Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[10.09.2oo8] Muuuuu Sroda


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
426 odpowiedzi w tym temacie

#161 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:27

asia21_87, mi tez, zawsze znajde byle jakie zajecie zeby odlozyc to na pozniej o jakies pol godziny, godzine, a jak przyjdzie godzina 22 to juz chce mi sie spac i nici z nauki

#162 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:28

ja to sobie z jednego egzaminu tylko raz przeczytam z dugie w oogóle nie bede czytać
ściągi sobie zrobię
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#163 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:29

kattie21, a to co studiujesz w ogole :?:

#164 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:31

witam wszystkich :-)

z nauką mam tak samo odkładam to ile sie da a potem panikuję i narzekam na siebie ..... ja łapie ostatnie dni wakacji i wypoczywam leże sobie i nic nie robię słoneczko przez okno mi świeci chyba zaraz porwie chrześniaka na spacer ..... a bo jutro od rana znowu załatwianie bieganie szukanie najczęściej nie swoich spraw itp .....

#165 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:35

asia21_87, jakiż ze mnie szczęśliwiec? Że się widziałam z facetem, czy że leniuchuję :P Spoko wodza, za kilka godzin nie będzie wylegiwania się w najlepsze. Też odkładam naukę na ostatnią chwilę, co się przyczyniło do tego, że wczoraj kompletnie nic nie ruszyłam, ale dzisiaj trzeba :| Ale to dopiero 0 19 :]
A teraz kawusia? Czy życzy sobie któraś?

#166 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:36

Ech jak się cieszę, że wszytsko pozdawałam i nie mam żadnych poprawek... a uwierzcie mi było bardzo blisko :P
ja odkładam naukę w godzinach raczej np mówię sobie, że zaczne się uczyc o 16 i wychodzi że otwieram książki o 18 :P
no ale jak na jakiś dzień zaplanuje naukę to raczej się tego trzymam, choc tez czasem zdarzają się małe poślizgi :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#167 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:37

asia21_87, jakiż ze mnie szczęśliwiec? Że się widziałam z facetem, czy że leniuchuję


jedno i drugie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#168 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:43

asia21_87, owszem, cieszę się ze spotkania, ale to była jedna godzina, a następne dopiero w niedzielę :| A już mi się tęskni. Takie Ci to życie niesprawiedliwe :P

#169 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:46

Takie Ci to życie niesprawiedliwe :P

niesety takie zycie nasze jest
dzis pięknie a jutro
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#170 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:46

asia21_87, 666ilonka777, kattie21, kampania wrześniowa ?? :?: :!: :?: mnie szczesliwie omineła :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#171 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:48

kampania wrześniowa ?? :?: :!: :?:

ale Ci sie patriotycznie napisała
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#172 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:48

nie(d)oceniona, ja na wlasne zyczenie ja mam, bo nie poszlam w ogole na dwa egzaminy w czerwcu

#173 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:52

666ilonka777, czasem lepiej nie pójść :) też tak czasem robie ale staram si eprzenieść egz na koniec czerwca :P

powodzenia dziewczyny :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#174 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 13:54

nie(d)oceniona, no to zalezy, ja myślę, że lepiej pójśc napisac cokolwieka a nóż może się uda choc szanse są niewielkie :)
no ale to już indywidualne wybory każdego :)
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#175 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 14:03

malenka, ja tam wole pokombinować ;P


jakoś mi dzisiaj smutno ... głupkowaty film oglądam i sie dołuje :( lipa ogólnie i tyle teskni mi sie za M

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#176 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 10 września 2008 - 14:05

nie(d)oceniona, a jaki film?? Pytam żeby se przypadkiem go nie obejrzec :P
Ja tez tęsknie za moim K. ale już niedługo wspólny weekendzik <hura></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#177 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 14:07

malenka, w sumie nie wiem coś niemieckiego na pulsie... nie mogęznaleźć pilota żeby przełączyć... <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#178 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 10 września 2008 - 14:08

niemieckiego na pulsie..

może jakis tasiemiec
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#179 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 14:08

ja na weekendzik nie mam co liczyc bo oboje pracujemy...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#180 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 14:08

a ja nie mam za kim tesknic i tez mi zle, ale nie piszcie, ze jestescie smutne, nie smuccie sie, bo udziela sie to :-(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych