Czy podczas miesiaczki mozna zajsc w ciaze?
#1
Napisano 16 sierpnia 2008 - 23:45
#2
Napisano 16 sierpnia 2008 - 23:56
Może to się zdarzyć kobietom z cyklem krótszym niż 20-22 dni. Wówczas uwolnienie komórki jajowej następuje w ostatnich dniach miesiączki. Możliwość zajścia w ciążę podczas okresu rośnie także wtedy, gdy zbliżeniu towarzyszą silne emocje, zarówno przyjemne (np. duże podniecenie), jak i dramatyczne (np. gwałt).
Zrodlo: http://www.kobietain... ... aczka.html
#3
Napisano 17 sierpnia 2008 - 08:39
#4
Napisano 17 sierpnia 2008 - 09:33
#5
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:09
#6
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:10
jeszcze jakos nie zaszlam ... ale ciekawi mnie bo z tym chlopakiem nie prubowalam jeszcze... i nie wiem czy z nim moge czy nie... bo z moim bylym jakos nie zaszlam ....
#7
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:12
a ja słyszałam, że właśnie podczas okresu są na prawdę nikłe szanse na zajście w ciąże, ze te nasze "wydzieliny"
roznie chyba z ta natura jest
a co do tematu to mi kiedys ginek powiedziala, ze mozna zajsc w ciaze majac @ ale to tylko w przypadku jak mamy krotkie cykle... cos okolo 21 dni o ile dobrze pamietam
#8
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:13
bardzo różnie, także nawet mi przez myśl nie przeszło, że nawet jak się kochamy w czasie okresu, a to rzadki przypadek, to żeby kochać się bez zabezpieczenia...roznie chyba z ta natura jest
#9
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:13
[ Dodano: 2008-08-17, 16:14 ]
cerrata, heh czasami ryzyko jest fajne... ja nie wiem czemu ale lubie ryzykowac... jestem troche zbyt pewna siebie
#10
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:15
Tutaj dziewczyny są starsze, mają pewne doświadczenia..
słuchaj ich po prostu, przyglądnij się temu co mają do powiedzenia...
To nie jest atak, tak jak to odbierasz, tylko tak na prawdę rada...
[ Dodano: 2008-08-17, 16:15 ]
ale przecież nie z ciążą!cerrata, heh czasami ryzyko jest fajne... j
...
#11
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:17
#12
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:17
#13
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:17
[ Dodano: 2008-08-17, 16:18 ]
tuptunio, hmm uwazasz ze mam brak wiedzy jesli chodzi o kochanie sie podczas okresu ?
#14
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:18
#15
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:19
[ Dodano: 2008-08-17, 16:20 ]
Madzik
#16
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:20
ogólnie o seksie i dobrze o tym wiesztuptunio, hmm uwazasz ze mam brak wiedzy jesli chodzi o kochanie sie podczas okresu ?
poza tym, trzeba do pewnych rzeczy dojrzeć.. albo chociaż przyjąć wiedzę, któą inni sie z tobą dzielą
ciąża to nie rurki z kremem...
ehkem.. podobno lubi ryzykowaćlepiej nie ryzykowac,
#17
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:21
#18
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:26
ta ale pewność siebie nie działa jak prezerwatywa, czy tabletka , pewność siebie nie urodzi ci dziecka i go nie wychowano jeszcze pewnosc siebie mnie nie zawiodla.
a jakby ci twoje dziecko, powiedzmy dziewczynka w przyszłości powiedziała że kocha się bez zabezpieczenia t bys ją palnęła w łeb...
ja też dostałam niezły ochrzan jak tu przyszłam..
i teraz dopiero czuję, że jak uprawiam seks od jakoś 2,5 roku, tak dopiero może od roku albo i pół jestem na niego tak na maksa gotowa...
#19
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:27
uda sie albo nie
ale chyba sie OT zrobil :->
#20
Napisano 17 sierpnia 2008 - 15:28
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

















