Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#301 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:31

tak
zresztą tyle o niej pisałam o tej ciaży itd a ty nic nie kojarzysz :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#302 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:34

cerrata, moze akurat wtedy jak mnie tydzien nie bylo bo wyjechalismy do PL bo mialam sporo zaleglosci a pogaduch nie czytalam :-? ;-)

#303 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:34

Ja tez nie kojarze... :oops:

#304 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:36

Hej Babolki ;-)

Wlazłam, patrzę, że 318 postów do przeczytania, więc się ucieszyłam, że będzie co robić...

I inteligentnie oznaczyłam wszystkie posty jako przeczytane... :roll:

No, to ja się witam - nie na bieżąco... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#305 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:39

Kahela, hallo :D
dzisiaj ajkis niedzien znowu mam :P
wejdz sobie na foty temat rodzinka cerrata sie pochwalila :P

#306 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:40

a weźcie się :P
foch ! :)


Kahela, a ty kojarzysz moją Annę ciężarną? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#307 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:40

Kahela, to sprawdz 19 stronke. Moja wiadomosc dnia:)

#308 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:42

Kahela, ooo witam Cię gorąco! :->

cerrata, strzelaj focha na babolki strzelaj! ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#309 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:43

cerrata, strzelaj focha na babolki strzelaj! ;-)

hehe, patrzcie jak mnie podjudza tu, jak coś to nie mieć do mnie pretensji :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#310 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:43

cerrata, co sie sadzisz :P
bardzo sie ciesze ze zostaniesz cioteczka ;) :*
to jest najwazniejsze

[ Dodano: 2008-09-10, 19:43 ]
pamietam ze pisalas o tej \Ani ale nie o tym ze jest w ciazy no nie wiem <bezradny></span>

#311 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:44

cerrata, oczywiście, że kojarzę, a co, zaczęła rodzić..?
Mirabelka__22, zaraz sprawdzę...
PdM, witam... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#312 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:46

cerrata, oczywiście, że kojarzę, a co, zaczęła rodzić..?

oo kocham cię, bo widzisz te tutaj okropne baby :P nie kojarzą :P

Właśnie do mnie dzwoniła przed chwilą i mówi, żę tak od 13stej sobie leży i leży i te wody jej odchodzą i tak sobie kapie i ona do mnie dzwoni :P
Takze dziś / jutro urodzi <jupi></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#313 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:48

cerrata, no to fajnie, czekamy na Amelkę...

Mirabelka__22, gratulacje, to faktycznie wiadomość dnia...

Spadam, bo Leo chce film oglądać, a mam go na lapku, a na kompie nie mam netu, aaaaa...
Do usłyszenia, czy tam przeczytania... :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#314 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:51

Właśnie do mnie dzwoniła przed chwilą i mówi, żę tak od 13stej sobie leży i leży i te wody jej odchodzą i tak sobie kapie i ona do mnie dzwoni
Takze dziś / jutro urodzi


Dobre, tak sobie odchodza :mrgreen:

#315 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:51

cześć dziewczyny.
Mirabelka__22, gratulacje z okazji zdanego egzaminu.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#316 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:53

Ismail, dziekuje:)

Lalalalala.. :mrgreen:

#317 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:54

Mirabelka__22, gratulacje :-) <jupi></span> <bryka2></span> miłego bezpiecznego jeżdżenia życzę :-)

cerrata, to pewnie siedzisz jak na szpilkach :-) trzymam kciuki by wszytko poszło dobrze :-)

trochę posiedzę z wami i spadam do łóżeczka :-) dzień miałam spokojny i mam nadzieje że że noc spokojnie prześpię bo chrzestniak ostatnie noce daje czadu (płacze) :-)

#318 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:55

co nie Mirabelka__22, :?: :-P
"halo wiesz wody mi odchodzą, więc jak coś to może dziś urodze no to buziaczki" :P
fajnie fajnie zawsze jestem taka podekscytowana jak ma ktoś urodzic :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#319 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:57

żeby tylko sie nie męczyła i szybko urodziła.
trzymamy kciuki, aby wszystko było dobrze.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#320 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 18:57

cerrata, to pewnie siedzisz jak na szpilkach :-)

nie mogę się doczekać :mrgreen:

"halo wiesz wody mi odchodzą, więc jak coś to może dziś urodze no to buziaczki" :P

tak doslownie :P

ona tak nie szalała bo wiecie, po terminie 10 dni, to jakoś tak emocje opadły z lekka :P
i jak jej tak kapie od 13stej to wiecie, się przyzwyczaiła :P
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych