Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#261 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:39

cerrata, jaka probe?

#262 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:39

no mialo byc po polsku ale ciut mu nie wyszlo bo on "ł" nie umie wymowic ;D
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#263 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:40

muzyczną :P

hehe

nie wiem, nie bardzo chce mi się jechać, ale mam jakieś wyrzuty sumienia, że leń itd że sobie wolę w domku posiedzieć a nie jechać z nim i słuchać mojego najlepszego perkusisty na świecie... ;-)

[ Dodano: 2008-09-10, 18:40 ]

bo on "ł" nie umie wymowic ;D

aa to wiele wyjaśnia :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#264 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:41

cerrata, jedz z nim ja bym od razu jechala jak tomek mial proby tanca i treningi to chodzilam z nim :P

milli, super to ucz go polskiego i zamieszkajcie w polsce :P

#265 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:44

Olciiia, a wiesz ze o tym wlasnie rozmawialismy :) Ja bardzo bym chciala, on podobno tez ale obawia sie ze nie bedzie w stanie znalesc pracy
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#266 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:44

Olciiia, no ale nie chce mi się
ja już miałam jego prób miliony za sobą
a to jest próba w szkole (no nie mogą sie odczepić od Radzia, nie mają zadnego perkusisty ;-) ) no i będzie "śpiewała" ewunia.. masakra.. boli mnie to , nie mogę jej słuchać a to dziewczyna mojego przyjaciela :P

Radek wie, że nie lubię tych prób jak jest ona :P hehe
Jakby byli jacyś znajomi to bym poszla pewnie, bo miałabym z kim pogadać itd :P hehe a tak to siedzę i słucham Ewuni... a fe

poza tym o 21:30 you can dance :P <umieraam></span>

[ Dodano: 2008-09-10, 18:45 ]

obawia sie ze nie bedzie w stanie znalesc pracy

coś na bank znajdzie :)
A w jakimż to mieście byście chcieli zamieszkać?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#267 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:46

ja jestem z Zambrowa (male miasto na trasie bialystok-warszawa) i mam tam dom, rodzine, przyjaciol wiec chcialabym tam
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#268 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:47

milli, małe miasto.. ale jakaś robotka zawsze sie chyba znajdzie co? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#269 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:47

cerrata, no w sumie to cie rozumiem ;) (ewunnia) :-|

Milli mysle ze jak juz sie nauczy jezyka to nie bedzie tak zle ;) a co on robi tam u siebie?

#270 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:49

(ewunnia) :-|

to jest masakra, wszyscy nad nią się "srają" że tak cudnie śpiewa, a ja jej słuchać nie mogę... :| nie dość że spłaszcza wszystskie 'sz' 'cz' itd.... to falszuje, piszczy.... nie czuje, że piosenka dla niej w tej tonacji w jakiej śpiewa jest o wiele za wysoko i leci z piskiem :P
wkurza mnie ooonaaaa :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#271 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:49

prowadzi wlasna firme, sprzedaje samochody, glownie terenowe
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#272 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:49

milli, a to może mógłby zrobić coś podobnego tutaj? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#273 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:50

no rozmyslamy nad tym, ale zeby sprobowac trzeba miec kase na to a poki co nie ma :-/ ale wlasnie ta opcja wchodzi w gre w przyszlosci
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#274 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:51

no to przynajmniej jakieś powazne plany :)
A uczy się języka ładnie? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#275 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:52

cos ty, czasem cos podlapie ale generalnie go nie naciskam, moze pora zaczac bo mi do domku teskno

dobra ja spadam na razie, bo idziemy na spacerek z Samba papa
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#276 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:53

milli, coś tam można wiesz.. pojedyncze słówka czy coś ;-)
żeby podłapał :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#277 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:59

O Boze, dziewczyny :!:

ZDAŁAM :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nie wiem jak to sie stalo... Zapraszam na przyjecie. Trzeba to uczcic:) W szoku bylam :shock: Ale podeszlam na luzie i dobrze poszlo..

<piwo></span> <impreezka></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <31></span> <bananowy1></span> <zielone1></span> <piweczko1></span> <dens1></span>
<impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span> <impra1></span>

#278 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:00

Mirabelka__22, widzisz a taka byłaś spanikowana :D :D gratulacje! <piwo></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#279 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:01

Mirabelka__22 No to gratulację <jupi></span> <bravoo></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#280 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:02

Mirabelka__22, gratulejszyn <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych