 10 września 2008 - 17:06
no wlasnie ja nie robie tego taak czesto i dlatego napisalam ze czsami muszebyle nie za często
Napisano 10 września 2008 - 17:10
chyba we Wrocławiu nie byłaśja twierdze ze Poznan jest boski
Napisano 10 września 2008 - 17:11
Napisano 10 września 2008 - 17:12
żeby przypadkiem naszej koleżanki nie napotkał?przyjade kiedys ale bez tomka
Napisano 10 września 2008 - 17:15
Napisano 10 września 2008 - 17:16
Napisano 10 września 2008 - 17:37
Napisano 10 września 2008 - 17:38
Napisano 10 września 2008 - 17:38
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych