Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#341 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:48

dla mnie własnie te ruchy dziecka wydają sie najbardziej niesamowite :lol:

no :):) to taka nasza codzienna rozmowa z małą ;-) wtedy ją tak czuję, wiem, że jest i że wszystko dobrze :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#342 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:51

albo zostalam zignorowana albo niezauwazona :( :lol:
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#343 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:51

Mirabelka__22 :-)
ja też gratuluje <kwiatek2></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#344 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:52

Madzia81, a moze jednak taki urlopik maly dobrze posluzy.
Malenstwo widze daje znac o sobie ;-)
Nie martw sie, odbijesz sobie :D pozniej to ty mu nie dasz spokoju ;-)

a nasza madzia zmieniła kolor włosków :!: na avatarze już widać :)

no ja to juz od niedzieli ciemna chodze ;-) przyzwyczajam sie :)

Mirabelka, gratulacje!!!! :) sukces:)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#345 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:55

bardzo ładny kolorek ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#346 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:55

Donn, dziekuje:)
No i sie napilam...

#347 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:57

madzia od niedzieli :-> i sie nie chwalisz :-P
ładnie Ci 8-)

i wcale staro nie wyglądasz :-)
bo tak sie mówi, że w ciemnych włosach to sie wygląda starzej...jak sie z jasnych na ciemne robi

Mirabelka__22 na zdrowie <pijmy1></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#348 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:57

mili, ale że o co chodzi? odpowiedziałam na pytanie dot. zdjęć brzuszka ;-)
chyba, że to nie o to chodziło.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#349 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:59

Donn, mi niewiele trzeba:) Bo ja zwykle abstynent jestem.

madzia, dzieki. No sukces ogromny:) Ja cie chyba wolalam w jasnych wlosach.. Choc sama nie wiem.

#350 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:59

madzia od niedzieli :-> i sie nie chwalisz :-P

jak to nie? pisalam w niedziele w temacie farbowanie <poddaje></span> ;-)

edit:

madzia, dzieki. No sukces ogromny:) Ja cie chyba wolalam w jasnych wlosach.. Choc sama nie wiem.

ja siebie tez lubie jako blodni ;-) ale ja mam tak, ze jak cos sobie ubzduram, postanowie to nie ma zadnej sily ktora mnie zatrzyma <hepi1></span> no i masz :D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#351 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:02

Madzia81, sory to ja nie zauwazylam :D zaduze tempo ma to forum :lol: jak nie bedzie zdjec to trudno-poczekam na fotki bobaska :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#352 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:05

Mirabelka__22, no ja też sie za twoje prawko napiłam :D tak to ze mną już jest wychodzę na chwilę i przeważnie trafiam w rynek ;P ale dzisiaj szybciutko stamtąd uciekałam ... :/

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#353 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:17

madzia, to bardziej kwestia przyzwyczajenia, ja jak sie z blond(jasnego) na czarno zrobilam to za kazdym razem widzac swoje odbicie myslalam ze ktos za mna jest, bo to nie ja przeciez :lol:

nie(d)oceniona, no i super:)

#354 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:25

Przebrnęłam przez 13 stron pogaduch i muszę pogratulować Mirabelce zdanego egzaminu! :) :) Wiedziałam, że zdasz! Takie przeczucie :D A ja się wyedukowałam, za chwilę jakieś You Can Dance poleci, to warto obejrzeć :] Napiłabym się z miłą chęcią jakiegoś zimnego soczku :roll: i do tego chipsy :P Ale dupsko urośnie i będzie problem... Samopoczucie w porządku, tylko szkoda, że w tym tygodniu strasznie śpiąca jestem. Jeszcze babka w księgarni mnie wpieniła :|

#355 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:29

eeeee..... właśnie wyczytałam że po ma cośtam z akcyzą na papieroski pokombinować no i z tego wyszło mi że zbliża sie czas kiedy bede MUSIAŁA rzucić fajki:/ trzeba sie zacząc nastawiać psychicznie na ten ciężki okres ... albo zacząć robić zapasy <ojejkuu></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#356 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:34

nie(d)oceniona tak papieroski mają zdrożeć (paczka ok. 10zł słyszałam kiedyś w radiu jak mówili) ale paliwo ma być tańsze
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#357 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:36

Elodi, ale wy kochane:)

#358 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:36

Donn, do 10 zł jużpodobno zdrożały, ale póki co podobno sprzedają jeszcze zapasy sprzed podwyżki :P
a tańsze paliwo?? hmmm... cośmi sie wydaję że to tylko nasze marzenia niestety. ale oby oby :P nie mam nic przeciwko a nawet jestem za :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#359 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:38

Donn, nie(d)oceniona, a ja nie pale i nigdy nie palilam. I dobrze mi z tym <bezradny></span>
Zreszta nie moglabym..

#360 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:40

Zreszta nie moglabym..

?? a to czemu ??

ja pale bo lubie i złoszcza mnie ludzie którzy mi usilnie wmawiają ze sie truje... chce to to robie <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych