Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciÄ…gajÄ…ca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ranga przyjaciel - STALA PROMOCJA


  • ZamkniÄ™ty Temat jest zamkniÄ™ty
157 odpowiedzi w tym temacie

#61 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 28 sierpnia 2008 - 17:13

po niedzieli bedzie juz Strus wiec musicie uzbroic sie w cierpliwosc ;-) albo probowac moze akurat...
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#62 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 20 września 2008 - 11:55

Ale o co chodzi ? :D
Zmienilem limit na 10 osob zaproszonych na babski lub 5 na bejbi :)
I to juz ostateczna zmiana :)

#63 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 20 września 2008 - 12:53

strus, ciezko jest kogos zaprosic...
chodzi mi o taka osobe ktora bedzie sie udzielala moje kolezanki byly zachwycone i mowily ze beda pisac a widzisz jak jest.... ale co mam zrobic.... <bezradny></span>

wszystkim sie tu bedzo podoba ale tlumacza sie ze czasu brak itd

#64 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 20 września 2008 - 13:16

Olciiia, a czy gdzies powiedziane jest ze maja pisac ? To juz indywidualna sprawa kazdego uzytkownika, to jest tylko reklama :) Zarejestruje sie przejrzy.. moze sie spodoba.. moze nie :)

Jak kupujemy reklame to tez nie mamy pewnosci ze ktos bedzie aktywnym uzytkownikiem :)

Chodzi o sam fakt zaproszenia kogos aby sie zarejestrowal - co zrobi pozniej taka osoba - na to wplywu nie mamy

#65 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 20 września 2008 - 13:25

strus, no spoko bo ja to od razu chcialam zeby tak po calej lini zareklamowac i zeby te osoby braly czynny udzial :P

ale spoko lepiej dla nas ;)

reklame babskiemu to ja prawie kazdego dnia robie gdziekolwiek jestem :mrgreen:

#66 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:02

jak sie juz zwerbowało te 10 osób to co ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#67 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:22

asia21_87, gratulujÄ™...

jak sie juz zwerbowało te 10 osób to co

To czekasz na strusia i on już Ci pokaże co... :-P
Nawet na niebiesko Ci pokaże... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#68 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:23

ale dalej chyba moge jeszcze zapraszać co :?:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#69 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 22 września 2008 - 10:24

ale dalej chyba moge jeszcze zapraszać co

chyba tak z tym , że teraz juz gratisowo raczej :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#70 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 22 września 2008 - 13:33

jak sie juz zwerbowało te 10 osób to co ;-)


Po przeanalizowaniu Twoch znajomych, zaliczamy Ci 8 osob.
3 z nich mialy ten sam adres IP, w dodatku 6 z Twoich 10 znajomych nawet nie aktywowalo konta czyli nie sa uzytkownikami forum (nie klikneli na link ktory sie dostaje w mailu przy rejestracji). Teoretycznie powinnismy zaliczyc tylko 5 osob ale niech bedzie nasze dobre serce :)

Pozostaja zaledwie 2 do brakujacych 10, oczywiscie jezeli beda znowy z tych samych adresow ip - nie beda zaliczane.

#71 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 22 września 2008 - 13:41

3 z nich mialy ten sam adres IP

dziwne zeby trzy rózne osoby mieszkające w innych miejscach i piszące z innych komputerów miłay taki same IP


moze uda mi sie te dwie osoby znaleźć, ale ciężko
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#72 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:09

strus, mam pytanie byłam u kogoś na kawie i opowiadałam o forum ta osoba postanowiła sie zalogować ale że niamiałam swojego tego linka przy sobie weszłam u niego na kompie na swój skopiowałam potem wylogowałam sie i ta osoba sie zarejestrowała z skopiowanego linku ale mi nie doliczyło do zaproszonych .... czy to dlatego że sama weszłam z jego neta na swój profil ? bo nie chciał bym kolejny raz popełnić tego błędu? a może coś źle zrobiłam? chciała bym tylko wyjaśnienie bo raczej nie uda mi sie 10 osób :-)

#73 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:15

czy to dlatego że sama weszłam z jego neta na swój profil ? bo nie chciał bym kolejny raz popełnić tego błędu? a może coś źle zrobiłam? chciała bym tylko wyjaśnienie bo raczej nie uda mi sie 10 osób :-)


Tak, pozatym masz zaliczona 1 osoba, czy to nie ta osoba ?
Podaj mi nick tej osoby, ktora sie zarejestrowala i jej nie zliczylo

#74 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:21

to nie ta osoba powinna mieć dwie jedna to "wiolluś" czy coś koło tego a druga to "młody" :-) jesli to problem to przepraszam bardzo :-) tak tylko pytam bo wiedz że nie tylko ja z tym miałam problem :-)

[ Dodano: 2008-09-22, 17:21 ]
i własnie "młody" mi brakuje :-)

#75 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:23

Zaliczone.

#76 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:24

dziękuję bardzo :)

#77 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 19:38

A co ze mna? Zarejestrowalam 3 osoby z mojego kompa, bo rodzenstwo.. i zadnej mi nie policzylo :cry: Nie mozecie mi choc jednej policzyc? Staralam sie :-/

[ Dodano: 2008-09-22, 20:40 ]
Nawet ich zmuszlam zeby pisali:) Ale ich to jakos nie kreci.. <bezradny></span>

#78 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 22 września 2008 - 22:00

Zaliczam Ci 5 :)

#79 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 września 2008 - 23:05

strus, ye ye ye..

<jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <tancza3></span> <tancza3></span>
Dziekuje <dziekujee></span>

#80 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 24 września 2008 - 20:22

a za co jeszcze można dostać range przyjaciela?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych