Ranga przyjaciel - STALA PROMOCJA
#61
Napisano 28 sierpnia 2008 - 17:13
#62
Napisano 20 września 2008 - 11:55
Zmienilem limit na 10 osob zaproszonych na babski lub 5 na bejbi
I to juz ostateczna zmiana
#63
Napisano 20 września 2008 - 12:53
chodzi mi o taka osobe ktora bedzie sie udzielala moje kolezanki byly zachwycone i mowily ze beda pisac a widzisz jak jest.... ale co mam zrobic....
wszystkim sie tu bedzo podoba ale tlumacza sie ze czasu brak itd
#64
Napisano 20 września 2008 - 13:16
Jak kupujemy reklame to tez nie mamy pewnosci ze ktos bedzie aktywnym uzytkownikiem
Chodzi o sam fakt zaproszenia kogos aby sie zarejestrowal - co zrobi pozniej taka osoba - na to wplywu nie mamy
#65
Napisano 20 września 2008 - 13:25
ale spoko lepiej dla nas
reklame babskiemu to ja prawie kazdego dnia robie gdziekolwiek jestem
#67
Napisano 22 września 2008 - 10:22
To czekasz na strusia i on już Ci pokaże co...jak sie juz zwerbowało te 10 osób to co
Nawet na niebiesko Ci pokaże...
#70
Napisano 22 września 2008 - 13:33
jak sie juz zwerbowało te 10 osób to co
Po przeanalizowaniu Twoch znajomych, zaliczamy Ci 8 osob.
3 z nich mialy ten sam adres IP, w dodatku 6 z Twoich 10 znajomych nawet nie aktywowalo konta czyli nie sa uzytkownikami forum (nie klikneli na link ktory sie dostaje w mailu przy rejestracji). Teoretycznie powinnismy zaliczyc tylko 5 osob ale niech bedzie nasze dobre serce
Pozostaja zaledwie 2 do brakujacych 10, oczywiscie jezeli beda znowy z tych samych adresow ip - nie beda zaliczane.
#72
Napisano 22 września 2008 - 16:09
#73
Napisano 22 września 2008 - 16:15
czy to dlatego że sama weszłam z jego neta na swój profil ? bo nie chciał bym kolejny raz popełnić tego błędu? a może coś źle zrobiłam? chciała bym tylko wyjaśnienie bo raczej nie uda mi sie 10 osób
Tak, pozatym masz zaliczona 1 osoba, czy to nie ta osoba ?
Podaj mi nick tej osoby, ktora sie zarejestrowala i jej nie zliczylo
#74
Napisano 22 września 2008 - 16:21
[ Dodano: 2008-09-22, 17:21 ]
i własnie "młody" mi brakuje
#75
Napisano 22 września 2008 - 16:23
#76
Napisano 22 września 2008 - 16:24
#77
Napisano 22 września 2008 - 19:38
[ Dodano: 2008-09-22, 20:40 ]
Nawet ich zmuszlam zeby pisali:) Ale ich to jakos nie kreci..
#78
Napisano 22 września 2008 - 22:00
#79
Napisano 22 września 2008 - 23:05
Dziekuje
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
💸 Nowa promocja Millennium 360° – nawet 900 zł za otwarcie konta (od 1.04.2026) |
|
|
|
Seks z przyjacielem, a potem .... cisza. |
|
|
|
Przyjaciele |
|
|
|
milosc do przyjaciela waszego faceta |
|
|
|
Wielka promocja kalendarzyków małżeńskich |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty
















