nodla mnie własnie te ruchy dziecka wydają sie najbardziej niesamowite
[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#342
Napisano 10 września 2008 - 19:51
#343
Napisano 10 września 2008 - 19:51
ja też gratuluje
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#344
Napisano 10 września 2008 - 19:52
Malenstwo widze daje znac o sobie
Nie martw sie, odbijesz sobie
no ja to juz od niedzieli ciemna chodzea nasza madzia zmieniła kolor włosków
na avatarze już widać
Mirabelka, gratulacje!!!!
#346
Napisano 10 września 2008 - 19:55
No i sie napilam...
#347
Napisano 10 września 2008 - 19:57
ładnie Ci
i wcale staro nie wyglądasz
bo tak sie mówi, że w ciemnych włosach to sie wygląda starzej...jak sie z jasnych na ciemne robi
Mirabelka__22 na zdrowie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#349
Napisano 10 września 2008 - 19:59
madzia, dzieki. No sukces ogromny:) Ja cie chyba wolalam w jasnych wlosach.. Choc sama nie wiem.
#350
Napisano 10 września 2008 - 19:59
jak to nie? pisalam w niedziele w temacie farbowaniemadzia od niedzieli :-> i sie nie chwalisz
edit:
ja siebie tez lubie jako blodnimadzia, dzieki. No sukces ogromny:) Ja cie chyba wolalam w jasnych wlosach.. Choc sama nie wiem.
#351
Napisano 10 września 2008 - 20:02
#352
Napisano 10 września 2008 - 20:05
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#353
Napisano 10 września 2008 - 20:17
nie(d)oceniona, no i super:)
#354
Napisano 10 września 2008 - 20:25
#355
Napisano 10 września 2008 - 20:29
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#356
Napisano 10 września 2008 - 20:34
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#357
Napisano 10 września 2008 - 20:36
#358
Napisano 10 września 2008 - 20:36
a tańsze paliwo?? hmmm... cośmi sie wydaję że to tylko nasze marzenia niestety. ale oby oby
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#359
Napisano 10 września 2008 - 20:38
Zreszta nie moglabym..
#360
Napisano 10 września 2008 - 20:40
?? a to czemu ??Zreszta nie moglabym..
ja pale bo lubie i złoszcza mnie ludzie którzy mi usilnie wmawiają ze sie truje... chce to to robie
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










