Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#141 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:52

pranko pranko czytacie w moich myślach jutro mam gości...więc biorę się za sprzątanie...do zobaczenia wieczorkiem babeczki :mrgreen:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#142 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:58

PdM, z ilu jajek :-P
pracowity dzionek masz dzisiaj i nawet czas na BS znajdziesz 8-)

kasiulka, tak goście przyjda to musi byc picuś glancuś jak ja to mówie - czyli wysprzątane wszedzie :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#143 kasia4

kasia4
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 10 września 2008 - 12:59

A ja uciekam to moje pranko wywiesić, bo się właśnie skończyło. Ale jak wrócę ze dworku to pewnie się ponownie pojawię. :-)

#144 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:02

PdM, z ilu jajek :-P
pracowity dzionek masz dzisiaj i nawet czas na BS znajdziesz 8-)


z dwóch :D na szynce. :-P no dla was zawsze znajdę czas ;>

ok idę wszamać kuraka i do roboty... ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#145 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:03

Donn, 2+2=4 jajka, bo podobno kolega przyszedl, nie no zartuje, ale takie zbrezne skojarzenia mam ;-)

#146 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:05

PdM, jak Ty sobie dogadzasz :-P (tylko jesz i pijesz piwko :lol: )

666ilonka777, faktycznie 4 jajka :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#147 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:06

666ilonka777, no i dwie piersi z kuraka ;) lecimyyyy :-P

Donn, no a wy biedne nie jecie i nie pijecie :-| ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#148 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:07

PdM, i humorek dopisuje hehe, bardzo dobrze

#149 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:13

noo... zapiekanka wstawiona do pieca... wiec jak siostra bedzie przed 3 to akurat sie naje.. Doalrowi jedzonko tez zorbilam zaraz ide go nakarmic i sie troche z nim pobawic... :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#150 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:16

Witam wszystkich ;)

A ja dzisiaj wyjątkowo wcześnie w domu, właśnie skonsumowałam obiadek i na samą myśl o brzuszkach malenkiej mi się niedobrze zrobiło :P Czeka mnie spacer z pieskiem i jakieś leniuchowanie, a dopiero potem obowiązki :P Widziałam się dzisiaj z K. i już mam lepszy humor :]

#151 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:16

czesc babolki, ja mam sotatnio zaleglosci z BS... wszystko przez egzamin... caly czas w ksiazkach bujuuu

#152 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:16

PdM, :-P
ale Ty ciągle o jedzeniu piszesz...i chyba mi też ochota już naszła na obiad...ale musze czekać do 15:00 żeby zjeść razem z rodzinką..

a teraz ide do prania <praleczka1></span> <wiesza6></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#153 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:19

kattie21, cześć
ucz się ucz

Elodi , hej szczęśliwcu
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#154 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:22

kattie21, ja tez egzamin mam w sobote, ale na szczescie w pracy moge sobie posiedziec na BS, bo po pracy to ciagle czasu nie mam, albo troche nauki albo jakies wyjscie z kolezanka

#155 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:23

a ja mam dwa egzaminy w sobote i sie nie uczę, bo mi sie nie chce
bedzie co bedzie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#156 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:23

kattie21, ja tez egzamin mam w sobote, ale na szczescie w pracy moge sobie posiedziec na BS, bo po pracy to ciagle czasu nie mam, albo troche nauki albo jakies wyjscie z kolezanka


Ja teraz tez w pracy.. ale ostatnio nawet tutaj zasypana ksiazkami siedze... ale sie pocieszam ze do piatku,... oby to tylko zdac ;(

#157 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:25

asia21_87, kattie21, damy rade i zdamy, a co do zabrania sie do nauki to u mnie z tym baaaaaaaardzo ciezko :-/ a pozniej mam wyrzuty sumienia, ze na ostatnia chwile wszystko robie

#158 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:26

a pozniej mam wyrzuty sumienia, ze na ostatnia chwile wszystko robie

ja mam dokładnie to samo

ale teraz to naprawde mi sie nie chce uczyć <bezradny></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#159 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:26

666ilonka777, tak jak u mnie... karnego mialam sie uczyc caly sierpien a zaczelam 2 tygodnie prxzed egzaminem i teraz wyrzuty smienia bo tych teorii jest tyle ze szok...;/

#160 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:27

kattie21, a co Ty ustne masz te egzamin :?:
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych