[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda
#161
Napisano 10 września 2008 - 13:27
#163
Napisano 10 września 2008 - 13:29
#164
Napisano 10 września 2008 - 13:31
z nauką mam tak samo odkładam to ile sie da a potem panikuję i narzekam na siebie ..... ja łapie ostatnie dni wakacji i wypoczywam leże sobie i nic nie robię słoneczko przez okno mi świeci chyba zaraz porwie chrześniaka na spacer ..... a bo jutro od rana znowu załatwianie bieganie szukanie najczęściej nie swoich spraw itp .....
#165
Napisano 10 września 2008 - 13:35
A teraz kawusia? Czy życzy sobie któraś?
#166
Napisano 10 września 2008 - 13:36
ja odkładam naukę w godzinach raczej np mówię sobie, że zaczne się uczyc o 16 i wychodzi że otwieram książki o 18
no ale jak na jakiś dzień zaplanuje naukę to raczej się tego trzymam, choc tez czasem zdarzają się małe poślizgi
#168
Napisano 10 września 2008 - 13:43
#170
Napisano 10 września 2008 - 13:46
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#172
Napisano 10 września 2008 - 13:48
#173
Napisano 10 września 2008 - 13:52
powodzenia dziewczyny
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#174
Napisano 10 września 2008 - 13:54
no ale to już indywidualne wybory każdego
#175
Napisano 10 września 2008 - 14:03
jakoś mi dzisiaj smutno ... głupkowaty film oglądam i sie dołuje
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#176
Napisano 10 września 2008 - 14:05
Ja tez tęsknie za moim K. ale już niedługo wspólny weekendzik
#177
Napisano 10 września 2008 - 14:07
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#179
Napisano 10 września 2008 - 14:08
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#180
Napisano 10 września 2008 - 14:08
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








