Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3281 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:13

Siatkowka facetow ;) wiec zapewne niektorzy ogladaja ;)

#3282 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:14

hahah raczej nie dziś tak w ogóle było cały dzień :-) ruch sie zrobi jak ja juz pójdę spać i potem rano będę miał co nadrabiać ;-)

#3283 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:15

Siatkowka facetow ;) wiec zapewne niektorzy ogladaja ;)


ahaaa... ja tam sie nie interesuje to tez nie wiem

[ Dodano: 2008-07-25, 19:15 ]

ruch sie zrobi jak ja juz pójdę spać i potem rano będę miał co nadrabiać ;-)


pewnie tak... ja tez juz wieczorami raczej nie siedze.. jak pawel wraca z pracy to wole sobie troche czasu z nim spedzic..

[ Dodano: 2008-07-25, 19:16 ]
i potem duzo mnie omija i musze nadrabiac...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3284 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:16

A ja bym chetnie obejrzala ale w pracy jestem ;(

#3285 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:18

A ja bym chetnie obejrzala ale w pracy jestem ;(


oj nie placz... juz niedlugo skonczysz i do domku
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3286 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:18

Mnie tez to za bardzo nie interesuje <bezradny></span> ale mam ochotę na kino :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3287 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:18

no jeszcze godzina i 40 minut :D ale jutro znowu od 10 do 21...

[ Dodano: 2008-07-25, 19:19 ]
malenka, to na co czekasz..... wyciagnij faceta i do kina szybciutko ;)

#3288 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:23

ale mam ochotę na kino :mrgreen:


w sumie to tez moze bym sie pzreszla.. ale mam ochote i jednoczesnie jej nie ma.. ehhh..
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3289 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:24

No najlepiej jakby kino samo przyszło... :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3290 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:25

malenka, szybciutko juz do kina i koniecznie jeszcze najlepiej wybrać jakąś bajkę by się pośmiać :-)

mnie tam jakoś siatkówka nie rusza :-) wolę boks albo piłkę nożną z takich męskich zainteresowań:-)

[ Dodano: 2008-07-25, 19:26 ]
malenka, zaden problem by kino do ciebie przyszło odpowiedni programik i już masz filmy jakie są w kinie :-) tylko że niema tej atmosfery ale za to zawsze możesz zrobić przerwę na siku :-)

#3291 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:30

Dodano: 2008-07-25, 19:26 ]
malenka, zaden problem by kino do ciebie przyszło odpowiedni programik i już masz filmy jakie są w kinie tylko że niema tej atmosfery ale za to zawsze możesz zrobić przerwę na siku


Przerwa na siku wazna rzecz :P ale przeszłabym się z facetem na jakiś filmik, bo to zawsze jakaś rozrywka i jakieś ruszenie 4 literek z domku.
Jutro może się wybiore bo zaczęły się u mnie seanse za 5 zł :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3292 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:41

malenka, śmiej sie ale świadomość tego że nie mogę iść siku przez 2 h powoduje u mnie że chce mi sie sikać :-) no to koniecznie musisz wyciągnąć kogoś do kina jakbym ja miał kino blisko i za taką cenę też bym sie przeszła

#3293 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:55

Ja musze 25 minut jechac, strasznie fajne filmy można obejrzec, ja wybieram się na "Control" bo juz od dawna miałam isc a nie miałam okazji.

A co do sikania to ja nie usze miec świadomości mi tak się będzie chciało :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3294 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:58

czesc babolki,ja sie witam i zaraz uciekam

juz w domciu jestem u mamusi :mrgreen:

nadrobie was po powrocie do pracy (mam nadzieje) :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3295 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:00

angik1683, czyli juz w PL jestes?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3296 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:01

malenka, no to z odległością masz o połowie mniej niż ja, dawno nie byłam w kinie ostatnim razem w walentynki na lejdis i cały seans siedziałam i udawał że sie nie gniewam a na serio nawet na wspomnienie mi ciśnienie wzrasta:/

#3297 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:04

Donn, no juz w Polsce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale goraco tu!!!! :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3298 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:07

angik1683, <welcome></span> in Poland <welcome></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3299 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:09

ale goraco tu!!!! :mrgreen:

no dzisiaj masakra....

ale teraz aktualnie leje u mnie strasznie ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3300 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:11

angik1683, oddychaj tym swojskim powietrzem oddychaj bo w tej swojej anglii tego nie masz ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych