Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3261 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:03

katti, ciesz sie, ja jutro siedze 11 godzin w pracy a w niedziele 9, wiec caly weekend mam .....

#3262 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:06

kattie21, ło matko a co tak długo?
gdzie ty pracujesz? bo zaopmniałam.. coś pisałaś chyba..
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3263 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:06

No w kafejce internetowej ;) Tyle ze dziewczybna ktora pracuje ze mna na zmiane nie chce przychodzic w weekendy... w lipcu np. zadnego weekendu nie mialam jeszcze wolnego... i miala nie bede bo ten ostatni jest

#3264 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:07

ja jutro siedze 11 godzin w pracy a w niedziele 9, wiec caly weekend mam .....



uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wspolczuje :!: :!: :!: ;* <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span>

[ Dodano: 2008-07-25, 18:08 ]

Tyle ze dziewczybna ktora pracuje ze mna na zmiane nie chce przychodzic w weekendy... w lipcu np. zadnego weekendu nie mialam jeszcze wolnego... i miala nie bede bo ten ostatni jest


eeeee to jak to tak :!: Ona sobie nie chce a ty musisz byc w wekendy :!: a szef co na to :?: trzeba kochana dbac o swoje :!:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3265 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:08

kattie21, oj to przerąbane :/
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3266 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:15

kattie21, współczuję ale może za to w sierpniu uda ci sie wyrwać dłuższy urlop ?


ja zaczynam żałować że nie rozejrzałam sie bardziej za za jakąś praca na wakacje no bo jak tak dalej pójdzie to oszaleje w domu ...

#3267 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:16

kattie21, a ile ci płacą?
tak z ciekawości pytam ;-) tam w tych zakładach sportowych wychodziło 920 na rękę.. a idźcie! :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3268 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:17

to oszaleje w domu ...


Wspolczuje Sloneczko ;* Ja jak nie pracowalam to myslalam ze juz od tego siedzenia w domu mnie trafi :evil:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3269 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:20

hehe duzo nie zarabiam, ale ja tak glownie trzymam ta prace ze w roku akademickiem bede mogla sobie dorobic ;)
Bo wtedy bede przychodzila wtedy jak mi grafik pozwoli i w weekendy ;)

#3270 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:24

trzymam ta prace ze w roku akademickiem bede mogla sobie dorobic ;)


grunt to swoja tez kasa, anie ciagle od rodzicow :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3271 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:29

Wspolczuje Sloneczko ;* Ja jak nie pracowalam to myslalam ze juz od tego siedzenia w domu mnie trafi

dziękuję serio dni mi się ciągną i jedyną rozrywką to jest zajmowanie się chrześniakiem i pomaganie mamie bo większość moich koleżanek pojechało do pracy za granicę.... złożyłam podanie do McDonalsa ale mnie nie chcieli bo za stara jestem ... i tak tycze w swoim pokoju na tapczanie dobrze że wakacje kiedyś sie kończą :-)

kattie21,
dorabianie sobie w czasie roku to fajna rzecz ale rzadko zdążają sie zupełnie tolerancyjni szefowie by układać grafik tak jak sie ma zajęcia wiec masz szczęście :-)

#3272 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:32

Ale ja mam to zagwarantowane, ze bede mogla na zajecia normalnie chodzic a w miedzyczasie pracowac, bo kafejka jest znajomych

#3273 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:33

serio dni mi się ciągną


nio tak jest :-/ ale napewno bedzie dobrze :lol: dasz rade ;* trzymam mooooooooooooooooooooooooooooooooocno kciuki za prace <buzki></span>

[ Dodano: 2008-07-25, 18:36 ]
Zmykam <bezradny></span> milego wieczoru wszystkim :mrgreen: <byebye></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3274 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:37

katti, papapap

#3275 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:55

czesc babeczki moje kochane :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3276 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:04

saja, chyba same zostalysmy....

#3277 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:06

katti, papapap

chyba same zostalysmy....


nie bądz taka pewna :-) ja jestem ale tak sobie doskakuję co chwilkę obejrzeć co sie dzieje :-)

#3278 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:07

kattie21, aa jednak nie..

[ Dodano: 2008-07-25, 19:08 ]
chociaz dzis faktycznie jakos cicho...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3279 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:10

dokladnie straszna cisza dzisiaj...Ale moze po meczu sie cos zmieni :P

#3280 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 18:12

Ale moze po meczu sie cos zmieni


a jaki mecz jest.. ehh ja taka niedoinformowana jestem...

czekam na mojego meza... ale chyba jeszcze sobie poczekam..
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych