[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#262
Napisano 10 września 2008 - 17:39
#263
Napisano 10 września 2008 - 17:40
hehe
nie wiem, nie bardzo chce mi się jechać, ale mam jakieś wyrzuty sumienia, że leń itd że sobie wolę w domku posiedzieć a nie jechać z nim i słuchać mojego najlepszego perkusisty na świecie...
[ Dodano: 2008-09-10, 18:40 ]
aa to wiele wyjaśniabo on "ł" nie umie wymowic
#264
Napisano 10 września 2008 - 17:41
milli, super to ucz go polskiego i zamieszkajcie w polsce
#265
Napisano 10 września 2008 - 17:44
#266
Napisano 10 września 2008 - 17:44
ja już miałam jego prób miliony za sobą
a to jest próba w szkole (no nie mogą sie odczepić od Radzia, nie mają zadnego perkusisty
Radek wie, że nie lubię tych prób jak jest ona
Jakby byli jacyś znajomi to bym poszla pewnie, bo miałabym z kim pogadać itd
poza tym o 21:30 you can dance
[ Dodano: 2008-09-10, 18:45 ]
coś na bank znajdzieobawia sie ze nie bedzie w stanie znalesc pracy
A w jakimż to mieście byście chcieli zamieszkać?
#267
Napisano 10 września 2008 - 17:46
#268
Napisano 10 września 2008 - 17:47
#269
Napisano 10 września 2008 - 17:47
Milli mysle ze jak juz sie nauczy jezyka to nie bedzie tak zle
#270
Napisano 10 września 2008 - 17:49
to jest masakra, wszyscy nad nią się "srają" że tak cudnie śpiewa, a ja jej słuchać nie mogę... :| nie dość że spłaszcza wszystskie 'sz' 'cz' itd.... to falszuje, piszczy.... nie czuje, że piosenka dla niej w tej tonacji w jakiej śpiewa jest o wiele za wysoko i leci z piskiem(ewunnia)
wkurza mnie ooonaaaa
#271
Napisano 10 września 2008 - 17:49
#272
Napisano 10 września 2008 - 17:49
#273
Napisano 10 września 2008 - 17:50
#274
Napisano 10 września 2008 - 17:51
A uczy się języka ładnie?
#275
Napisano 10 września 2008 - 17:52
dobra ja spadam na razie, bo idziemy na spacerek z Samba papa
#276
Napisano 10 września 2008 - 17:53
żeby podłapał
#277
Napisano 10 września 2008 - 17:59
ZDAŁAM
Nie wiem jak to sie stalo... Zapraszam na przyjecie. Trzeba to uczcic:) W szoku bylam
#278
Napisano 10 września 2008 - 18:00
#279
Napisano 10 września 2008 - 18:01
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#280
Napisano 10 września 2008 - 18:02
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








