Pogaduchy II
#3281
Napisano 25 lipca 2008 - 18:13
#3282
Napisano 25 lipca 2008 - 18:14
#3283
Napisano 25 lipca 2008 - 18:15
Siatkowka facetow
wiec zapewne niektorzy ogladaja
ahaaa... ja tam sie nie interesuje to tez nie wiem
[ Dodano: 2008-07-25, 19:15 ]
ruch sie zrobi jak ja juz pójdę spać i potem rano będę miał co nadrabiać
pewnie tak... ja tez juz wieczorami raczej nie siedze.. jak pawel wraca z pracy to wole sobie troche czasu z nim spedzic..
[ Dodano: 2008-07-25, 19:16 ]
i potem duzo mnie omija i musze nadrabiac...
#3284
Napisano 25 lipca 2008 - 18:16
#3286
Napisano 25 lipca 2008 - 18:18
#3287
Napisano 25 lipca 2008 - 18:18
[ Dodano: 2008-07-25, 19:19 ]
malenka, to na co czekasz..... wyciagnij faceta i do kina szybciutko
#3289
Napisano 25 lipca 2008 - 18:24
#3290
Napisano 25 lipca 2008 - 18:25
mnie tam jakoś siatkówka nie rusza
[ Dodano: 2008-07-25, 19:26 ]
malenka, zaden problem by kino do ciebie przyszło odpowiedni programik i już masz filmy jakie są w kinie
#3291
Napisano 25 lipca 2008 - 18:30
Dodano: 2008-07-25, 19:26 ]
malenka, zaden problem by kino do ciebie przyszło odpowiedni programik i już masz filmy jakie są w kinie tylko że niema tej atmosfery ale za to zawsze możesz zrobić przerwę na siku
Przerwa na siku wazna rzecz
Jutro może się wybiore bo zaczęły się u mnie seanse za 5 zł
#3292
Napisano 25 lipca 2008 - 18:41
#3293
Napisano 25 lipca 2008 - 18:55
A co do sikania to ja nie usze miec świadomości mi tak się będzie chciało
#3295
Napisano 25 lipca 2008 - 19:00
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3296
Napisano 25 lipca 2008 - 19:01
#3298
Napisano 25 lipca 2008 - 19:07
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3299
Napisano 25 lipca 2008 - 19:09
no dzisiaj masakra....ale goraco tu!!!!
ale teraz aktualnie leje u mnie strasznie
#3300
Napisano 25 lipca 2008 - 19:11
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










