Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciÄ…gajÄ…ca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ranga przyjaciel - STALA PROMOCJA


  • ZamkniÄ™ty Temat jest zamkniÄ™ty
157 odpowiedzi w tym temacie

#81 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 24 września 2008 - 20:28

Za nic :)

#82 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 30 września 2008 - 18:54

bo ostatnio zauważyłam że pewna osoba (która napisała w sumie 83 posty) ma range przyjaciela forum :-/
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#83 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:00

i ?

#84 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:00

tuptunio, był jakiś czas temu konkurs fotograficzny i oprócz nagrody rzeczowej dla pierwszych miejsc, można było zdobyć rangę przyjaciela.... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#85 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:02

ale to jest troche bez sensu, bo takie rangi powinny dostawać osoby które naprawde na to zasługują (a są tu takie) ale dobra luz :mrgreen: bo podpadne szefostwu :-P
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#86 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:03

konkurs fotograficzny

i był też inny konkurs z pytaniami gdzie kto pierwszy odpowiedział na szereg pytań i kto zdobył najwięcej ptk. to miał range przyjaciela albo dobrej duszki :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mÄ…dry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#87 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:05

ale to jest troche bez sensu, bo takie rangi powinny dostawać osoby które naprawde na to zasługują (a są tu takie) ale dobra luz :mrgreen: bo podpadne szefostwu :-P


Czyli np Ty ?

#88 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:17

Czyli np Ty ?

nie np. nie ja złośliwcu jeden. chodziło mi np. o olciiie. ale ogólnie chodziło mi o dawanie takich rang osoba które chyba nie bardzo na nie zasługują.
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#89 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:21

tuptunio, ja juz sie staram :mrgreen: moze niedlugo mi sie uda reklamuje nasze forum jak sie da :P

#90 Piotrek

Piotrek
  • Użytkownik
  • 520 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:21

Ale skad wiesz kto na co zasluguje ? Skad wiesz kto mi w czym pomaga ? Kto co zrobil ?

#91 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:24

dobra nie ma co się kłócić bo i widze że nie ma to większego sensu
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#92 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:26

tuptunio, a dlaczego akurat mnie musialas walnac na tapete :roll:

nie odpowiadaj..... :-P

#93 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 09 października 2008 - 08:16

Hallo, hallo...nasza Olciiia ma już 11 osób.... :!: :!: :!:
strus, zadziałaj... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#94 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 października 2008 - 08:29

Kahela, :mrgreen:

#95 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 09 października 2008 - 11:20

Olciiia, gratulacje :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#96 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 09 października 2008 - 11:38

Olciiia, ładnie ci w niebieskim :mrgreen:
Jestem w Peru...

#97 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 09 października 2008 - 11:49

Olciiia, witaj ziomalu :mrgreen:
pasuje ci ten blue :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#98 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 października 2008 - 18:11

Olciiia, o Ty szczesciaro:)

#99 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 października 2008 - 19:59

:mrgreen: <jupi></span> hehe ale dziwnie sie teraz czuje jakos nieswojo :P chyba sobie suwaczek zmienie bo cos mi teraz nie pasuje :P

dziewczyny brac sie do roboty to tez bedziecie Blue :mrgreen:

#100 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 09 października 2008 - 21:16

Olciiia, super <jupi></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych