Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciÄ…gajÄ…ca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ranga przyjaciel - STALA PROMOCJA


  • ZamkniÄ™ty Temat jest zamkniÄ™ty
157 odpowiedzi w tym temacie

#101 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 09 października 2008 - 21:21

Wszystkie nie mogą być

Blue

bo będzie nudno :mrgreen:
Jestem w Peru...

#102 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 października 2008 - 10:10

Olciiia, super <jupi></span> =* ja to tez bym musiała mieć juz jakies cos niebieskie lub fioletowe :P

#103 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 października 2008 - 17:42

Olciiia gratulacje <kwiatek2></span> Twój <new1></span> blue niczek bardzo mi się podoba
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mÄ…dry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#104 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 11 października 2008 - 12:13

Olciiia, gratki ;-) <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span>

#105 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • ZarzÄ…dca
  • 10 527 postów

Napisano 11 października 2008 - 12:15

asia21_87, też ma 10 osób zaproszonych ...

*Powyższy post wyraża jedynie opiniÄ™ autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglÄ…dów bez podawania przyczyny. 


#106 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 11 października 2008 - 22:05

nie(d)oceniona, i tak i nie.
Ale niech bedzie ze to moj blad, gdyz nie sprecyzowalem zasad :)

Dodane w 1 poscie:

UWAGA 2 , ZAPROSZONE OSOBY MUSZA AKTYWOWAC SWOJE KONTO (czyli kliknac w link, ktory dostana w emailu). Tylko aktywne konta beda liczone.


Patrzac na Asie, ma tylko 4 takie osoby.. lecz tak jak napisalem - to byl moj blad ;)

#107 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 19 kwietnia 2009 - 10:47

Ostatnia zmiana z 10 osob na 8.

#108 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 12:44

Czy spełniem warunki już żeby zyskać rangę przyjaciela forum?

#109 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 14:05

Tak

#110 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 16:43

Piotrek, dziękuję :-D <hura></span> <hura></span> <hura></span>

#111 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 16:53

a czy ja te ż bym mogła ?

#112 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 21:58

Aktualizowalem Twoja liste osob zaproszonych. 5 z 8 nawet nie aktywowalo konta, a w pierwszym poscie na czerwono jest napisane ze musza aktywowac :)

#113 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 22:37

yyy.... jak aktualizowac czyli co ? :/ ....

[ Dodano: 2009-04-30, 23:37 ]
aktywowac*

[ Komentarz dodany przez: Piotrek: 2009-04-30, 23:39 ]
Przeciez napisalem ze w 1 poscie jest napisane na czerwono, ciezko zobaczyc ?

#114 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 22:57

Prosze, bo juz widze ze jest marudzenie ze z wlasnego widzi misie czy tam kaczuszki nie przyznalem poszkodowanej krowce rangi. Dowod - screen z panelu admina. Slowo NIGDY przy danej osobie oznacza, iz nigdy nie zalogowala sie na konto, iz NIGDY go nie aktywowala :)

Załączone miniatury

  • muu.jpg


#115 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 23:00

Piotrek, spoko... nie bylam nigdy adminem i malo mnie juz obchodzi ta ranga... myslalam ze wystarczy po prostu zaprosic 8 osob pokazac im ze takie forum istnieje i jesli są chętne to się zalogują i popiszą a jesli nie to się tylko zalogują ...

#116 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 23:03

No to po co zaraz caly szum i afera ? Wyraznie bylo napisane w 1 poscie ;-)
Pozatym.. nie Ty pierwsza jestes, ktorej nie przyznano rangi z tego samego powodu.. pewne innych tez nie lubie. Ogolnie wszystkich Was nie lubie :P

#117 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 23:05

Piotrek, dobra już koniec kłutni .... pogonie dziewczyny na meile ...

#118 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 23:07

Ogolnie wszystkich Was nie lubie

no...ja też Cię kocham :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#119 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 01 maja 2009 - 21:49

no...ja też Cię kocham :-P


Bo muuuusisz... ;-)

Otworzylem wczoraj sobie mozliwosc pisania pw do mnie, wylapalem kilka pw z pytaniami o to ile ktos ma zaproszonych, od tego jest moje drogie ten temat aby tutaj do woli pytac ;)

Moje pw to jak sanepid w mcdonalds, niby kazdy wie ze jest ale nikt go nie widzial.

#120 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 maja 2009 - 21:51

to ja zapytam :P
zaprosiłam 3 osoby.. czy wszystkie się zalogowały ???





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych