Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#241 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 16:57

cerrata, matko boska jaka chora lacha.... :shock: :shock: :shock:
ladnie w tym wroclawiu sie dzieje :lol:

no kurka jeszcze zadnego wypadku nie widzialam, a co dopiero taka akcje... :P

#242 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 16:58

ladnie w tym wroclawiu sie dzieje :lol:

no w końcu Wrocław miasto spotkań :P takie kiedyś miało hasło reklamowe :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#243 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 16:58

nie(d)oceniona ja wczoraj pracowalam jak mroweczka 13 godzin :-| a dzis znowu na rano i naprawde nic mi sie nie chce i nogi to mi zaraz w tylek wejda :P
dlatego tomek wlasnie zmywa i robi obiadek :P :mrgreen:

#244 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:00

Olciiia, ale ty masz tego chłopa porządnego ..mhmmm pozazdrościć ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#245 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:00

Olciiia, hejka :-P

no widzisz jakiego masz dobrego chłopa a tu jakieś narzekania że zły gatunek i w ogóle... ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#246 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:01

PdM, wyjątek potwierdza regułę, prawda? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#247 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:01

cerrata, jak juz o tych haslach mowimy to nasze brzmi "Poznan miasto warte poznania" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#248 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:03

"Poznan miasto warte poznania"

eee jakieś dziwne :P
Mi sie Poznań za bardzo nie podoba, może nie widziałam wiele, ale jak się z dworca wychodzi to tak jakoś.. hutniczo :P Rynek jakiś kurduplasty :P
i w ogóle.. Śrutka jest fajna, bo stamtąd jest autobus do mojej Juliśki :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#249 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:04

ale ty masz tego chłopa porządnego

no pewnie musze go czasami troche chwalic zeby widzial ze go doceniam ;)

a tu jakieś narzekania że zły gatunek i w ogóle

no w sumie to o takim jak moj jeszcze nie slyszalam ale sama sobie go tak urobilam ;)

#250 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:05

no w sumie to o takim jak moj jeszcze nie slyszalam ale sama sobie go tak urobilam ;)


to może hodowle załóż? :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#251 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:05

no pewnie musze go czasami troche chwalic zeby widzial ze go doceniam ;)

byle nie za często :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#252 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:06

cerrata, hutniczo :shock: <umieraam></span> bo ty bylas takich dziwnych stronach chyba :P
ja twierdze ze Poznan jest boski ;)

[ Dodano: 2008-09-10, 18:08 ]
u was jest za duzo mostow :P

[ Dodano: 2008-09-10, 18:09 ]

byle nie za często :P

no wlasnie ja nie robie tego taak czesto i dlatego napisalam ze czsami musze ;)

#253 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:10

ja twierdze ze Poznan jest boski ;)

chyba we Wrocławiu nie byłaś :P
Przyjedź oprowadzę cię :P
Taką ci wycieczkę krajoznawczą zrobię, że tu zamieszkasz :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#254 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:11

cerrata, a skoro zapraszasz to :mrgreen: przyjade kiedys ale bez tomka :P hihi

#255 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:12

przyjade kiedys ale bez tomka

żeby przypadkiem naszej koleżanki nie napotkał? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#256 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:15

nie wiem no tak siebie pomyslalam ale co tam teraz to juz nie ma i tak znaczenia ;)

#257 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:16

no wiem, żartuję przeca :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#258 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:37

Ja wlasnie przegladam forum a moj S. przyszedl i czyta czyta i w koncu mowi: guwna strona :D Malo z krzesla nie spadlam :D
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#259 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:38

milli, tzn co po polsku powiedzial?

#260 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:38

ej co ja mam robić, jechać z Radziem na próbę czy nie? :P

hehe
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych