zresztą tyle o niej pisałam o tej ciaży itd a ty nic nie kojarzysz
[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#301
Napisano 10 września 2008 - 18:31
zresztą tyle o niej pisałam o tej ciaży itd a ty nic nie kojarzysz
#302
Napisano 10 września 2008 - 18:34
#303
Napisano 10 września 2008 - 18:34
#304
Napisano 10 września 2008 - 18:36
Wlazłam, patrzę, że 318 postów do przeczytania, więc się ucieszyłam, że będzie co robić...
I inteligentnie oznaczyłam wszystkie posty jako przeczytane...
No, to ja się witam - nie na bieżąco...
#305
Napisano 10 września 2008 - 18:39
dzisiaj ajkis niedzien znowu mam
wejdz sobie na foty temat rodzinka cerrata sie pochwalila
#306
Napisano 10 września 2008 - 18:40
foch !
Kahela, a ty kojarzysz moją Annę ciężarną?
#307
Napisano 10 września 2008 - 18:40
#308
Napisano 10 września 2008 - 18:42
cerrata, strzelaj focha na babolki strzelaj!
#309
Napisano 10 września 2008 - 18:43
hehe, patrzcie jak mnie podjudza tu, jak coś to nie mieć do mnie pretensjicerrata, strzelaj focha na babolki strzelaj!
#310
Napisano 10 września 2008 - 18:43
bardzo sie ciesze ze zostaniesz cioteczka
to jest najwazniejsze
[ Dodano: 2008-09-10, 19:43 ]
pamietam ze pisalas o tej \Ani ale nie o tym ze jest w ciazy no nie wiem
#311
Napisano 10 września 2008 - 18:44
Mirabelka__22, zaraz sprawdzę...
PdM, witam...
#312
Napisano 10 września 2008 - 18:46
oo kocham cię, bo widzisz te tutaj okropne babycerrata, oczywiście, że kojarzę, a co, zaczęła rodzić..?
Właśnie do mnie dzwoniła przed chwilą i mówi, żę tak od 13stej sobie leży i leży i te wody jej odchodzą i tak sobie kapie i ona do mnie dzwoni
Takze dziś / jutro urodzi
#313
Napisano 10 września 2008 - 18:48
Mirabelka__22, gratulacje, to faktycznie wiadomość dnia...
Spadam, bo Leo chce film oglądać, a mam go na lapku, a na kompie nie mam netu, aaaaa...
Do usłyszenia, czy tam przeczytania...
#314
Napisano 10 września 2008 - 18:51
Właśnie do mnie dzwoniła przed chwilą i mówi, żę tak od 13stej sobie leży i leży i te wody jej odchodzą i tak sobie kapie i ona do mnie dzwoni
Takze dziś / jutro urodzi
Dobre, tak sobie odchodza
#316
Napisano 10 września 2008 - 18:53
Lalalalala..
#317
Napisano 10 września 2008 - 18:54
cerrata, to pewnie siedzisz jak na szpilkach
trochę posiedzę z wami i spadam do łóżeczka
#318
Napisano 10 września 2008 - 18:55
"halo wiesz wody mi odchodzą, więc jak coś to może dziś urodze no to buziaczki"
fajnie fajnie zawsze jestem taka podekscytowana jak ma ktoś urodzic
#320
Napisano 10 września 2008 - 18:57
nie mogę się doczekaćcerrata, to pewnie siedzisz jak na szpilkach
tak doslownie"halo wiesz wody mi odchodzą, więc jak coś to może dziś urodze no to buziaczki"
ona tak nie szalała bo wiecie, po terminie 10 dni, to jakoś tak emocje opadły z lekka
i jak jej tak kapie od 13stej to wiecie, się przyzwyczaiła
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










