Pogaduchy II
#3261
Napisano 25 lipca 2008 - 17:03
#3262
Napisano 25 lipca 2008 - 17:06
gdzie ty pracujesz? bo zaopmniałam.. coś pisałaś chyba..
#3263
Napisano 25 lipca 2008 - 17:06
#3264
Napisano 25 lipca 2008 - 17:07
ja jutro siedze 11 godzin w pracy a w niedziele 9, wiec caly weekend mam .....
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wspolczuje
[ Dodano: 2008-07-25, 18:08 ]
Tyle ze dziewczybna ktora pracuje ze mna na zmiane nie chce przychodzic w weekendy... w lipcu np. zadnego weekendu nie mialam jeszcze wolnego... i miala nie bede bo ten ostatni jest
eeeee to jak to tak
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3265
Napisano 25 lipca 2008 - 17:08
#3266
Napisano 25 lipca 2008 - 17:15
ja zaczynam żałować że nie rozejrzałam sie bardziej za za jakąś praca na wakacje no bo jak tak dalej pójdzie to oszaleje w domu ...
#3267
Napisano 25 lipca 2008 - 17:16
tak z ciekawości pytam
#3268
Napisano 25 lipca 2008 - 17:17
to oszaleje w domu ...
Wspolczuje Sloneczko
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3269
Napisano 25 lipca 2008 - 17:20
Bo wtedy bede przychodzila wtedy jak mi grafik pozwoli i w weekendy
#3270
Napisano 25 lipca 2008 - 17:24
trzymam ta prace ze w roku akademickiem bede mogla sobie dorobic
grunt to swoja tez kasa, anie ciagle od rodzicow
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3271
Napisano 25 lipca 2008 - 17:29
dziękuję serio dni mi się ciągną i jedyną rozrywką to jest zajmowanie się chrześniakiem i pomaganie mamie bo większość moich koleżanek pojechało do pracy za granicę.... złożyłam podanie do McDonalsa ale mnie nie chcieli bo za stara jestem ... i tak tycze w swoim pokoju na tapczanie dobrze że wakacje kiedyś sie kończąWspolczuje Sloneczko
Ja jak nie pracowalam to myslalam ze juz od tego siedzenia w domu mnie trafi
kattie21,
dorabianie sobie w czasie roku to fajna rzecz ale rzadko zdążają sie zupełnie tolerancyjni szefowie by układać grafik tak jak sie ma zajęcia wiec masz szczęście
#3272
Napisano 25 lipca 2008 - 17:32
#3273
Napisano 25 lipca 2008 - 17:33
serio dni mi się ciągną
nio tak jest
[ Dodano: 2008-07-25, 18:36 ]
Zmykam
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3274
Napisano 25 lipca 2008 - 17:37
#3276
Napisano 25 lipca 2008 - 18:04
#3277
Napisano 25 lipca 2008 - 18:06
chyba same zostalysmy....
nie bądz taka pewna
#3279
Napisano 25 lipca 2008 - 18:10
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








